reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

Cześć Dziewczyny! Ale mam zaległości!! nie wiem kiedy je doczytam...ja się czuję koszmarnie - ze wszystkich objawów ja mam same te najgorsze...jestem wykończona - dobrze, że póki co w domu siedzę, od poniedziałku wracam do pracy - to może jak zajęcie będzie to inaczej będę to wszystko odczuwała...ja mam drugą wizytę w lekarza jutro więc zobaczymy co tam jutro będzie widać?;-)
 
reklama
Witam Was wszystkie po dość długiej nie obecności, ale fatalnie się czułam, wymioty, wymioty i jeszcze raz wymioty. Zaczęło się od Walentynek, wybraliśmy się na kolację, po której było mi straszanie nie dobrze, i trzyma do dziś, i nie wiem czy to zatrucie, czy to objaw ciąży.

Dziś byłam na badaniach, dziewczyny kamień z serca, widziałam dzidzię, ma 3 cm, serduszko bije jak szalone, aż się wzruszyłam, bo dwa dni wczesniej sniło mi się że znów poroniłam. Lekarz mnie uspokoił, że wszystko jest ok, że dzidzia rośnie w tempie takim jak powinna i nie mam się tresować. Za dwa tygodnie idę na badanie przyzierności karkowej. Zapytałam go prenatalne badanie, i zaskoczył mnie pytaniem, bo zapytał, czy chę je zrobić, ja na to że chyba tak, a on do mnie, czy jeśli wiedziałabym że dziecko będzie chore to czy usunęłabym ciążę? JA na to że oczywiście,że nie, więc on na to, ze nie ma akiej potrzeby. A przecież badanie przyzierności jest bardzo podobne, chyba że się mylę?

Powiem Wam, że kiedys bardzo dawno temu, zastanawialiśy się co yśmy zrobili gdybyśmy wiedzieli, że dziecko będzie chore, i był dylemat i rozmowy za i przeciw, dziś wiem, że nigdy nie usunęłabym ciąży. Człowiek młody zastanawia się?

A Wy mieliście takie dylematy, z góry przepraszam, jeśli kogoś uraziłam tym pytaniem.

pozdrawiam Was serdecznie
 
karola84 bardzo dużo płacisz za tą przeziernosc.... ja idę 3 marca i będę płaciła 80 zł.... też bardzo chcę wiedziec czy mój skarbuś jest zdrowy!!!!

Agatek jeżeli chodzi o kapuśniak to ja robie na zwykłych kościach.... nie smakują mi wędzone!!!! przeciesz chodzi o to żeby była dla nas ciężarówek smaczna... a nie żeby według przepisu babuni;-)
 
Witam-nowe nieznane mi jeszcze Mamuśki ;-)

Wy jakoś tak częściej chodzicie do lekarza niż mi ginka kazała ;-( mówiła-next time za 4 tyg-wczoraj minęły 2-więc jeszcze 13 dni :-( ostatnio malutka (mam nadzieję że malutka :-D) miała 6,5 mm-a teraz już powinna być 4 razy większa-a jak pójdę znowu-to będzie prawie 10 razy większa ;-) a tak bym chciała już zobaczyć-łapki, nóżki, usłyszeć serduszko itp/....

u nas w sobote maja być bezpłatne konsultacje dla kobiet w ciąży-usg 2d, tętno dzidziulka i konsultacje z położną-może się wybiorę-to szysciej malutką zobaczę? ;-)
 
Agatek ja jestem po dwóch poronieniach, stąd też moje częste wizyty u lekarza. :o) duża ta Twoja fasoleczka, moja dwa tygodnie temu miała 1,5 cm, a dziś już miała 3 cm.
 
mira1234 ja jak byłam młodsza też zastanawiam się co i jak... jak bym się zachowała!!!!
teraz gdy ginka moja się mnie zapytała o to to jej powiedziałam że bym nie usuneła.... i zapytałam się o jej zdanie.... a ona mi na to że widziała w życiu tyle porodów (nie w każdym rodziło się zdrowe dziecko) że gdyby wiedziała że jej dziecko będzie cierpiało to by usuneła!!!!

(myślę że jej na świecie wiele choryb z którymi można śmiało życ i dzieci są szczęśliwe, ale jest też mnusto chorób które są nieuleczalne i dzieci bardzo cierpią od pierwszego oddzechu, ja myślę że niemożna myślec samolubnie tylko o sobie!!!!)
 
Witam wszystkie mamy wrześniowe. Jestem nowa na forum i chciałabym się przywitać. Mam na imię Kasia mieszkam w Warszawie mam 28 lat i jest to moja pierwsza ciąża zresztą bardzo wyczekiwana :-). Termin porodu mam na 16 września :-D.
 
Agatek ja jestem po dwóch poronieniach, stąd też moje częste wizyty u lekarza. :o) duża ta Twoja fasoleczka, moja dwa tygodnie temu miała 1,5 cm, a dziś już miała 3 cm.

to jeszcze mocniej trzymam teraz &&&&&& żeby wszystko było dobrze :-)
czy duża dzidzia-malutka raczej - bo to niecały centymetr :-) 6,5 mm nie cm ;-)

Witaj Kasieńka - podobny wiek, i też I ciąża :-) tylko dzieli nas pół Polski ;-)
 
Witaj kasienka :-)

Agatek,źle doczytałam, myślałam że 6,5 cm :) dzięki za &&&&&&&&&&&&&

miniaaaa wiem, ze nie można myśleć o sobie, naprawdę nie wiem co bym zrobiła :( ale jestem dobrej myśli, nie chciałabym kiedykolwiek decydować.
 
reklama
Do góry