reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Mnie brakuje pisalam ze 2 tyg temu priva :tak:
oo to miala RiSiA za mnie dopisac, myslalam ze jestes, ja mialam wtedy straszny net, jak edytowalam posta z dzieciaczkami to mi kompa wieszalo ;-)
zaraz uzupelnie razem z Tygryskiem ;-)


edit - Verita, nie wiem o co chodzi, ale juz jestes na liscie....

Tygrysek - Jasio dopisany
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej :)

ale rano byl cyrk ze zlapaniem tych siuskow :-) M zdazyl rozpiac pampersa niunio od razu fontanna :-) no to ja mu przykleilam ten woreczek M trzymal za nozki ta nasza koninke i zdazylimy przed zamknieciem zabiegowego - jutro wyniki. a i piguly kazaly z tego woreczka przelewac do pojemnika... tak sie robi? bo ja nie wiem....

dziec od rana nerwowy ja juz nie mam pomyslu. brzus miekki najedzony przebrany napojony. chyba zaraz M wysle po cos na te dziaselka bo to jedyne co mi przychodzi do glowy.

Future no to ewidentnie wina mleczka. nie zawsze jest tak ze te same mleczko zadowoli inne dziecko ;) tez probuje troche przyoszczedzic na mleczku kupujac w realach itp ale nie zawsze sie daje a juz naprawde ostatnie co bym sobie zyczyla to koniecznosc oszczedzania na dziecku. sama wolalabym nie jesc aby maly mial swoje mleczko po ktorym brzus nie bedzie chory :) a tak z ciekawosci ile humana? nasze w przekroju cen 29-32zł.
 
WITAM:)

Alanek ma zapalenie ucha :/ale dostał tylko krople gdyż samo pekło i sie oczyściło(krwią)za tydzień na kontrole) z tad ta noc kiepska i gorączka...

Mi Marcello częsciej sie cos budzi ostatnio buuuu a tak pieknie było :p

AXARAI to super że Kacuś dobrze i że reszta ekipy zdane ma prawo jazdy BRAWO!!
MERLIN a u nas same purty kupy brak od 4 dni?jakoś tak no ale przy KP tak bywa...
 
reklama
stokrotka
cieszę się, że coś się ruszyło z tym sklepem
ale chamstwo z tym pisaniem, że od straszenia są duchy
jeszcze raz przepraszam za polecenie tego sklepu :zawstydzona/y:


future mummy
to krzesełko do karmienia, które masz
to ono ma ceratkę, czy materiał?
 
Do góry