reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
maluszek trafiłaś??
verita współczuje nocki i zdrówka dla Syna
marlena popełzło :szok: lol gratki

lezy na brzuchu na kocu, lapie lapkami koc,przyciaga nogi i tak rusza do przodu:-D jak ja poloze na boku to obraca sie na brzuch, ale na boki to juz nie:no:
dziecie zasnelo, a matka sytuacje wykorzystala i butelke podala:tak: pranie sie pierze,babka dojedzona(jeszcze raz pyszna ) polecam, moze jakis kurier sie dzisiaj pojawi :-D

verita ach Ci faceci moj nastolatek jak cos go zaboli to mysli ze umiera...
 
Ostatnia edycja:
marlena
A to ta Twoja córka to niezły model, że już rusza do przodu!!! :szok:
Kto bym tam tracił czas na jakieś nudne obracanie się na boki?
Dziewczyna skupiła się na bardziej przydatnej umiejętności - pełzanie to jest to! :-D
 
witam.
egzamin zdałam ale był to moj najdłuższy 10 minutowy egzamin w życiu... nawet nie wiem jakim prawem tacy wykladowcy mają czelność tytułowac się jako doktor.... bylismy umowinie na egz na 10 a babka przyjechala o 11:20 twierdzac ze umawiala sie na 10:45 ?(kij w oko ze i tak sie spóźniła i że ponad 100 osób pomyliło godzine:confused:) pisalismy 10 minut a potem ta sie zaczeła bawic w ocenianie tego segregowanie alfabetycznie i wpisywanie do protokołów w formie papierowej i elektornicznej... no i wrocilam do domu o 15.. jeszcze nigdy nie bylam tak wymęczona i znerwicowana:angry: jak ja juz chce skonczyc te studia... eh

moja mała w porownaniu do waszych urwisow to zabiera sie do siadania....:szok: łapie kołderke z łóżeczka i siada:shocked2:

Anmika- mój Kacper też odmawia mleka. Podaję mu swoje z butli i udaje mi się tylko na śpiocha, bo jak jest świadomy co pije to go ogarnia wściekłość. I nie mam pomysłu co robić. Obiady wcina- aż się trzęsie na widok łyżeczki. Tak mu się odmieniło, bo jeszcze tydzień temu miał odruch wymiotny na wszystko, ale chociaż mleko pił....

widzi biała butle :-D ja to miałam ze starszym... owiń butelke kolorowym papierem lub folia aluminiowa zeby sie błyszczało, u nas to podziałało :-D

edit: no tak jak tylko ja sie tu pojawiam to nikt sie nie odzywa........
 
Ostatnia edycja:
No teraz to już w ogóle mam meksyk, moje dziecię odmawia picia:szok:. Pił przed 7 i teraz próbowałam go przystawić do piersi, bo już mu się oczy kleiły do spania. I za nic nie chciał, nawet nie chciał się okręcić w moją stronę, tylko zaraz ryk. Dałam mu smoka, jak się usokoił, to szybko go wyciągnęłam i dosłownie wepchnęłam pierś, possał póki mu nie wyleciała - czyli 1 minutę:szok:. Odłożyłam go i zasnął z tym smokiem, poczekałam aż trochę przyśnie i dałam mu na śpiąco - szału nie było, ale może z 2 minuty popił. Próbowałam jeszcze potem dać mu butle z moim, ale taką minę zrobił, jakby paskudne było i zaraz oczy otworzył. Więc dałam mu spokój. O co chodzi, czy moje mleko może być niedobre???
Zastanawiam się tylko, czy w związku z tym może dać mu coś do jedzonka już teraz, czy może lepiej nie, bo w ogóle zrezygnuje z mojego mleka? Ale boje się, że on się nie najada.

Płacze? Jest niespokojny? Szuka cyca jak np. przytulasz go policzkiem? Jeśli zasnął, tzn nie głodny. Mega głodne dziecko nie zasnęło by. Jak się obudzi, daj mu cyca, jak nie będzie chciał jeść, to aż będzie marudny i wtedy daj. Nie dokarmiaj go sztucznym. Nasze dzieci już nie sa takie malutkie, ze trzeba je budzić do karmienia. Niektóre przesypiają całe noce bez jedzenia. Uwierz jak zgłodnieje to da Ci znać :-):happy2:
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie może któraś z was zna dobry sposób na zbicie temperatury u 4 - latki czopki dostaje z ibufenu i okłady na głowę też. Byłyśmy dziś u lekarza i pani dr powiedziała że to najprawdopodobniej wirus jakiś.
 
Do góry