reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
W zeszłym tygodniu Ada jechała pierwszy raz autobusem:-), biletu nie mamy na pamiątkę, bo autobus był za darmo. To nie do uwierzenia jak ci Niemcy są zorganizowani:-) Pojechaliśmy w zeszłą sobotę do takiego ogromnego centrum handlowego, ma 5 piętrowy parkin samochodowy, a i tak nie było miejsca, patrzymy a tu policja ruchem kieruje, i nawet nie mogliśmy tam wjechać, a oni nas skierowali z 800 metrów dalej, na taki wielki plac, kierowali ruchem, i ustawiali samochody, bo nas cała masa jechała. Jak wysiedliśmy to podszedł do nas pan z obsługi i powiedział że obok stoją podstawione autobusy do naszej dyspozycji:szok: Wsiedliśmy, a on nas zawiózł pod same drzwi, i jak wracaliśmy to autobusy stały, i odwoziły na ten dodatkowy parking:-) I co w na to? U nas w Bydzi, jak w Fokusie miejsc parkingowych nie było, to stał sobie ludek z barierką, i machał, że mamy spadać:-)
A teraz być może popełniam samobójstwo:-) Ugotowałam 4 dni temu grochówkę, taką z paczki plus ziemniaki i kiełbaska, i zjedliśmy, reszty nikt nie chciał to sru do lodówki, i dziś sobie mówię, że trza wyrzucić, ale jak odwożyłam garnek, to jak zapachniało:-D sprawdziłam i pyszna jest dalej, a no to sobie nalałam, a tam ostatnio i tak ma zatwardo:-D

Kasieq no to zdjęciowo się zrehabilitowałaś:-) Lenka cudna, miodzio, a koopa wymiata, ja to też jestem zdziwiona, jak brzuch sobie Adi załatwi, albo całe plecy:-D Na szczęście ostatnio jej się nie zdarza:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam:-)
Właśnie drugą kaw pije

No właśnie z pleśniawkami to różnie więc się nie przewidzi:tak:

Ja małemu tą szczoteczką już masuje dziąsełka ale to bardziej przez to żeby mu ulgę przynieść jak go swędzą:tak:

Ansure- mi wlosy zaczeły niedawno tak wypadać, mowiłam fryzjerce co na to poradzić, ona powiedziala ze nic nie pomoze bo to normalna wymiana włosa, a ze przez ciąże nam nie wypadały to teraz muszą nadrobić. Więc ja nic nie biorę, dbam o nie jak zawsze.
Patrysia- To cieszę się że smakowało:-). No ja sos też tak robię i dodaje jeszcze trochę majonezu i całkiem fajnie smakuje :tak:
Bebe- SUper że smakowało.:-) A co do tej cytryny hm.. to czemu nie ? zaszkodzić nie zaszkodzi a moze zadziałać:tak:
Cloudynka- ciesze się że z małą już lepiej i że ładnie je. Oby anemie się udało wyleczyć&&&:tak:. Co do tych szczepien to mi tak właśnie pielęgniarka powiedziała. Ja szczepie 5w1 i tak już pozostanie, bo niżej zejść nie mogę a na 6 w 1 nie chce
Risia- sił życzę:tak:
Axa- co do tego to znaczy ze masz bardzo szczelne okna, co też aż tak dobre nie jest bo może się zacząć pleśn w domu robić, są takie specjalne chyba to się nazywa nawiewniki na okna montuje sie je na oknie i one na to pomagają. Mój tata się tym zajmował i to montował jak chcesz to się dopytam. Ale wiem że to pomaga bardzo bo wielu ludziom aż z okien kapało normalnie ciurkiem i po tym przeszło:tak:
Merlin- Jak dobrze ze już do nas wróciłaś!:-) Super ze wszystko tak się udało:tak:
 
Kurcze Mafu ja to nie wiem jak z tymi oknami jest, bo w kuchni mam to o czym mówisz, a i tak parują, bo wiadomo na szeroko nie mam otwarte, bo zimno. A u Ady to aż wieje z tych okien, i ze szczelnością to na pewno nie maja nic wspólnego:-) U nas to tez aż leci na podłogę z tych okien. Ale jak jest mróz to mi nie parują, no ale mrozu to ja nie chcę!
 
hmmm to ciekawe..ale to chyba coś z samymi oknami jest nie tak a nie framugami, może faktycznie są za szczelnie zrobione i powietrze nie krąży tak jak powinno i stąd kłopoty..:confused:
 
Bebe Ja do nawilżacza dodawałabym raczej olejków np. z drzewa herbacianego albo lawendy, bo one bo działają antybakteryjnie. a dodatkowo lawenda jest uspokajająca i dobra na sen.
Merlin witaj z powrotem
Ayni to dalej trzymam &&&&&
Ryba też czytałam o tym żelu i nie mam zamiaru go kupować właśnie ze względu na skład.

My już po spacerki, Lenka jeszcze śpi w wózeczku a ja wcinam obiadek.
Mi tez już się dziecko naprawiło, chyba tzn tak mi się wydaje :eek: obym tylko nie zapeszyła:-D:-D. Jedynie co mi się nie podoba to, to że śpi teraz tylko do 7 czasem 7:30 rano a przecież o tej porze za oknem jeszcze noc:baffled::eek:
We wtorek lecimy do Pl zobaczymy czy plan dnia i nocy zostanie czy jej się znowu coś pozmienia:baffled:
 
reklama
Pauline! Udzielaj się częściej! Taką masz piękną córkę, naszą wrześniową, i chcemy patrzeć jak rośnie!!! A ileż to kończysz 13? Mój syn 13 kończy 18:-) Gratuluję daty ślubu, o zdjęcia chyba nie będziemy musiały się prosić:-)
Mafu no, zapytaj się taty:-)

Pauline
Layla przepiękna, a mój kaci myślał, że ona już sama stoi:)
Mafu, Arturek jaki szczęśliwy z "kolegą" A Ty znowu manicure zrobione, a mi się nie chce:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry