reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hejka. czytałam że piszecie o wymiarach. Jaś ma 6 kg i jak się wyprostuje całkiem to 64 cm. ładnie co nie? chyba po tatusiu wzrost. szybko mamusie przerośnie, hehehehe, ja tylko 160 mam.

teraz śpi. dużo kupki teraz robi nawet co godzinę. strasznie się tuli i dwie piąstki aż do buzki wkłada czasem
 
reklama
hejka. czytałam że piszecie o wymiarach. Jaś ma 6 kg i jak się wyprostuje całkiem to 64 cm. ładnie co nie? chyba po tatusiu wzrost. szybko mamusie przerośnie, hehehehe, ja tylko 160 mam.

teraz śpi. dużo kupki teraz robi nawet co godzinę. strasznie się tuli i dwie piąstki aż do buzki wkłada czasem

moj chuderlak tez juz ma 6kg :) ale ze wzrostem to ciezko go pomierzyc bo jest bardzo ruchliwy ;)
a dla Jasia wszystkiego naj z okazji 4 miesiaczka :*
 
Witam sie :) ja sie schowalam z malym w lazience:-Don sie buja a ja czytam Was:-)mezu dalej schody robi tym razem kurzy,że hej.

Pogoda troszke lepsza wiec chyba wezme dupsko na spacer...

Martusia raz lepiej raz gorzej:-) ja ile juz czekam zeby pospac dluzej :-)jak mi ostatnio przespal 4godziny to nie dosc,że szok to jeszcze taka wypoczeta bylam,bo te wstawanie jest meczace co godzinke lub dwie i jeszcze jak dziec pozno zasnie...dzis bedzie lepiej:-) i lada dzien znow bedzie spac cale noce

Stokrotka Twoj robi irokeza malemu a u mnie wrecz odwrotnie:-Dmaz przylizuje a ja stawiam wloski haha:-D moj jest tak samooo dlugi, nam ostatnio 68zmierzyli i faktycznie jak sie wyciagnie to takiee dlugie nogi ma:-D

Future jak ja nie lubie w piecu palic:-Dzawsze znajde wymowke zeby tam nie isc:-)chociaz nie powiem wyrozumiali sa bo ja zawsze wracam z katarem i sie dusze:-Dno ale czasem trzeba...fajnie,że macie kominek

Doloress powtorz wyniki, i to najlepiej w zaufanej przychodni czy szpitalu. Ja w ciazy przeciez juz bylam u hematologa bo mialam kiepskie wyniki, ale zrobilam gdzie indziej w szpitalu z samego rana i odrazu szly do analizy i wyszlo okej wszytko i Tobie zycze tego samego

Patrysia mam nadzieje,że Dominik sie nie rozchorowal... i bedzie okej..

Tygrys ja mam macierzynski do marca potem ide na kuronia. Bezplatnego nie biore.

Hmm no ale jest przeciez wychowawczy platny jak ktos ma umowe,prace to moze isc na platny,bynajmniej taka mam wiedze:-D

Verita jezusie! wow! pierwsze co to normalnie ogarnal mnie smiech:-Dwyglada jak biedne zmeczone dziecko hehe ale faktycznie musisz miec ja na oku

Martusia te Wasze wspolne zdjecie jest piekne,milo sie patrzy na takie dzielo:-p

Axa jak ładnie siedzi :) i jak jej dobrze :) zajebiaszcza sukieneczka:-p

Fasolina jaka kluseczka :)ale ma fajna opaske :) swietna.
 
Ostatnia edycja:
nio, rosołek sobie pyrka, junior w łóżeczku leży i spoziera na mamusię co to się do lapka dorwała :-D

mój też dupeńke podnosi, tzn. zapiera sie nóżkami jak jest u mnie na kolanach przodem do mnie i próbuje "zwiać" ;-)
a wczoraj wyczaiłam,że jak go tak bokiem posadzę w pozycji pół-leżącej to się skubany podnosi do nóżek (pełna koordynacja brzuszki ćwiczy aż miło ;-)) no, ale mu nie pozwalam bo to za wcześnie na takie wygibasy :no:

poza tym TZ cały weekend w robocie :-(
 
Hallo Kochane!!!
Dziś 5:szok: miesięcy kończy Zuzia Cloudynki!
a 4 miesiączki kończą Jaś Tygryska i Jaś Maleństwa,
Szymuś Anmikii Maja Megan (wychodź z krzaczorów!)
i Natalia Askaaa (też wychodź z krzaczorów!)
Buziaki dla Skarbów!!!
Miłego dnia!!!!!
 
M wrócił w nocy mocno zawiany. Kacperek spał niespokojnie i czuję się zmęczona. Malutki ma problem z brzuszkiem i jest marudny. Dziś mieliśmy się gdzieś wyrwać bez dziecia,ale nie mam go ostatecznie z kim zostawić,a nie chcę go że sobą targac,bo grypa szaleje. Tak bym chciała chwilę odpocząć...zmienić otoczenie. Ale cóż. Popołudnie z dzieciem też może być miłe. Śnieg pada i jest zimno,więc dziś bez spacerlu.
 
Moj dzisejszy dzien:cool:
582438_10151185306581931_693533029_n.jpg
 
reklama
Do góry