reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

TYGRYSEK
Żyj tak aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak
aby potem wspominać ja z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu. Spełniaj się



ac505cba.png
 
reklama
AXA znamy znamy :) masakra... Police to jakaś porażka ... teraz sobie zażyczył kolejne motorki i radiowozy bo dobrego pościgu za rabusiami nie może zrobić ( oczywiście wszystko już ma, ale lepiej żeby było podwójne ) :D... wykończy mnie... najlepsza książeczka do czytania to katalog i wymyślanie czego to by jeszcze potrzebował... a z tych podpisów pod zestawami mam historyjki układać :D - kreatywność matki nie zna wtedy granic :D...

powiem ci że wcale nie powiedziane że Lalunia bawić się "chłopięcymi" lego nie będzie bo jak do benia przychodzą kuleżanki to się bawią że aż miło :D... zresztą ja jak byłam mała to też się bawiłam no ale wtedy to było takich typowo dziewczęcych jak teraz ta seria Friends :)
 
czesc laski wrocilam do zywych :-D
niezle mnie wywaliło z butów, ale juz wsio ok. Jedyny plus mojej choroby to to ze przez tydzien schudłam 6kg :szok: a raczej sie odwodniłam....no ale wałeczek w okolicy ciecia nadal jest :angry:

Nie nadrobie was, ale juz od teraz bede aktywna.

Moja niunia oszczedziła mnie i była grzeczna, przesypia ladnie nocki. Zaczela łapac za rozne rzeczy a najlepszy do zabawy jest nos M :-D.

tygrysek wszystkiego najlepszego, zdrowka i spełnienia marzen.
 
reklama
axari dzięki tak kolejna rocznice 18tki mam dziś ;-)(przecież o prezent od Mikołaja nie robiłabym takiego rabanu) zawsze sie smieje ze mam tylko 150cm wzrostu bo mnie Mikołaj musiał jakoś rodzicom do buta zmieścić heh; Kacek jest przesłodki, eh żeby mój jaś taki był jak będzie rósł
A ja myślałam, że dzieci są z kapusty albo bocian przynosi!

Axa
ja też szeridanka uwielbiam.
I z chęcią bym sobie go zapodała, no ale póki cyc, to się nie da.
Kusi strasznie, bo mam w domu napoczętą butelkę.
 
Do góry