reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam sie wieczornie :* ja dzis z malym caly dzien poza domem i jestem padnieta:-) bylam wziac kase za zalegly urlop:-) potem u kolezanki i u mamci,mezu robi schody i strasznie smierdzialo wiec musielismy wybyc.

Martusia no ja tez wspominam nasze kolezanki,szkoda,że choc czasem tu nie zagladaja:-( pamietam co to sie dzialo jak bylysmy w ciazy,jak sie w kolejke ustawialo do rodzenia:-)ehh fajnie bylo

Pauline gratulacje!!! i jak fajnie,że cora bedzie na slubie swoich rodzicow :) jestesmy z tego samego roku:) tylko ja sierpien

Anusienka ta osoba z ebay to ona je sciaga z zagranicy. Mialam tez tam kupic ale nie mieli tej co ja chcialam, bo chcialam ta niebiesko-biała i na dzien i na noc. Ale idzie do mnie z angli powinna dojsc do piatku :)

Merlin fajnie,że odpoczelas:-) i juz jestem z nami :)

Ide czytac moja ksiazke:-) aa mezu odrazu do mnie "nic nie bedzie" haha bo za kazdym razem po przeczytaniu mojej lektury mam ochote go zgwalcic:-D:-D
 
reklama
Ayni my już mamy dla małej paszport irlandzki i polski, ale w ambasadzie bez nr. pesel to tylko na rok można wyrobić. W sumie to nawet lepiej bo przecież za rok ona zupełnie inaczej będzie wyglądać niż jak miała 1-2miesiace.
Ja dopajam i młoda nigdy nie wypijała tego co zrobiłam 120ml max. połowę przez cały dzień a dzisiaj jak do butli wsadziłam zamiast smoka 1+ , 3+ to wypiła 60ml na raz i po 3h drugie 60ml:rofl2:
Beacia zdrówka dla Alanka

Piękne te Wasze wrześniowe maluszki!!!

Wybaczanie, że tak ogólnie ale tyle tych zdjęć w galerii ze nie dam rady dzisiaj, jutro się poprawię:tak:;-)
 
Wreszcie dzidzia spi. Jutro na masaz idzie ciekawe czy jej sie spodoba..
Co do wagi i wzrostu dzieci to ja bym sie nie martwila ,jesli sa w zakresie siatek centylowych tzn ze jest to norma. Gdyby bylo ponizej to mozna pytac lekarzy a tak jest dobrze po prostu jest w grupie mniejszych dzieci.
Wlosy po ciazy. Hm... Po pierwszym porodzie wychodzily mi garsciami, mialam anemie, wazylam 46 kilo i cudowalam z jedzeniem, bralam witaminy. Teraz jem jak swinka,biore witaminy nieregularnie, mam prawie 70 kg i nie wypadl mi ani jeden wlos. Moim zdaniem to nie tylko brak jakis hormonow ( bo ja mam niedobor wiec powinnam byc lysa ;) ale brak mikroelementow.
Wiecie od wczoraj boli mnie krzyz na dole ,mam problemy z chodzeniem myslicie ze moze to byc po znieczuleniu po cc? Nie lubie lekarzy a nie wiem czy to moge czyms smarowac przy kp. Ledwo sie schylam. Czy przewialo mnie moze mala zle podnioslam... Nie wiem
Tygrysek prawda ten obrazek
Ja tez chce w Walentynki slub miec fajnie tak
Dobranoc mamusie
 
Ostatnia edycja:
Anusienka ta osoba z ebay to ona je ściąga z zagranicy. Miałam tez tam kupić ale nie mieli tej co ja chciałam, bo chciałam ta niebiesko-biała i na dzień i na noc. Ale idzie do mnie z Angli powinna dojść do piatku :)

Możesz mieć rację, że ściąga zza granicy i sprzedaje w PL. Tak, ja właśnie kupiłam to opakowanie z dwiema tubkami, na dzień i na noc. Zanim dałam Adriankowi, posmarowałam sobie i działa odrętwiająco jak zastrzyk przeciwbólowy przed wierceniem czy wyrywaniem zęba, tylko oczywiście 100 razy słabiej. Myślę że będzie dużo skuteczniejszy (a może i już jest, bo Mały śpi od pół godz, a posmarowałam mu zaraz przed snem. Ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem), bo Teetha Gel, który kupiłam w Bootsie nie zauważyłam, aby skutkował :confused2:
 
Witam sie wieczornie :* ja dzis z malym caly dzien poza domem i jestem padnieta:-) bylam wziac kase za zalegly urlop:-) potem u kolezanki i u mamci,mezu robi schody i strasznie smierdzialo wiec musielismy wybyc.

