reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Ayni prześlij mi telepatycznie te chęci do odchudzania, bo mi ich brak totalnie:cool2: A o RRRR, no Holedrzy tak herchlą, no nie wiem jak to nazwać, ale zwłaszcza to R słychać:-)
Stokrotka Malutki Słodziak!!! On też taki drobniutki, ale chyba długi jest co? Z pieskiem śliczne zdjęcia:-)


Rysia wyrzuć ten ciucholand, co nam się tu bezczelnie bez pytania wtrynił!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ayni prześlij mi telepatycznie te chęci do odchudzania, bo mi ich brak totalnie:cool2: A o RRRR, no Holedrzy tak herchlą, no nie wiem jak to nazwać, ale zwłaszcza to R słychać:-)
Stokrotka Malutki Słodziak!!! On też taki drobniutki, ale chyba długi jest co? Z pieskiem śliczne zdjęcia:-)


Rysia wyrzuć ten ciucholand, co nam się tu bezczelnie bez pytania wtrynił!!!!!

nio długi 66cm:tak:
 
Stokrotka, wysoki gość:-) Arturek słodziak normalnie a film pt "i tak Ci zeżrę nochal" boski! Mój Kaci ogladał, i mówi, że mały ma świetna fryzurę taką rocową:-)

wysoki chyba będzie po pradziadku ;-)
taaaa fryzurką zachwycają się zawsze położne w przychodni, że niby od razu widać,że chłop przyszedł ;-) a to dzieło tatusia jest :tak:
 
w ogóle co to ma być
denerwuje mnie ta reklama gorzej niż wyskakujący Owsiak :wściekła/y:

dobranoc dziewczynki

Moje dziecko ćwiczenia na macie ma w głębokim poważaniu :crazy: Na brzuszku poleży max 3 min, w tym czasie ładnie podnosi główkę do góry, ze 3 razy sam przewrócił się na plecki, ale po 3 min już jest lament, jakby go ze skóry obdzierali. Gdzie mu do podnoszenia dupki, czy do przewracania z plecków na brzuszek :wściekła/y: Bez sensu... :-(
Jedyne co lubi to łapać się za stópki. :happy:

moja nawet na plecki się n ie przewróci
ale cierpliwie czekam na mojego leniuszka

Hej Dziewczyny !

Udało mi się dziś zdać testy na prawko :-D jaka jestem szczęśliwa ze jestem o ten krok do przodu !!! Wiem ze najgorsze przede mną ale to zawsze jest radosny krok do przodu :-D
Krzysztof troszkę jakiś marudny to chyba jeszcze po tych wszystkich wycieczkach - troszeczkę przyzwyczaił sie ze jest w centrum uwagi ;-)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już wolę się nie odzywać, bo nic dobrego u mnie .....

Tsh - 0, 010 ........... mocno zaniżone (norma0,350 -4,940 ) 17go mam endokrynologa
Mała jest nie swoja drze się i płacze nonstp, nie mogę jej nawet na sekundę odłożyć, zasypianie w dzien to horro, drze się godzine po czym pada na 30 min, na noc dawałam jej butle i zasypiała, dziś darła się ponad godzinę zanim poszła spać, wypiła może 60 ml )
Wystraszyłam sie i poleciałąm do lekarki, zbadała maliznę, wszystko okej, uszko ja juz nawet tez nie bolałao, kazała wziąć ją na ręce, wzięłam , mała bana od ucha do ucha, pani doktor stwerdziła, ze mam dziecko rozbisurmanione i że jak tak dalej pójdzie, to się wykończę ......... pocieszające
No i na sam koniec mąż wrócił z pracy z rozwalonym palcem, właśnie pojechał na szycie

.............. nie wyrabiam

pozdrawiam, moze cos poczytam co u Was, jeśli nie zasnę

tulam ;)

ansure gratki dla córy za przewroty
doloress o co chodzi z tymi wynikami, czemu masz natychmiast powtórzyć?
bebe &&& za szczepienie
Merlin gratki
gorgusia heh
patrysia dobrze, ze wkleiłaś ten filmik bo mój tez dziś tak zaczął robić i nieźle bym się zdziwiła gdyby nie Twój filmik heh
palma sił
ayni dobry pomysł z tym spotkaniem
merlin mnie tez czeka zakup spacerówki
martusia sil
merlin ja mam to:
Talerz podgrzewany z podziałką i sztućcami! CANPOL (2870295788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

DOBRANOC :)

bo wyszły bardzo źle
szukam 8 milionów niałych krwinek bo mi brakuje, może ktoś się podzieli

no i inne wyniki też jakotako - po chińsku ;-)

Dorota doszła goraczki nie ma ale ledwo stoi głowa ja boli i gardło zajrzałam purpurowe:wściekła/y: dostała tablety i do wyrka , ,, jak nie bedzie poprawy to pediatre moja do domu wezwe bo o tej godzinie to pewnie mnie juz nie zarejestruja a poza tym co z mała nie mam jej z kim zostawic .....

zdrówka życzę Dorotce

verita łoł jak się Maleństwo mądrze bawi, najgorzej jak się ma dziurawe ręce heh
axari czy mi się wydaje czy na tej sukience z groszkami zapomniałaś ściągnąć naklejki?
merlin talerzyk robi się ciepły ale nie gorący, przyssawac jeszcze nie próbowałam, stawiałam tylko na chropowatej podłodze wiec jeszcze nie wiem,ale jutro sprawdzę ;-)dla mnie to rewelacja bo wcześniej musiałam mu kaszkę dwa razy podgrzewać a wiadomo, ze nie powinno się dwa razy podgrzewać, a jaś dość wolno je

jutro jadę na 7 do lidl bo będą mieli spodnie dziecięce jak za darmo hih (dla starszej) no i Oliwka jeszcze idzie jutro na pierwsza swoja probe zespołu :szok: jakoś tego nie widzę


iii pytanko czy któraś tu bedzie przebywac na platnym wychowawczym?

a jest taki???

bo ja idę ale na bezpłatny
 
Axa powiem Ci, ze ja juz jestem w 100 % nakrecona na odchudzanie a przyznam sie , ze mam z czego i chyba ciezszej tu na forum nie ma :-p
Myslalam, ze przy Adasiu nie mam czasu i tak sobie wymowek szukalam, ale prawda taka, ze dziecko po 21 juz spi a ja zamiast cwiczyc to siedzialam przed TV jak garfield. Czas jest, tylko dupa ciezka hehe. Chodz, zatancz ze mna ;)

A co do wymiarow to bylismy dzis na kontroli , Adas 6,5 kg zywej wagi 64 cm ! :-) Nie wiem po kim taki duzy, bo ja srediego wzrostu (167) a maz jeszcze nizszy ode mnie.

Wiecie co, czuje sie swietnie!
 
reklama
Do góry