reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Hej
Wieki mnie nie było,tzn podczytywałam Was ale nie miałam kiedy napisać.W końcu sie.zebrałam i akurar wpisaliście mnie na listę,mimo, że my przeterminowane i październik Nas złapał-dzięki wielkie.
Kobietka mi rośnie jak na drożdzach,co widać na zdj
2 tyg temu mierzyła 68 i ważyła 5700 we wtorek mamy szczepienie.brrr
 
stokrotka
cieszę się, że coś się ruszyło z tym sklepem
ale chamstwo z tym pisaniem, że od straszenia są duchy
jeszcze raz przepraszam za polecenie tego sklepu :zawstydzona/y:


future mummy
to krzesełko do karmienia, które masz
to ono ma ceratkę, czy materiał?

a daj spokój skąd mogłaś wiedzieć :no: nie ze mną te numery ;-)

zaraz ide poczytac, ale już na Staszku-fistaszku ryczałam :tak:
 
miq fajnie ze jestes :)sliczna core masz :)
Merlin kupilam kropelki ktore wymienialas ta sa Camilia a nie Camellia jak pisalas. podalam do dzioba po minucie cisza :)
stokrotka, awersja moj dziec jakis sredniak ostatnio mial 5950g i 62cm.

czekam na wyniki, umawiam dzis wizyte a tu dopiero na 23 stycznia w luxmedzie... no trudno, poczekamy. do tej na nfz nie chce isc bo ona starej daty i chyba nie ogarnia pewnych tematow.
 
miq fajnie ze jestes :)sliczna core masz :)
Merlin kupilam kropelki ktore wymienialas ta sa Camilia a nie Camellia jak pisalas. podalam do dzioba po minucie cisza :)
stokrotka, awersja moj dziec jakis sredniak ostatnio mial 5950g i 62cm.

czekam na wyniki, umawiam dzis wizyte a tu dopiero na 23 stycznia w luxmedzie... no trudno, poczekamy. do tej na nfz nie chce isc bo ona starej daty i chyba nie ogarnia pewnych tematow.

Wiesz co ja mam cos z tymi nazwami zawsze coś przekręcę :zawstydzona/y::-p dobrze je trzymać w lodówce jeszcze lepiej koją swędzenie takie chłodne
 
reklama
Do góry