Martusia no ja tez wspominam nasze kolezanki,szkoda,że choc czasem tu nie zagladaja:-( pamietam co to sie dzialo jak bylysmy w ciazy,jak sie w kolejke ustawialo do rodzenia:-)ehh fajnie bylo

Pauline gratulacje!!! i jak fajnie,że cora bedzie na slubie swoich rodzicow :) jestesmy z tego samego roku:) tylko ja sierpien

Anusienka ta osoba z ebay to ona je sciaga z zagranicy. Mialam tez tam kupic ale nie mieli tej co ja chcialam, bo chcialam ta niebiesko-biała i na dzien i na noc. Ale idzie do mnie z angli powinna dojsc do piatku :)

Merlin fajnie,że odpoczelas:-) i juz jestem z nami :)

Ide czytac moja ksiazke:-) aa mezu odrazu do mnie "nic nie bedzie" haha bo za kazdym razem po przeczytaniu mojej lektury mam ochote go zgwalcic:-D:-D
Firma Ci płaci za zaległy urlop? bo mi kazali wykorzystać, bo nie wyplacają ekwiwalentu, mam jeszcze 8 dni z 2011 r, ale w sumie jak wykorzystam to z urlopem wróce do pracy po Wielkanocy
 
Dzień dobry :)
witam się z poranną kawą... Mąż w pracy, dziecię jeszcze śpi... jest chwila na "poranną prasę" :-p

Ja ciągle jeszcze kaszlę, a na domiar złego Zuza zaczęła pokasływać. 3-dniówka to chyba jednak nie była, bo wysypki brak... Gorączka ładnie spadła, ale niestety zaczął się ten kaszel przez sen :/

Ech dziewczyny, sesja mi się zaczyna!!!! :baffled::nerd: Nie mam pojęcia jak wszystko ogarnąć... a z pisaniem magisterki to już w ogóle w czarnej doopie jestem! :angry: To będzie cud jak skończę te studia w terminie...:dry:



AXARAI pochłaniacz wilgoci sobie zakup - np. firmy Metylan
http://www.stopwilgoci.metylan.com.pl/ no i wietrzyć co chwila...

MERLIN witaj :) cieszę się że wojaże udane i że pozytywnie zresetowałaś mózg :tak:

AYNI haaaaa a ja tak w duchu cichutko obstawiałam pracę :-) to trzymam kciuki żeby padło właśnie na Ciebie!

TYGRYSKU buahahahaha ale się uśmiałam z hasła "naprawiłam młodego" :-D:-D oczyma duszy zobaczyłam cię jako małą Elmirkę z "Przygód Animków" naprawiającą zabawkę z błyskiem szaleństwa w oku... nie wiem skąd takie skojarzenie, ale się nieźle uśmiałam!

ANSURE mi też kudly lecą i też od fryzjerki wiem, że nic na to nie pomoże, trzeba to przeczekać

PAULINE super masz z takim śpiochem :happy: no i jaka data piękna na ślub!!! Ach zazdroszczę... hajtnęłabym się jeszcze raz! :tak: a z tą deprecha urodzinową to chyba przesadzasz hahaha faktycznie, stara baba z Ciebie... ;-) ja 28.01 też kończę 26 latek :-)

MARTUSIA zdrówka Kochanie!!!

MALUSZEK co Ty takiego czytasz hę??? :-D




Miłego dnia Kobitki!!!
 
WITAM :)

No i ciapa u nas:/wiedziałam że tak będzie...

ANUSIENKA Domiś cc pleśniawki miał Alanek i Marcelek sn i nie mają pleśniawek bynajmniej Marcello póki co jeszcze nie ma...

CC czy SN ; MM czy KP takie bezsensowne porównanie na zasadzie brzuch taki to chłopczyk a taki to dziewczynka :p

RYBA tylko nie z fibziuj za bardzo z tym wszystkim z tymi artykułami ;)
PAULINE jesteśmy w tym samym wieku :))

Zdrówka potrzebującym !


 
Witam

Mała oglada tradycyjnie Teletubisie :) sielanka potrwa pewnie jeszcze z 10 min :tak::-) Młoda nadale mało je, za całądobę na spiocha i z płaczkami zjadła 400ml
Ktos pisał coś o picu, moja młoda tez od kilku dni, ani łyka

Verita - a co brałaś wtedy na ta anemię, bo ja mam juz wagę podobna do Twojej poprzedniej, biorę falvit, teraz potas i magnez na herzklekoty, a o włosach nie wpsomnę.

axa - napisz raz jeszcze ten przepis szpinakowy

Jadę zaraz po wyniki tarczycy i innych dziadostw, trzymajcie kciuki proszę za mnie, bo nie chcę mieć tarczycy. Mam szanse 50 na 50 .......
 
reklama
PALEMKO kciuki &&& córcia jak laleczka :))
TYGRYSKU PIĘKNY obrót :))kocyk twój?
MAFU a to Arturko polu bił lusterko :D hehe jako krasnal bomba :D
AULINE czściej pokazuj wrześnową mulatkę :))jaką ona ma cere śliczną no i uśmiech też :))
KASIEK haha nieźle :D jakie minki słodkie:))
 
Do góry