reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Mi tez przy Szymonie robili pomiary miednicy bo na usg wychodziło ze ponad 4 kg bedzie wazył ,wody były zielone jak mi przebili po ilus godzinach skurczy a i tak rodziłam sn:dry:niestety....Teraz jak byłam na porodowce z bolami to tez mierzyli obwod brzucha wysokosc centymetrem a potem tym ich cyrklem miednice i pytali jaka waga dziecka ale czy wyciagaja jakies wnioski z tego chyba nie ,czekaja do ostatecznosci ....

DZIEWCZYNKI KTORE JUTRO CESARKI I ZŁASZAJACE SIE NA ODDZAŁ &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& OBY WSZYSTKO OK BYŁO I SZYBKO BEZBOLESNIE POSZŁO:-) :-) :-)
 
Fasolka no u mnie powiedzieli mi, ze waga 4500 a urodzil sie 3080 :-Dtakie jest usg :tak:więc ja tam nie wierzę w to... u mnie w sumie też długo czekali z decyzją przy Sebciu a i tak rodziłam SN...chociaż decyzja o CC byla już podjęta. Mam nadzieję, ze tym razem będzie inaczej
 
Szymon co prawda nie wazył ponad 4kg ale 3950;-):-D zato przy Dorocie roznica był spora bo miała wazyc ok 3600 a wazyła 2850 :sorry2:ciekawe jak teraz bedzie ....mnie dzis cos podskubuje w dole brzucha jakby skurcze delikatne i napinania ....kurcze tel mi sie zepsuł nie miał kiedy :wściekła/y:jutro musze go zaniesc do punktu bo na gwarancji jeszcze jest ...
 
czesc dziewczyny, ale dzis mialam smieszny sen podczas mojej popoludniowej drzemki ;D

snilo mi sie ze uprawiam milosc cielesna z moim mezem, od tylu na czworaczka, ze juz skonczylismy, a tu ni z tego ni z owego strzelaja mi wody i wszystko leci na niego :D a on tylko sie tak otrzepal i mowi, ze nic nie szkodzi :D hahaha

potem sie juz obudzilam, ale ciekawy sen, moze dzis go wezme w obroty jak wroci z pracy ;-)

dziewczynom jutro zycze powodzenia! dacie rade !!! wyspijcie sie dobrze!!
 
Fasolka to też spora różnica... moja gin u mnie szacowała na ok. 3000 g i się pomylila tylko o 80 g a ten na IP o prawie 1,5 kg :-Dco lekarz to inaczej...ja mam takie delikatne bóle brzucha takie dziwne... dorwalam meża :p a co tam:)
Ciekawe czy u Maluszka się rozkręciło cosik:-)

Ayni :-D:-D:-Dsię usmiałam

Dobranoc
 
U mnie w dniu porodu, w szpitalu robili USG, ich pomiar 3 kg, synek urodził się 3,360. Dziś miałam USG, mała niby 3,813, ale biorę poprawkę, dr również i typujemy max 3,500 a nawet coś koło 3,400 :p

Ja też jeszcze nie rodzę, chociaż mam wziąć męża w obroty - takie dostałam zalecenie... :-D
 
Biedni Ci nasi mężowie :-D:-D:-D Ale jak ''wsadzili'' to niech teraz wyciagaja :-D:-D:-D

Ja za to pod prysznicem dostalam skurczy - ale zapewne to tylko straszaki takze ide spac.
Dobrej nocy i trzymam kciuki za jutrzejsze porody &&&&&
 
reklama
Do góry