reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam,

Ja od rana zabrałam się za prasowanie, pranie pościeli i ogarnianie mieszkania. Potem przyszła mama i pojehalyśmy do komisu zobaczyć ceny wózków. Tak naprawdę to ja już nie wiem jaki chcę wózek. Za dużo tego wszystkiego. Jak nie znajdę nic odpowiedniego to wezmę gondolę po bratanicy, a dopiero kupimy małemu lepszą spacerówkę.

nanusia82 ja dziś właśnie dostałam swój wózek i jeśli nie chcesz wydać dużo kasy a mieć bardzo dobry wózek to zdradzam patent ;) - bardzo chciałam x-landera ale one są dla mnie za drogie, kupiliśmy x-landera z ich strony korzystając z opcji "nextway" - można upolować fajne wózki po renowacji, z roczną gwarancją ( mają wymienione na nowe całą tapicerkę, śpiworki, materacyki w gondolach itd. - ze "starego " wózka zostaje tylko rama i koła, a i tak wg mnie są w idealnym stanie - bynajmniej to co my dziś dostaliśmy jest w super stanie ) no i cena - za gondolę i spacerówkę, ze śpiworkiem, moskitierą i folią przecwidzeszczową, pompką do kółek i adapterami do gondoli zapłaciliśmy 850 zł już razem z przesyłką :)
 
reklama
OLA, to trzymam Cie za slowo :-)
Chyba zakupy troche pomogly. Kupilysmy sobie troszke dobrych rzeczy wiec moze tak ja udobruchalam :-D
Na razie spi i mam nadzieje ze jeszcze troszke sobie pospi chociaz oczywiscie tez bardzo lubie jak baraszkuje w moim brzuchu ale dzisiaj to mnie naprawde niezle skopala :baffled:
 
haniamm2-to super -cena przystępna, wyślij nam fotkę;-)
ja dziś poranek w stresie- mówiłam mojemu M , że pojadę do lekarza tramwajem(połówkowe)- bez stresu,że on się do pracy spóźni- ale nie on mnie zawiezie- i 30 min do lekarza- a my auta nie możemy odpalić- myślałam ,że wyjdę z siebie( hormony mi tak buzują)-na szczęście odpalił, korków nie było i udało się!! Ziemek- zdrów- waży 560 g- termin jednak na 13 wrzesień.
Później się dowiedziałam, że na wsi (gdzie rodzice mieszkają )komentują, że jak dziecko i bez ślubu- kosmos..więc poniedziałek nie fajny.Mam nadzieje,że od jutra będzie lepiej;-). Miłego popołudnia
 
nanusia82 ja dziś właśnie dostałam swój wózek i jeśli nie chcesz wydać dużo kasy a mieć bardzo dobry wózek to zdradzam patent ;) - bardzo chciałam x-landera ale one są dla mnie za drogie, kupiliśmy x-landera z ich strony korzystając z opcji "nextway" - można upolować fajne wózki po renowacji, z roczną gwarancją ( mają wymienione na nowe całą tapicerkę, śpiworki, materacyki w gondolach itd. - ze "starego " wózka zostaje tylko rama i koła, a i tak wg mnie są w idealnym stanie - bynajmniej to co my dziś dostaliśmy jest w super stanie ) no i cena - za gondolę i spacerówkę, ze śpiworkiem, moskitierą i folią przecwidzeszczową, pompką do kółek i adapterami do gondoli zapłaciliśmy 850 zł już razem z przesyłką :)

Dziękuję.No właśnie mnie też marzy się X-lander, choć dziś stwierdziłam,że jest trochę ciężki, ale to nic. Dam radę. Widziałam kilka takich wózków po renowacji na allegro o i faktycznie wyglądają jak nowe.
 
atomówka to faktycznie nerwowy poranek miałaś. Najważniejsze że Synuś rośnie i ma się dobrze :-)
A ludźmi i ich wypowiedziami się nie przejmuj! Oni zawsze mają coś do powiedzenia :sorry2:
To jest tylko i wyłącznie Wasza sprawa czy macie ślub czy nie :-)
Kochana nie denerwuj się takimi wypowiedziami wiem że łatwo mówić ale najważniejsze jest Maleństwo w Twoim brzuszku :-)
 
haniamm2-to super -cena przystępna, wyślij nam fotkę;-)
ja dziś poranek w stresie- mówiłam mojemu M , że pojadę do lekarza tramwajem(połówkowe)- bez stresu,że on się do pracy spóźni- ale nie on mnie zawiezie- i 30 min do lekarza- a my auta nie możemy odpalić- myślałam ,że wyjdę z siebie( hormony mi tak buzują)-na szczęście odpalił, korków nie było i udało się!! Ziemek- zdrów- waży 560 g- termin jednak na 13 wrzesień.
Później się dowiedziałam, że na wsi (gdzie rodzice mieszkają )komentują, że jak dziecko i bez ślubu- kosmos..więc poniedziałek nie fajny.Mam nadzieje,że od jutra będzie lepiej;-). Miłego popołudnia

A właśnie że fajny! :-) Bo dzidzia zdrowa i to najważniejsze a to wszystko inne to już mniej ważne :-)
 
wizytę mam na 31.05 w środę jadę zrobić wyniki (wraz z krzywą cukrową) mi się wydaję że to przez ciśnienie... ale do tej pory miałam dobre więc sama nie wiem!!!!

mój dzidziuś też gra w brzuchu w piłkę... heheheh:-) świetna sprawa!!!!
 
dziewczyny czy teraz w ciąży możemy używać czegoś na komary? Coś w rodzaju offa albo jakiegos innego środka? Wiem że na ulotce fenistilu piszą że nie zalecany w trzech pierwszych miesiącach ciąży a poza tym trzeba skonsultować z lekarzem ale fenistil to już po ugryzieniu a przed?
 
Atomówka nie przejmuj się tym gadaniem. My też tam gdzieś piąte przez dziesiąte usłyszeliśmy, że jak to dziecko, a tu tylko ślub cywilny? Paranoja. A jak wspomnieliśmy na początku, że nie chcemy dziecka chrzcić to dopiero posypały się gromy. Teraz się zastanawiamy nad tym, bo w innym przypadku to pół rodziny będzie miało na nas wielkiego focha. I chciej tu człowieku żyć po swojemu.
 
reklama
Do góry