reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
mój tak od początki do mnie mówi, bo gdzieś tam było zagrożenie, że wcześniej pęknę he he a tu nic się nie dzieje
nawet stres nie pomaga na przyspieszenie
normalnie nie Cierpię urzędów... gdzieś tam mężowi zapomniało się zapłacić mandatu:sorry2: i przyszło wezwanie do zapłaty z informacją, że zatrzymają pieniądze na jego koncie, to ja szybko myk do komp i przelałam szybko ze swojego konta na konto urzędu tyle ile chcieli i myśleliśmy, że sprawa załatwiona... a tu zonk, mąż dostał wypłatę na swoje konto, jakieś tam opłaty robiliśmy, zakupy i liczy liczy i okazuje się, że brakuje pieniędzy, on nic nie kupował, w historii nie ma śladu... i co się okazało, że mimo, że w terminie zapłaciłam należność bank i tak zabl pieniądze, ponieważ babka prowadząca tą sprawę poszła na urlop a osoba, która ja zastępuje nie zatrzymała egzekucji, czy Wy sobie to wyobrażacie? ja dzwonie do tej baby a ona jeszcze do mnie, że za mandaty się płaci... myślałam, że zagryzę ją przez telefon, po cholerę robią zastępstwa jak i tak nic nie robią,dziady jedne
 
Witam:tak: Coraz mniej mam nie rozpakowanych :-) Fajnie Fajnie:-) Trzymam kciuki za oczekujące &&&

U nas już dobrze, stan podgorączkowy ustąpił ale z tego wszystkiego małego obsypała potówka:-(Wczoraj drugi raz odciągali krwiaczka, poprzednio wyciągnęli 10 mililitrów a teraz już 3 więc mam nadzieje że w piątek na kontroli już nic odciągać nie będą. Mały ma tez wodniaczka, ale podobno dużo chłopców go ma i do 3 r.ż powinien się wchłonąć. My nadal korzystamy z ładnej pogody spacerujemy ile się da, i przy okazji gości przyjmujemy;-)

Tak sobie pomyślałam ostatnio o ostatnich dniach przed moim porodem i wiecie co teraz widzę ze sygnały miałam pamietam, że w sobote miałam tak podły humor, i ryczałam że już nnnie wytrzymam, zaczełam łazic po schodach, no w sumie prawie że biegać:-pi to mi chyba pomogło, bo żadnych innych przyspieszaczy nie stosowałam;-)
 
Jestem maniaczką porządku więc sprzątanie nie przynosi efektów, a przytulanka no cóż, cała ciążę nie miałam przeciwwskazań i chyba mój organizm na to zupełnie nie reaguje, wręcz przeciwnie po seksiku czuję się lepiej, mogłabym normalnie biegać he he

Hahaha, jakbym o sobie czytała :D

patrysia - ja też urodziłam się 8 października :D

Dziewczyny, czuję się pominięta, a ja to co?! :p Też w dwupaku i doła łapie...
 
Patrysia- no fakt na początku był za ciepło ubierany, ale to przez to że babcia wtrącała trzy grosze i mówiła ze chłodzę dziecko...posłuchałam i nie potrzebnie bo wyszło na moje...no ale nauczkę mam żeby wierzyć sobie. Teraz przynajmniej się babcia już nie wtrąca bo też jej nosa utarło:-p

No ja staram się czytać codziennie żeby zaległości nie mieć, ale jak już co chce napisać to mały nie daje i tak w koło macieju;-)
 
Troszkę nas jeszcze zostało, ale tylko ja przeterminowana:baffled: Na szczęście w czwartek o 8 rano wywołanie, więc wieczorem już powinnam tulić maleństwo:tak:
 
reklama
Kasieq - no to w czwartek trzymam mocno kciuki, aby poszło raz dwa :tak:

Mafu - nie ma jak dobre rady :-D

Mnie do szału doprowadza teściowa jak "guga" do niemowlaków. Męża siostra ma dzieciaczka 2 mc i robi to samo co kiedyś do Adama. A guu, itp. itd. Takim debilnym głosem bo inaczej tego nie nazwę. Adaś nienawidził tego i co zaczynała to w ryk wpadał, ale do niej nic nie dochodziło :szok::-D:no::confused: Raz tak się rozżalił, że ciężko było go nam uspokoić, a chwilę wcześniej robiliśmy jej z nim zdjęcie i mamy dowód - małego mina na takie gadanie :-D Widok bezcenny :-D:happy2:
 
Do góry