reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

nalka - super pomysł, myślę że innym dziewczynom też to się spodoba.

A u mnie ....... cisza.... dziś u lekarza i niestety nic się nie dzieje, wszystko zwarte i nie chce się ruszyć, jesli w ciągu tygodnia nie urodzę to za tydz znów na kontrolę, coś czuję ze będzie po terminie, a już już nie daję rady, nocki są okropne, spać nie mogę, ledwo patrzę na oczy i próbuję zasnąć a tu nic, w nocy z przewracaniem się mam prolem, do tego straszna zgaga. . . . ja już chcę urodzić . . .

Za to tu na forum, dzieje się oj się dzieje :)

super, teraz to naprawdę codziennie będzie nam tu przybywało coraz więcej dzieciątek super.
 
reklama
A ja od rana zabrałam się za sprzątanie. Niestety teraz to już tylko na raty, bo brzuch przeszkadza;). Na początek kuchnia, potem odkurzanie mieszkania i przesuwanie wyra w sypialni by sprawdzić gdzie zmieści się łóżeczko. Niestety tam gdzie chciałam, nie wejdzie, no cóż mówi się trudno, chyba,że męża namówię jeszcze na taką kołyskę co ma Asia;). Zostało jeszcze umycie podłóg, ale na to jak narazie weny brak;)
 
ewelina współczuję bezduszności ludzi i jakoś to takie niesprawiedliwe, że zawsze musisz mieć pod górke...niestety dpoóc czy dopradzic nie umiem

ja od rana pełno załatwień miałam, ale wszystko udało mi się mniej więcej, teraz wpadłam do domku na chwile poleżeć i potem na Ktg, jeszcze wieczorem mieliśmy do znajomych skoczyć, ale już chyba nie dam rady...sił coraz mniej
 
A ja zaliczylam maly shopping :) Co prawda po przejsciu centrum handlowego maly tak napieral na krocze ze sie balam ze mi wyskoczy :) Do tego bol brzucha i skurcze i zaczelam sie bac jak by to wygladalo jakbym zaczela rodzic w centrum handlowym hahahah.
Kupilam kosmetyki ktore sie skonczyly, polazilam po sklepach, malemu kupilam jedne spioszki bo nie umialam sie oprzec oczywiscie. I tak chodzilam i juz sobie marzylam zeby urodzic i kupic sobie normalne rzeczy, bo teraz to nie wiem nawet jakie rozmiary kupowac wiec chodze w tym co mam.
Fajnie ze Sylwiczka urodzila! Kto wie co z Bebzonikiem?
 
dziewczyny pszepraszam zr tak puzno no ale ,urodzilam 31-08-2011 godz 17,47oto my.: mirco synek.jpg
 
Super mamy kolejne wrześniowe dzieciaczki :-) Teraz jeszcze czekamy na wieści od bebzonika

BigChild myślę że jak byś urodziła w centrum handlowym to może dostałabyś bonus w postaci darmowych zakupów po porodzie :-p ale byś poszalała hehe

ewelinak szkoda że poszłaś na darmo i jeszcze trafiłaś na faceta który nie potrafił się wykazać i postarać :wściekła/y:normalnie tyłki mam ochotę im skopać za to jak Cię traktują !!
 
reklama
Do góry