reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Cześć dziewczyny,

U mnie też pochmurno za oknem, siedzę sama w domku, mój T wyjechał na 4 dni, cieszył się jak małe dziecko na spotkanie z kolegami - urządzają sobie chłopaki takie spotkania kilka razy do roku i wędrują po torach , jak sam stwierdził musi korzystać póki może bo potem musi się zająć rodzinką. He, he niech mu na zdrowie wyjdzie :-D A ja obłożyłam się książkami, jutro ma wpaść koleżanka, w niedziele teściowie się zapowiedzieli, więc jakoś wytrzymam.

Ja na L-4 jestem odkąd dowiedziłam się że jestem w ciąży, czyli od 6 tyg. Nie miałam z tym problemu, wręcz przeciwnie, sama gin mnie wysłała,jak to powiedziała: " pani Igo ma pani 30 lat , trochę się pani namęczyła żeby zajść w ciążę, zwolnienie się pani należy" ,choć ja się upierałam że chcę pracować bo się bardzo dobrze czułam. Pozatym mój pracodawca też upierał się bym poszła na zwolnienie i tak sobie leniu****ę 3 miesiąc :-p

My jednego roku wakacje spędzamy w górach, drugiego nad morzem u mich rodziców i tak na zmianę. W tym roku wypada morze. Marzyły mi się Mazury ( nigdy nie byłam) i to pod namiotem , a stamtąd do moich rodziców, z namiotu nici, pozostają spacerki brzegiem morza i piękne zachody słońca.

Na usg 3d/4d też się chyba skuszę, muszę się tylko dowiedzieć ile za tą przyjemność sobie liczą w Łodzi.

Jeśli chodzi o ubranka to powiem Wam dziewczyny że mnie strasznie korci,ale w koło słyszę od mamy, teściowej i męża że jeszcze za wcześnie. Mimo to nie wytrzymałam i na aukcji zakupiłam rampersik i dresik używane ale w bardzo dobrym stanie. Mąż się ze mnie śmiał. Odwiedzam też sklepy i cieszę oko, chociaż ceny czasem takie że głowa boli. Myślę że tak na dobre zacznę kompletować ubranka od maja/czerwca.

Magda 84 ja brałam duphaston do 3 miesiąca, potem lekarz kazał odstawić, od środy biorę luteinę dopochwowo na skracającą się szyjkę macicy.

Droczek : Witaj
 
reklama
natusiaMa chętnie skorzystam z zaproszenia do zwiedzania a i zapraszam na pomorze!!!

ellancz dzięki trudno było zbierałam się 2 dni w sobie żeby ta rozmowa była rzeczowa i konkretna;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dorczek to później możemy się umawiać na spacerki z pociechami :p ;) ja jakoś w sierpniu lub na początku września przeprowadzam się do Skórzewa.

Kurczę dokładnie też nie wiem czym się różni 3d od 4d ale jak już pójdę to zapytam tego lekarza który będzie to robić i wtedy zdecyduje:)

Tak siedzę w domku i się zastanawiam nad tym jakie imię wybiorę jeśli się okaże że będę miała chłopca :p bo nie mam pojęcia a dla dziewczynki już wybrane wiec luz ;)
 
Hej:-)

Ja dzis byłam u fryzjera. Obcielam włoski duzo krócej, bo miałam za ramiona a teraz mam do brody. Farbowanie tez wyszło super aż bylysmy z fryzjerka w szoku ze tak szybko chwycila i ładnie rozjasnila. Humor od razu lepszy i spokój na jakis czas.
Pogoda do bani i tak ma byc cały weekend. Spanie mnie meczy, wiec moze kawke jeszcze wypije. Z corcia w ciazy wogole nie pilam a teraz nawet dwie mi sie zdarzy:zawstydzona/y: staram sie zeby były bardzo słabe z duża ilością mleka.
Odebrałam tez Majci wyniki z alergenow. Jestem bardzo zaskoczona bo największe uczulenie ma na jablko:szok: brzoskwinia, sierść królika, maka razowa i soja. Zobaczymy co na to alergolog powie. Bo na razie to moja interpretacja wyników. Ja tez chyba sobie zrobię bo oczy mnie pieka strasznie, a dzis obudzilam sie z całymi poklejonymi powiekami. Wcześniej nie miałam takich problemów. Ide tez we wtorek do mojego gina. Mam nadzieje ze uspokoi mnie troche z tym nisko ulozonym lozyskiem. Sorki ze tylko o sobie ale nie mam juz dzis weny.
Miłego dnia:-)
 
Co do ciuszków, to odkad wiem (na 80%),że to chłopak, to często wchodzę do lumpków i kupuje to co mi się spodoba. Dziś kupiłam spodnie jeansowe, pajazyka, bluzę i bluzeczkę.
Moja mama też już szaleje. No szafa nam się zapełnia, nie ma co tego ukrywać;)

Ja luteinę dopochwową mam skończyć w przyszłym tyg, a od soboty gin kazał mi zmniejszać dawkę,żeby org szoku nie doznał;). A biorę ją już dobre 3,5 miesiąca, więc też już mam jej trochę dosyć.

Co do zwolnienia to wybieram się na ne najwcześniej pod koniec maja, ale to też wszystko zależy od tego jak będę się czuła.

A teraz zmykam się zdrzemnąć;)
 
Ale nudy, ale chyba zaraz się skończą jak polecę do wc i będę klęczała przed "królem"... chyba mdłości Mi wracają, niedobrze Mi jest i zbiera się na wymioty normalnie kiepsko się tak czuję że porażka .... ratuuuuuuuunku ....
 
Witam Kochane serdecznie :) Ja dzisiaj od rana w szkole.. Przed chwilą wróciłam i głowa boli mnie tragicznie...
Od wczoraj czuję delikatne ruchy Maluszka. Tydzień wcześniej niz w poprzedniej ciąży :-)

Właśnie dzisiaj dowiedziałam się, że musze pracować do końca lipca - żeby dostać macierzyńskie :( No nie wiem czy dam radę.
Martwię się trochę - bo bardzo na to liczyłam - do pracy tak szybko nie będę mogła pójść - bo jeszcze szkoła jest codziennie i nie będę w stanie zorganizować opieki - tak prawdę mówiąc tylko Brata mam tutaj - a on też pracuje...
Zobaczymy jak to będzie. Zaczynam troszkę się bać... Czy dam radę...

Witam Nową Mamusię :)
 
reklama
Bafinka namiot odpada to oczywiste, choć mi szkoda bo się strasznie napaliłam, ale z brzuszkiem sobie siebie nie wyobrażam gramolącą się do namiotu, sama będę jak namiot.Dlatego pozostaje nam wyjazd nad morze do moich rodziców.
 
Do góry