reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

O i druga dziewczynka wrzesniowa dzis :-)

CORCIA wez przykład z kolezanek i wyłaz:-p:-).....na łuszczenie polecam olilatum krem lub balsam mojej corci tez schodziła skorka po urodzreniu ponoc to normalne ...
 
reklama
Wlasnie wrocilam z zakupkow, musialam dokupic duperelki do kuchni:-) zakupilam nawet 3 garnki:-D bo nie mielismy ani jednego a w auchan fajne na kg znalazlam naprawde:-) i zachaczylam o pepco jeszcze dobrze sie czulam ale wrocilam i ledwo chodze polozylam sie wlasnie i brzus boli i napina sie no ale ogolnie okej...

kiesieczek rodzi?? oo tak tak ja mialam byc po niej :-D Lotka, kasieczek i ja wiec moze moze sie uda:-D

RiSia a ja zakupialm kisiele:-D:-D raz drugi przeczytalam no i sie zarazilam haahah

Gorgusia
:* sil zycze :* fajnie,że piszesz jak sie macie itd czlowiek bedzie wiedzial,że nie jest sam jak urodzi, jak bede miala placzliwe dni to bede wiedziec,że to normalne i nie ja jedna tak mam...
Fasolka no jeszcze masz troszke czasu takze mala czeka punktualnie:-D moj synek do takich nie nalezy:-) wiec po mamusi raczej nie bedzie mial charakterku hihi
 
no to tak wczoraj wieczorem poważnie pogadałam z moim Adriankiem... że ma czas do piątku jak nie pogadamy inaczej:-p w odpowiedzi w nocy tak mi skopał żolądek, że o maly włos nie zwymiotowałam przez sen:szok:no koszmar jakiś...

Maluszek ja mam jeszcze 7 :-ptakże mogę się podzielić :p

Fasolko Ty widzę też ze swoim dzieciem rozmawiasz tak jak ja:p a mowią, ze drugie wychodzi wcześniej niż pierwsze:errr::growl:no ciekawe jeszcze ma czas do poniedzialku...

Ja tylko blagam Adrianka, zeby nie rodził się w sobotę bo wtedy ma ta idiotka dyżur co wtedy mialam takie jazdy...
 
Risia ja sie w zyciu nie spodziewałam ze po tych moich wszystkich przebojach ciazowych bede wyczekiwac zeby wyszła:szok: ...ze dochodze tak daleko ....Pierwsze dziesiec dni po ...drugie trzy tygodnie przed ..a moze to bedzie punktualne i o terminie wyjdzie :-pjeszcze ma rowno tydzien ...:cool2:
 
Ehhh w koncu mam chwilke ;-)
W sumie odpoczelam od pobytu szpitalnego ;-)
Nie lubie spac przy swietle i w sumie wole cisze, to sie wcale tam nie wysypialam, chodzilam jak zombie ;-)
Maly je, spi, je, spi... i tak 24h ;-) Karmie go "mieszanie"... cyce mam pełne, ale to dla niego za mało... ale to ma po bracie ;-)
Tomi poczatkowo zszokowany, ale teraz czesto go dotyka i dostaje przy tym ataku smiechu "bo sie rusza" ;-)
Jutro po poludniu mam pierwsza wizyte położnej.
moze za chwilke uda mi sie sklecic jakis "opis porodu" ;-)
 
odnosnie wiesci ze szpitala to mnie normalnie krew zalewa jak czytam ze kolejna z nas meczyla sie kupe godzin i lekarze zwlekali z cc dla mnie to niepojete to nie mozna wczesniej dokladnie zbadac wagi dziecka i szerokosci miednicy przeciez to jest jakas paranoja a ja pytam w imie czego??
 
TYGRYSEK Ja tez nie ogarniam tego. Totalnie nie humanitarne zachowanie ze strony lekarzy. Nie wiem ale może oni czerpia z tego jakąś przyjemność?? Różne są zboczenia ludzkie :szok:
 
można zrobić usg, ale usg jest omylne - u mnie pomylilo sie na +1,5 kg... bo dziecko wchodzi w kanal i pomiary nie są wiarygodne więc i waga nie jest wiarygodna... a pomiary miednicy są , ale to i tak nic nie daje bo w miare przebiegu porodu wszystko się rozciąga... dlatego jeżeli nie ma wskazań do CC to nie tną chyba, że jest zagrożenie życia...jeżeli akcja porodowa trwa prawidłowo to nie mają podstaw do cięcia... a kiedyś kobiety rodziło po 2-3 doby na leżankach a nie na takich salach... w imię dziecka...

Fakt, że to co przeszla Marudka to jest nienormalne bo zazwyczaj już zielonkawe wody (chociaż nie zawsze) sa podstawą do CC. U mnie w szpitalu jest przyjęte, że CC przy wadze pow 4 kg... ale to zależy od miednicy... tam Marudce zrobili po prostu świństwo...
 
reklama
to sie dziewczyny nameczyly, biedactwa... ale szczesliwe bo maja szkraba i na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. ja sobie tak myslalam jak bylam na IP w czwartek ze pewnie dlatego mnie tak 'delikatnie' zbadala bo bylam pozno i pewnie nie mogla spac czy cos... czasem to czysta zlosliwosc jest.

polazlam na poczte inna niz moja i teraz leze bo boli jak nie wiem. myslalam ze meza wykorzystam troche a on mi na to 'no way' :szok::szok:. obejde sie smakiem w zamian zjem ciasto w czekoladzie, o :)
 
Do góry