reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Bafinka - odkryłam fajny sklep popatrz może w jakiejś galerii też go znajdziesz:-) Nazywa się Happy Mum - mają bardzo fajne, eleganckie sukienki - ja też idę na wesele do przyjaciółki w sierpniu więc będę wyglądała jak słonica z wielorybem razem wzięte;-)

No i witamy nową Mamusię!:happy:
 
reklama
witam mamusie.
Dawno mnie tu nie było. U mnie leci powolutku. Tak mi zaczął bęben rosnąć, tak jakoś nagle z dnia na dzień coraz większy. No w sumie najwyższy czas;-)

Ja na l4 wybieram się za miesiąc, w poniedziałek wizyta u gina. Już nogami przebieram. Wczoraj miałam bardzo nerwowy dzień i wieczorem miałam taki skurcz że się wystraszyłam. na szczęście tylko 1,ale trzeba w końcu na looz wrzucić.

Pogoda dziś taka sobie. Pochmurno i chłodno ale od przyszłego tyg już wiosna na całego(podobno).

Remont już prawie na finiszu, wyszło całkiem nieźle. Mogę już spać spokojnie i nie patrzeć na odrapane ściany i stare dywany po teściach :baffled: fuj.

No i oczywiście witam wszystkie nowe wrześniówki które pojawiły sie jak mnie nie było

Wakacje,urlop...od 7 lat sie na jakiś wybieramy i wybrać nie możemy..wieczny brak kasy na coś ekstra. W tym roku ten remont...a marzy mi się morze i plaża... Ale moze za rok albo za dwa się wkońcu uda.Póki co działeczka...hamaczek i nogi do góry..

O cifach domestosach i szamponach przeciwłupieżowych...pierwsze słyszę:eek:
A kawy nigdy nie piłam bo nie dam rady więc problemu nie mam.

Oj mamusie tak pojadłam dziś że zaraz eksploduje..
zmykam miłego popołudnia

aaa mam pytanko czy któraś z Was bierze jeszcze luteinę??
 
Magda 84 mi lekarz juz kazał odstawic luteine i duphaston. Powiedział ze juz starczy. Brałam tego dosc duzo ze wzgledu na dwa poronienia ale kazali mi to stopniowo odstawiac.
 
natusiaMa ja się piszę na oprowadzenie po Wrocławiu:-) byłam w zeszlym roku, ale tylko 1,5 dnia..i miasto zrobiło na mnie duze wrażenie..super mi się podobało..i starówka i galerie handlowe..szczególnie Renoma:-) mam nadzieję, ze tam wrócimy..
bafinka sukienki na happy mum albo na allegro poszperaj..kiecek jest full..
kostuska lekarze nie dają skierowania na 3/4d, może dają? ja nic o tym nie wiem w każdym bądz razie. Ja się wybiorę też pod koniec kwietnia i myślę, ze bedzie to wydatek 300zł, tak jak płaciłam za genetyczne. Ale co tam, raz w ciązy sie je robi:-)

Ja też morze pod nosem, także bedziemy jeździć na pewno, mała będzie miała frajdę. A nie trzeba się wygrzewać..mozna zamontowac parasol, leżeć i czytać..uff, brakuje mi tego, bo moje dziecko chce się bawić i poczytać mogę trochę, a potem obowiazki;-)chociaz w tym roku, tatuś bedzie się za nia uganiał i pływał..
można siedzieć w knajpce nad morzem i wcinac gofry..ogólnie relaksowac się. Ja może bardziej doceniam spokój i odpoczynek, bo czasami przy dziecku tego brakuje. Kiedys tonami czytałam ksiązki, leżałam, byłam sama...po urodzeniu dziecka trochę tego brakowało, że właśnie nigdy nie byłam sama..a teraz jak jestem za długo sama, to też mi źle..nie dogodzisz;-)
 
Bafinka Ja jestem jak najbardziej za kupnem ciuszków dużej paki na allegro, nie raz jak synek był malutki to kupiłam kilka takich paczek i byłam bardzo zadowolona bo przecież ciuszki po takich dzieciach nie są zniszczone, wyglądają jak nowe to dlaczego miałabyś nie kupić ..... ;-)
 
Miniaaa gratuluję otwartości i szczerości w rozmowie, super, że się dogadaliście ;-).
Mycha u mnie też ostatnio pobudki o 6 :wściekła/y:, szybko robi się jasno to i dziecko nie chce czasu marnować na spanie, a było tak fajnie, nawet do 9 potrafiła spać w zimę...
Bebzonik ja kawę piję 1 dziennie, nie sądzę, aby taka ilość wyrządziła krzywdę maluszkowi. W sumie ja nie potrzebuję kawy żeby się obudzić, po prostu lubię, ale nie przesadzam, jedna wystarcza :tak:. A co do detergentów, nie słyszałam, żeby nie można było używać, to raczej chodzi o wdychanie oparów z nich, ale u nas mała łazienka, więc raz dwa się sprząta, nawet nie czuję tych smrodów :-), a jak twój mąż wierzy to ja bym mu nic nie tłumaczyła tylko korzystała z laby na sprzątanie kibelka :-D Całe szczęście nie mam łupieżu, więc i problem szamponu z głowy :-D
ania no właśnie, warzywa z przydomowego ogródka i mięso tylko ze swojej świnki :-), trzeba uważać, ale nie popadać w paranoję ;-)
Bafinka my z wakacji rezygnujemy, bo nasz budżet jest wchłaniany przez aktualny remont, ewentualnie wyskoczymy na rodzinny weekend pod namiot, zawsze coś :-D
Bluetooth, asia życzę zdrówka :tak:
Droczek witaj :tak:
Ola gratuluję przetrwania w pracy do ostatniej godziny, teraz tylko cieszyć się z weekendu, jeszcze zeby był on wiosenny :tak:
USG 3D to chyba tylko prywatnie się robi dlatego nie potrzeba skierowania, nie słyszałam o takim USG na NFZ ;-)
 
reklama
Ellancz jakoś damy radę z tym wstawaniem o 6 trzeba się przyzwyczaić ;-)
A tak poza tym dziewczyny mam pytanie, może głupie ale w pierwszej ciąży nie byłam ani na 3d ani na 4d :-( nie wiedziałam o niczym takim a Mój "kochany" lekarz nawet Mnie o czymś takim nie poinformował! Chciałabym teraz iść na takie badanie, ale czy mogłybyście Mi wyjaśnić jeśli wiecie jaka jest różnica między badaniem 3d a 4d ??? Bo jakoś nie bardzo wiem ...
 
Do góry