reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

chyba kupie cos innego bo juz mielismy syrop homeopatyczny i gowno pomogl za przeproszeniem. kupie dentinox albo bobodent bo na ten orajel to chyba w desperacji sie zdecyduje. szkoda mi tylko tych 25zl na Camilie...

Future u mnie nasze mleko 400g od 29 do 32zł. i zle mnie zrozumialas z tym oszczedzaniem...
 
reklama
nie juz duuuuuzo mniej odkad daje mu bebilon ar. ale tez potrafi np w godzine po jedzeniu bawimy sie i struzka cieknie... najgorzej z piciem bo gad prawie od razu wypuszcza z buziaka i daje po trochu kilka lykow. cos ostatnio nie chce pic a na mleko sie rzuca jakby byl glodzony :-D
 
Artur pospał od 19 do 21 i koniec..chce się bawić:confused: ludzie...
U mnie tez wesolo. Zasypiala na rekach wiec do lozeczka a ona kwiczy,wiec do naszego lozka i na gadanie ja wzielo. Do tego wciaz usiasc probuje...a ja jej tlumacze ze najpierw musi sie na boki sama przekrecac a potem moze sobie siadac. I skonczylo sie na usypianiu przy suszarce do wlosow. Az sie boje rachunku bo z youtube tak na nia nie dziala.
 
Verita- u mnie takie dźwięki nie działają, jest za cwany:tak: Leży teraz w łóżeczku i gada z ochraniaczem :-D Ja już mu powiedziałam co miałam powiedzieć, a teraz czekam aż zacznie zawodzić ze już zmęczony..Jednak powątpiewam że stanie się to przed 24..
 
reklama
Do góry