reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
uff dobrze,że jest nas jeszcze trochę nierozpakowanych ;-)
zazdaszczam wywołania :tak:
w kwestii mandatu, kiedyś dostałam za przechodzenie na pasach na czerwonym świetle :no:, zaplanowałm,że nie zapłacę a jak się ptrzeterminuje to już odpuszczą ;-)
ale najwidoczniej dziś to nie te czasy, bo z najbliższej wypłaty mi ściągnęli mimo,iż parę dni wczesniej zapłaciłam na poczcie jak dostałam wezwanie :no: ale potem mi przekazem zwrócili tą druga wpłatę, więc spoko, oddadzą z pewnością :tak:
boszeeeeeee już nie wiem co mam ze sobą zrobić, ani leżeć ani stać a ni siedzieć :no:
 
Witam dziewczynki:-) troszke podgoniłam czytanie watku;-)tym co chca zycze porodu jeszcze dzis:tak::-D ja w zeszły poniedziałek marudziłam ze mam dosc w nocy wody odeszły i co :-pi mała dzis tydzien ma:-D a na dzis miałam termin z @:cool2: Malenka kochana je i spi:-D fakt ze karmienie trwa bo cycujemy ale ostatnio rekord pobiła bo spała 4h :-D:-D jutro chyba na pierwszy spacerek wyjdziemy jesli taka super pogoda bedzie jak dzis...
 
jejku jejku nie jestem w stanie was nadrobić :-(
u mnie już dzien za dniem jakoś wszystko szybciej płynie :-D dziś byliśmy na pierwszym spacerze :-D
i tak na prawdę sama nie wiem co napisać - jestem w jakimś dziwnym zawieszeniu :confused: szczęśliwa mega szczęśliwa tylko chyba jeszcze w szoku :-D
mały ładnie śpi budzi sie na jedzenie, nie cierpi przewijania i tylko w tedy nam płacze no i niestety kąpiele też nie są łatwe zanim poczuje ciepłą wode jest ryk i tak samo po wyciągnięciu mimo tego że nagrzewamy pomieszczenie no nie wiem moze sie przyzwyczai ...

Do mamusiek ... :tak:macie jakieś sposoby na bolące brzuszki wszyscy mi mówią że jelitka, brzuszek do 3ciego miesiąca sie rozwija i doskwiera maleństwu ale nie wiem sama jak mu już ulżyć :confused: kładę go często na brzuszku i bardzo to lubi, staramy sie masować brzuszek ale tego raczej już nie lubi i nie bardzo daje - jak możecie coś podpowiedzieć będę wdzięczna
 
jejku jejku nie jestem w stanie was nadrobić :-(
u mnie już dzien za dniem jakoś wszystko szybciej płynie :-D dziś byliśmy na pierwszym spacerze :-D
i tak na prawdę sama nie wiem co napisać - jestem w jakimś dziwnym zawieszeniu :confused: szczęśliwa mega szczęśliwa tylko chyba jeszcze w szoku :-D
mały ładnie śpi budzi sie na jedzenie, nie cierpi przewijania i tylko w tedy nam płacze no i niestety kąpiele też nie są łatwe zanim poczuje ciepłą wode jest ryk i tak samo po wyciągnięciu mimo tego że nagrzewamy pomieszczenie no nie wiem moze sie przyzwyczai ...

Do mamusiek ... :tak:macie jakieś sposoby na bolące brzuszki wszyscy mi mówią że jelitka, brzuszek do 3ciego miesiąca sie rozwija i doskwiera maleństwu ale nie wiem sama jak mu już ulżyć :confused: kładę go często na brzuszku i bardzo to lubi, staramy sie masować brzuszek ale tego raczej już nie lubi i nie bardzo daje - jak możecie coś podpowiedzieć będę wdzięczna

Sprobuj przed karmieniem poklepac tak ze 2-3 min po plecykach tak zeby dziecku sie odbilo i wtedy przystap do karmienia po karmieniu rowniez to samo, na brzuszku nadal mozesz klasc ale jak nie lubi to mozesz pomasowac - napewno cos w google znajdziesz jakie metody masowania sa najlepsze. W aptece sa rowniez dostepne krople na kolke np infacol. Mozna rowniez pic (jezeli karmisz piersia) herbate z koperku.
Trzymam kciuki, mam nadzieje ze niedlugo mina te okropne dolegliwosci.
 
reklama
witam drogie forumowiczki :-)
Od pewnego czasu (od kiedy stałam się mamą ) ;-) nie mam chwili by do Was zajzec, mała ma już 2,5 tyg , czas zapieprza niesamowicie. Dziś udało mi sie ją uspac o 6 , wiec mam chwilę dla siebie, zrobiłam sobie kawusię i wpadłam na sekundę, postaram się poczytac co u Was, jesli mi się uda i potem odpiszę :tak:
Narazie gratuluję wszystki mamusiom rozpakowanym :-D a dwupaczkom, które się ostały;-) życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu ;)
 
Do góry