reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
hej ho.
moj tata ma 39stopni gorączki. leki nie działają, co za dziadostwo. lezy w sypialni i nawet mu nie pozwoliłam wyściubiać nosa. zaraz jade do apteki, bo nie mieli wsyzstkiego wczoraj (bo byl u lekarza). nie pojechał do mamy (do miasta) bo nie mial siły jechac, wiec został i śi bidulek.
oby nic mi na dzieci nie przeszło. zaraz pakuję oba i jade po leki ;/

co do herbatek, top moj pluje. edynie wode i soczki pije. ale tez nie za chętnie. chętnie to on mleko pije.
a co do zebów to jestem juz przekonana, ze to zeby idą.
 
witam dziewczynki:-)
Palma &&&&&&&&&&&&&&&
Patrysia straszne to jest ,a jest tylu ludzi ktorzy nie moga miec dzieci i chetnie by wzieli takie malenstwo jak jej nie chciała,a taka małpa rece opadaja.....:wściekła/y::wściekła/y:
 
Dobry.. :) Pospalam!

Przychodzi facet z nocki i mowi do swojej zony : "rozmawialem z kolega na temat tych zatwardzen Adasia i polecal mi herbatke z kopru wloskiego i nie dawac nic z bananami"

:szok::-D Padlam! :-D Nie wiedzialam , ze faceci rozmawiaja o dzieciach a tymbardziej o ich kupkach.

Ja sie wlasnie powoli szykuje na spotkanie z opiekunka, idziemy sie zapoznac, zobaczyc jak mieszka i jak sie opiekuje dziecmi. Byc moze przyda nam sie ta pani niebawem.

Palma ty to masz przeboje... Biedne dziecko, 3 zeby na raz... Nie wyobrazam sobie tego jaki to musi byc bol i napewno stad Nataszka taka marudna...


Chorowitkom zycze duzo mocy i zdrowka.

Kasieq ja tez bede brac ten roczny, bo jakbym musiala zrobic teraz transkrypcje aktu urodzenia, aktu slubu , zmiana nazwiska (w Holandii zwyczajem jest ze mezatka pozostaje przy swoim nazwisku panienskim, nazwisko meza uzywa sie nieoficjalnie) nowy paszport ze wzgledu na zmiane nazwiska, tak policzylam ze ze 300 eur by mnie skasowali.. Nie wiem czy PESEL cos kosztuje , ale pewnie za darmo tez nie posrednicza. Wiec jak sie wybierzemy do POlandu to zalatwie troche taniej te 'przyjemnosci' .

Milego dnia mamusie
 
Hallo Kochane!!!
Dziś 5:szok: miesięcy kończy Marysia Jumabe (a Pani gdzie się podziewa!!)
a 4 miesiączki kończą Weronka Lilijanny
Izunia Alebur
Ada KasieczekDużo buziaków dla Słodzinek!!!
Ayni My też mamy paszport zrobiony w konsulacie, na rok, bo do 5 letniego potrzebny jest PSL. A żeby mieć PSL trzeba wyrobić polski akt urodzenia, za który notabene skasowali nas 90 złotych. Później z tym aktem do biura meldunkowego, ale po miesiącu bo tyle czeka się na PSL. To jest wersja dla ludzi którzy mają stały meldunek w PL. Jest jeszcze opcja, że konsul występuje o nadanie nr PSL, tylko nie wiem ile ta przyjemność kosztuje.
Patrysia matka Madzi, DOŻYWOCIE!!! i mam nadzieję, że dostanie lafirynda jedna!!!
MAKARON a'la Pizza Hat wkleję na kulinarny za momencik.
My już po pobraniu krewki, młody dzielny, trochę popłakał, bo aż 3 probówki potrzebowali. Największy problem mieli jednak ze wstaniem:-) Wiecie, że tu krew pobiera lekarz.
 
Hej dziewczynki! u mojej Małej też chyba ząbki idą bo strasznie szoruje sobie po dziąsełkach gryzakami, tak, że aż słychać takie tarcie. Poza tym od 2 nocy coś się Jej poprzestawiało i co 2 godz chce jeść.......nie mam pojęcia co się dzieje, wczesniej tak ładnie spała tylko 2 pobudki były,...
Future mój Tato tez jest chory i zaczęło się tak jak u Twojego...a teraz już ma zapalenie oskrzeli...
ja szczepię Hexą 6 w 1. Planowałam od początku szczepić, podróże i kontakty z innymi ludźmi są jednak ryzykowne gdy się nie jest zaszczepionym....
włosy też mi wypadają, 2 kg mniej niż przed ciąża, nom i wyglądam dziś jak zombie przez to moje rozpuszczone, zmieniające rytmy dnia Dziecko
Cloudynko ja też mam sesję... i praca tez nawet nie zaczęta..brak sił i mobilizacji eh..
 
reklama
Do góry