reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

:-)witam sie po swietach udaly sie byly cieple udane,moje dzidzi jak zjem cos sie trzepotrze to chyba ono?zawsze po jedzeniu tak czuje...jutro ide na wizyte po poludniu trzymajcie kciuki aby bylo wszystko ok!:tak::tak::tak:moze w koncu sie dowiemy co nosze pod serduszkiem....?a co u was...
 
reklama
SUper ze juz trzepocze. Ja tez czasem cos poczuje choc jeszcze nie rozpoznaje czy to to. Ale ten wczorajszy wieczorny popis z brzuchem byl pierwsza klasa i maz tez czul i to sie liczy! Bylo fantastyczne.
 
hej
jestem u was nowa ale mam nadzieje ze szybko sie to zmieni
jestem mamą 1,5 rocznego Michałka a teraz jestem w 2 ciąży
termin mam na 17 września wiec jestem na polmetku ciąży i juz sie nie moge doczekac malenstwa:-)
 
4 maja ide na usg polowkowe i moze sie w koncu dowiem moj maz mowi od samego poczatku ze bedzie dziewczynka i ja mu wierze bo z pierwszym mu sie sprawdzilo wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie:-) chociaz powiem szczerze ze ciaze planowalismy z mysla o coreczce no ale zobaczymy
 
Hej
Ja też po świetach witam.Minęły piorunem .Pogoda się wczoraj w Łodzi popsuła akurat jak byliśmy z rodzinką w Zoo i trzeba było szybko wracać do domu.
Co do ruchów to cieszę się że coraz częsciej czujecie swoje maleństwa.Ja to już zdecydowanie czuję ruchy maleństwa :)
Witaj Kasie
 
hej dziewczynki,nie doczytam :(

odkad jest taka piękna pogoda to nie ma czasu na forum,wiekszość czasu spędzamy w ogrodzie,a wieczorami padam

Helenka już ostro kopie,codziennie
jutro mam wizyte
strasznie dziś mnie boli chyba szyjka (kłuje)
 
reklama
Witam sie poswiatecznie:-)

Był to dość intensywny czas bo była tez moja siorka z rodzinka. także było troche roboty bo osob 15. Ale przynajmniej troche sie tez opalilam bo pogoda piękna. Ruchy czuje juz zdecydowane najlepiej jest po slodyczach. Jutro juz do pracy i koniec wolnego. Ale moze uda nam sie wyskoczyć w maju do Egiptu to troche dychniemy.

Miłego wieczoru:-)
 
Do góry