reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

12190_146373812176991_437883141_n.jpg
 
reklama
no nie o koprze nic nie wiedziałam, sama daje młodemu, ale rzadko i max 100ml dziennie, zazwyczaj wypija jakieś 30-50ml :szok:

w kwestii puzzelków też chciałam takowe kupić :wściekła/y:

dziewczyny poratujcie :-( czy któraś z Was miała krwawiące hemoroidy :confused: ja przez całą ciąże nic, wylazło cholerstwo przy porodzie, nawet się przyzwyczaiłam, ale ostatnio za każdym razem krwawię :no::-(

no i dostałam @ to już 2 po porodzie, ale 1 bez luteiny, tyle,że jakiś dziwny ten okres...normalnie miałam 5 dni, dziś jest 4 i dopiero teraz się rozkręciło, bo wcześniej to tylko jakieś plamienia były :no: żeby tylko nie doszło do 7 dni :wściekła/y:
 
Stokrotka a jakies leki bez recepty stosowałas ,moze do lekarza sie wybierz to ci tabletki i masci przepisze .Ja co prawda nie miałam z tym holerstwem jeszcze do czynienia ale moja mama sie leczyła i w koncu zabiegiem sie skonczyło wiec moze lepiej odrazu to lekami zaatakowac zeby za bardzo sie nie rozwineło.Co do @ to ja niestety zawsze mam długie i obwite ...
 
awersja kochanie nie wiem, z chin zamawiałam, i nie mow mi, ze toksyczne, bo na allegro to samo g...wno. Byłam znich bardzo zadowolona przy Hesi. mam 6 sztuk, krówke, tygrysa, tą w cętki i 3 w serduszka jakieś. na początku je wygotowałam w pralce, i nie balam się używać. Ale tak jak pisałam, Hesia nie używała długo, bo zaczęły przemakać. zobaczymy jak u Gutka bedzie.

co do balowania dziewczyny to ja dzis whisky z colą ;) ale to dopiero jak dzieci pojdą spac.
 
Stokrotaka masci i czopki, ale lepiej do lekarza niech sprawdzi jaki ich stan i proponuje usunac, bo to cholerstwo powraca i wtedy wizyta w toalecie zaczyna sie od ''Zdrowas Mario '' :-)

Witajcie.
Ja padam na pyszczek, sprzatam gotuje pieke wszystko na swieta i chrzest. Ale jakos daje rade. Wczoraj rabanu kurierowi narobiłam no i jak sie człowiek wkurzy to zawsze cos wskóra - paczka poszła dalej :-) Czyli dzieciaki jednak beda mieli prezenty pod choinke :-D

Dziewczyny po cc czy wy cos jeszcze odczowacie jakies bolesci kłucia itp po cesarce, bo ja jak tak duzo sie napracowałam w domu to mam wrazenie ze szwy mnie ciągną :eek::confused2:
 
awersja kochanie nie wiem, z chin zamawiałam, i nie mow mi, ze toksyczne, bo na allegro to samo g...wno. Byłam znich bardzo zadowolona przy Hesi. mam 6 sztuk, krówke, tygrysa, tą w cętki i 3 w serduszka jakieś. na początku je wygotowałam w pralce, i nie balam się używać. Ale tak jak pisałam, Hesia nie używała długo, bo zaczęły przemakać. zobaczymy jak u Gutka bedzie.

co do balowania dziewczyny to ja dzis whisky z colą ;) ale to dopiero jak dzieci pojdą spac.
teraz to ciężko kupić coś żeby nie było made in china
a te polskie to dużo więcej kosztują
zresztą jak przy Hesi kupowałaś, to pewnie tych polskich za wiele nie było

koniecznie wstaw zdjęcie z resztą pieluszek, bo cudnie wyglądają
do mnie dopiero pieluszki przyjdą kurierem
zamówiłam kilka na próbę
 
ale dziś przeżyłam podeszło do mnie dwóch kolesi i zaczęło mnie zarywać buhahaha no ale kurtkę miałam to big brzucha nie było widać, za to moje mini tak heh aż nagle patrzą ze przy bankomacie stoi mój m heh strzelili głupia minę, tekst właśnie zauważyłem i poszli hehehe

na jutro na ok 12ta załatwiłam m rozmowe o prace heh a co niech robi a nie w domu na d... siedzi heh, śmiać mi sie chce bo znam babke tylko z widzenia miałam jakiś nr skądś nawet nie wiedziałam ze to jej oddzwonił jej mąż heh nie wiedziałam co gadać i jutro m ma do nich przyjść heh

ZDRÓWKA dla chorych!

prezenty ja już na szczęście prawie mam ale drobiazgi heh bo bida aż piszczy heh :-ptradycyjne pytanie m co mam Ci kupić wrrrrrrrrrrrrrr

PUZZLE mysle, ze moze te drozsze nie są może toksyczne ale pamiętam jak dwa lata temu na urodzinach jednej dziewczynki ktoś przyniósł takie puzzle to tak śmierdziały ze trzeba było je na balkon wynieść! ale znowuż moja szefowa miała takie u siebie w domu ale chyba z Niemiec bo tam kiedyś mieszkała i 6 letnie i wsjo z nimi ok było

byłam dziś złożyć podanie o dodatkowe 4tyg macierzyńskiego, macie to pozałatwiane?

Future podziel się :-p
Doloress normalnie ubierz, w kombinezon, ja tez tak Córkę Chrzciłam a potem na imprezę ja wystrój, zdrówko najważniejsze ;-)
megan oj ciągnie mnie rana, ciągnie
 
reklama
Ja też takie puzzle mam, Starszak bawi się nimi od 6 lat i są fajne. Masakra teraz to wszystko jest toksyczne, jeszcze trochę a nie wiadomo czy ne nasze dzieci będą się bawić. :baffled:

Tygrysek wniosek o dodatkowe 4 tygodnie macierzyńskiego wystarczy złożyć przed końcem "normalnego" macierzyńskiego (tego 20 tygodniowego). Mi kończy się on pod koniec stycznia, więc w styczniu muszę to załatwić. Straszne, że to tak przeleciało. A wydawało mi się, że tyle czasu posiedzę w domu z Małym, a tu trzeba już myśleć po mału co dalej? Oj smutne to będą rozstania - przynajmniej dla mnie :-(
 
Do góry