reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

Witam serdecznie wszystkie wrześniowe Ciężaróweczki.:-)
Postanowiłam dołaczyć do was, ponieważ wiem, że z wami będzie mi raźniej przejść ten wspaniały czas.:-)
Termin mam na 24.09. i już doczkać się nie mogę.
W zeszłaym tygodniu byłam u gin i fasolina miała 6,2mm i widziałam coś najpiękniejszego... bijące serce małej istotki.:-)
W przyszłym tygodni też ide ponieważ okazało się, że wraz z fasolka rośnie w macicy mięśniak ... i powiem szczerze, że trochę mnie to niepokoi.
Na domiar złego mój M mnie zaraził i właśnie leżę i się kuruje z przeziębienia... babcine metody na przeziębienie...opanowałam do perfekcji:-p.
Życzę wszystkim cudownych doznań ... i trzymam za nas kciuki.
 
reklama
właśnie raca od dentysty.... i niesety ząb do usunięcia i do tego już jutro!!!!co gorsze mam go otwartego!!! więc dziś nici z jedzenia!!!! muszę się pożegnac z górną 7!!!! masakra ale dentystka mówi że nie ma na co czeka.... bo ja spuchnie to bedą musieli antybiotyk włączyc a to juz nieciekawie!!!!
 
A ja straciłam smak :-( Wczoraj ugotowałam pomidorówkę dziś na obiad. Chciałam ją doprawić, ale jakoś nic nie czułam. Stwierdziłam, że może jutro będzie lepiej, zrobię to potem. A tu dziś mąż mi pisze, że przesoliłam zupę :no::no: A przecież wczoraj wogóle nie była słona. Chyba doprawianiem potraw od dzis zajmie się mój małż.
 
jesli chodzi o farbowanie to polecam loreal preference nr 03 jest to ladny jasny blond bez żółtych refleksow, kolor zawsze robie w domu. teraz mam 3 cm odrosty ale jesli sie uda to do konca 1 try, chce sie powstrzymc od farbowania, aha nie wiem jak kolor wyjdzie w ciazy

pozdrawiam wszystkie panie
 
ja wróciłąm od fryzjera i jestem w końcu zadowolona z fryzury, ściełam się na "boba" i fajnie się w tym czuje. Farbowanie farbami z amoniakiem fryzjerka odradzała, ale można farbami nietoksycznymi, ale takimi na wielkie zmiany nie ma co liczyć więc na blond jeszcze poczekam sobie, nie będe cudować teraz rozjaśniania.
Ale fizycznie to paskudnie sie czuje po tej wizycie, niedobrze mi bardzo i słabo :( nie wiem od czego bo wogóle tam nie śmierdziało chemikaljami, może od lakieru do włosów.
 
dziewczyny tragicznie się czuję! wogóle wkroczyłam chyba w trzeci etap dolegliwości- mam nadzieje że ostatni! najpierw bolało mnie podbrzusze cały czas, potem przez chyba 2 tygodnie miałam ciągłe lekkie mdłości, ciągle było coś nie tak, dziwne uczucie które mijało po jedzeniu na chwilke.. a teraz wróciły bóle podbrzusza i przyszły okropne mdłości, które najbardziej odczuwam rano i wieczorem! mam odruchy wymiotne jak wstane z łóżka i męczę się nad kibelkiem i nic! to samo wieczorem :( wogóle jak coś zjem to zaraz czuję jakby mi zaszkodziło, mam biegunkę codziennie.. wiem, że jestem miągwa bo niektóre mają gorzej ciągle wymiotując.. ale ja jestem już przez to umęczona strasznie... eeeh niech to już przejdzie i przyjdzie czas na radość! :/
to się wyżaliłam! ;)
pozdrawiam!
 
reklama
hej,

a ja nadal mam taki smak w buzi, ze nie jestem w stanie go niczym zmienić. Co kolwiek zjem to jest to tylko chwilowa ulga, a potem znowu wraca ta gorzkosc w ustach.
Przez to ciagle dojadanie to juz przybralam 1kg, ktory stracilam na poczatku i juz zaczynam sie bac jak to bedzie dalej. Chyba bede musiala przerzucic sie na jakies mentosy albo tik taki i ciagle je mielic w buzi;).
Poza tym ok. Wczoraj poszlam spac o 19tej i wstalam dzis rano o 5tej, i tylko jedna pobodka na sikanie byla;).

Dziś po 5 latach ukonczeniu studiow udzielalam korepetycji z fizyki, wie troche sie musialam poprodukowac.

Jeszcze tylko 3 dni i wizyta u gina. JUz sie nie moge doczekac.
 
Do góry