reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Mambusia Kamiś jest prześliczny, ale będzie z niego przystojniak w przyszłości. Podziwiam Cię, że wogóle znalazłaś czas na forumowanie z nami- teraz głowę zaprzątają calkiem inne sprawy- w zupełności to zrozumiałe. Mam nadzieję, że z Twoim zdrówkiem już lepiej- pisałaś o anemii.
 
reklama
Witaj mambusia :-)
Mam pytanko do dziewczyn ktore byly cewnikowane. Czy to boli jak cewnikuja i potem zdejmuja cewnik? :baffled:

Zakładają cewnik pod znieczuleniem, a zdejmowanie nie boli.

mambusia - super, ze juz w domku i ze wszytko było ok (i porod i opieka). Ide poczytać co naskrobałaś na innych wątkach :) Całuski dla Kamisia od bb cioć :)
 
Witam Kochane - tylko na chwilkę, bo zaraz pędze do Citizen Advice - pomimo ostatniego telefonu ich pracownika - Revenue poinformowało, że oddzwoni i nie oddzwoniło. Więc dzisiaj znowu w kolejkę... Chociaż słońce świeci po wczorajszej wichurze - więc przyjemniej będzie się czekało.

Kochane mam taki kłujacy ból - umiejscowiony gdzies w szyjce macicy - jakby ktos mnie tam kłuł - chwilami jest taki piekący, jak zapalenie pęcherza - tylko w trochę innym miejscu... mam nadzieje, że to nie infekcja - biorąc pod uwagę, że czop wypadł mi napewno - zaczynam się martwić. Dzisiaj mam wizyte u połoznej - ostatnią - może cos na to poradzi ?
Życzę miłego dnia. Pewnie jak wrócę - nie będę miała szans nadrobić - jak ostatnio ;-)
Buziaki.
 
Bluetooth...hmmm ja miałam cewnik zakładany przed znieczuleniem. Poprosiłam jednak o lignokainę w żelu ;) Czułam delikatny dyskomfort o podobnym odczuciu jak by chciało mi się siusiu... Usunięcie to moment.Takie delikatne uszczypnięcie w okolicach cewki moczowej... ;)
 
Witam z rana:)

Weszłam z nadzieją,że dwa kolejne maluszki są już na świecie, a tu cisza, więc nadal zaciskam kciuki za Sylwiczkę i bebzonik:)

U mnie nocka minęła ok, śpi mi się o wiele lepiej niż jeszcze tydzień temu. Dziś jednak po 8ej obudził mnie dzwonek do drzwi, jak się okazało Panowie pomylili drzwi i zamiast do sąsiadów zadzwonili do nas, brrrrrrrr. No i miałam po spaniu.
Teraz sobie leżę i oglądam TV i tak myślę, za oknem chłodno się zrobiło i kropi, a ja na taką pogodę mam niewiele rzeczy ciążowych, a kupować się nie opłaca. Więc jak tak dalej będzie to zostanie mi przesiedzieć cały wrzesień w domu;)
 
dzieki dziewczyny, w razie czego bede sie mniej bala tego cewnikowania :-)
ewelinak trzymam kciuki zeby dzisiaj spawa ruszyla z biegu i w koncu cos sie udalo zalatwic. Masz spotkanie umowione z ta sama osoba u ktorej bylas ostatnio?
 
No niestety Bluetooth - to jest właśnie do d..y, że za każdym razem kto inny tam mnie przyjmuje i trzeba cała historię od początku... Chciałam się umówić - ale to są takie spotkania "open door". Jak się przyjdzie - to się czeka. Często po 3 godziny... Ale mam nadzieje, że to ostatni raz.
 
No niestety Bluetooth - to jest właśnie do d..y, że za każdym razem kto inny tam mnie przyjmuje i trzeba cała historię od początku... Chciałam się umówić - ale to są takie spotkania "open door". Jak się przyjdzie - to się czeka. Często po 3 godziny... Ale mam nadzieje, że to ostatni raz.
No to beznadzieja.... a juz myslalam ze moze jednak uda Ci sie jakos do konca doprowadzic ta sprawe z ta mila i kompetentna osoba u ktorej bylas ostatnio. Trzymam kciuki zeby jednak jakims trafem udalo Ci sie dostac do tego samego lub podobnego urzednika i w koncu zalatwic sprawe.
 
reklama
Witam
biggrin.gif

Teraz to strach odchodzic od komputera bo pozniej sporo nadrabiania
shocked.gif

sylwiczka mam nadzieje ze juz jestes po wszyskim
bebzonik trzymam kciuki za szybki porod
kachasek powodzenia w pisaniu
mambusia super ze juz jestescie w domku, Kamis przesliczny
Bluetooth jak po akupunkturze, pomaga cos?

U mnie nocka ok, Chrystian tylko zrobil nam pobudke o 2 w nocy ale wzielismy go do siebie i bylo dobrze.
Pogada u mnie tez do bani- pada i zaczyna sie robic zimno

Milego dnia
 
Do góry