reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Dora mi po porodzie z B zrobiły się E:) także głowa do góry cyc do przodu:)

Sawi myślę że nie ma ograniczeń we współżyciu nawet do porodu, tylko że później warto zachować trochę ostrożności dla brzuszka:) ja mam zamiar korzystać póki chęci są bo w poprzedniej ciąży chęci uleciały do Honolulu

czka mi się;/
 
Cześc dziewczyny! Ja też niestety sporo się naczytałam i teraz trochę żałuję.... jednak człowiek mniej uświadomiony jest szczęśliwszy :-) Z objawów to coś zaczyna się dziac.... apetyt mi wrócił i strasznie boli mnie brzuch... ale nie jestem pewna czy to czasem nie po kapuście kiszonej :zawstydzona/y: Mam też problem z toaletą... i troche zaczyna mnie to denerwowac :wściekła/y: a co do baraszkowania to sama mam dzisiaj ochotę :zawstydzona/y:... kruszynce nie powinno się nic stac ale obawiam się raczej o swoje piersi ;-)
 
Hejka Dziewczynki :-)
Ollutek nic się nie martw, dasz radę na pewno :-) Ja mieszkam w Irlandii Płn jak Tusienka, też nie mam tu rodziny, a spodziewamy się trzeciego bąbla (w tym jedno dziecko mamy niepełnosprawne).
Paula kciuki za jutrzejszą betę mocno zaciśnięte :-)
Co do piersi to przed pierwszą ciążą miałam miseczkę C, później D, po ciąży z Młodą miseczkę E i tak mi zostało, nie wiem co będzie teraz. Ale mogłyby mi te cycki już nie rosnąć ;-) I tak plecy mnie przez nie bolą :tak:
A co do seksu to jak dla mnie seks w ciąży jest najfajniejszy :-D
 
A u mnie z cyckami było tak, że przez długi czas miałam porządne C, potem trochu mi się przybrało na wadze i piersi poszły w D. Po ciąży za to powiększyły się aż do G:szok: Ło matko ile ja się porządnego stanika na toto naszukałam:wściekła/y: A potem, jak odstawiłam Młodzieża od piersi, co miało miejsce w okolicach sierpnia tego roku, to wzięłam się za siebie i swoje nadprogramowe kilosy, co by po drugiej ciąży nie wyglądać jak słoń, no i moje piersiąteczka wróciły do C/D:tak: I powiem Wam, że jak zawsze chciałam mieć większy biust, tak po tych doświadczeniach cieszę się z mojego starego rozmiaru, a jedynym kompleksem jest to, że nie są już takie jędrne jak kiedyś. No ale niestety mam taką bylejaką skórę i nic na to nie poradzę - ot muszę się przyzwyczaić do wiszących cycków i rozstępów na niemalże każdym kawałku ciała:-(

Sawi u mnie chęci jak na razie są :cool2: Wczoraj na ten przykład baaardzo mi się chciało seksu, ale byłam taka padnięta, że na chceniu się skończyło:laugh2: W poprzedniej ciąży bawiliśmy się niemal do samego końca, tylko w pewnym momencie trzeba się było zacząć wspomagać lubrykantami, bo nie było żadnego poślizgu;-) No ale, jak już wcześniej pisałam, jak nie ma przeciwwskazań, to trza korzystać z życia:-)

Kacha_wawa pewnie, że najlepszy, przynajmniej nie trzeba się bać, że się "wpadnie", co nie?;-):-p
 

próbowaliśmy obciąć córce włoski bo ma takie piórka cienkie i stojące i powycierane ale niestety nie udało się i teraz wyglada śmiesznie.

My wczoraj obcinaliśmy włoski Bartkowi maszynką jak stał w brodziku. Tylko trzeba było zbierać włosy żeby nie spadały do brodzika bo wtedy płakał:-p
a co do piersi, ja chętnie oddam trochę swoich (ja "z natury" mam 75E i generalnie to mój największy problem i największy komplex :eek:), uwierzcie z dużym biustem ma się same problemy!!
Niestety wiem coś o tym:no: Sama też mam 75 E. A jak ciężko kupić jakiś ładny staniczek:sorry:
Dziuba pamiętam jak miałam rozmiar piersi B... Ranyyyy jak marzyłam o większym biuście :) chociaż C :) teraz mam D i marzę o moim małym B ;))
Ja też pamiętam jak miałam rozmiar B. To było jak miałam jakieś 12 lat:-p

widzę temat piersi,
ja tez mam kompleks na punkcie rozmiaru i tak po cichutko marze by nie powiększył się.
mi jeszcze sporo na brzuszku zostało po ciąży z córeczką więc to też mój kompleks i po drugim dziecku musze się za to zabrać.
Mi po ciąży piersi się nie zmieniły, ale za to brzuch się powiększył. Po porodzie też się zabieram za jakieś ćwiczonka na brzuch:cool2:
 
witam ;-)
tak skromnie chciałabym dołączyć do Was.Wg om mam termin na 8-09. Dowiedziałam się w sylwestra jak nie mogłam się doczekać @ i zrobiłam test.. w poniedziałek 3.01 byłam u gina i potwierdził na usg. Widziałam kropkę i powoli wychodzę z szoku. boję się jak cholera bo 1wsza ciąża była zagrożona a druga obumarła(16tydz). Życzę Wam i sobie spokojnych już 8 miesięcy ciąży:tak:
 
A ja nadal męczę się z bólem zęba:-( Apap niewiele daje ale cóż poradzić. Mi piersi narazie nie urosły za bardzo - narazie mieszczę się w swoje małe E ale to dopiero początek:-D
Może teraz jestem przewrażliwiona ale mam wrażenie, że mnie tu nikt nie widzi:sad:
 
dobry wieczor dziewczyny :)

tak postanowilam sie podlaczyc do was, bo widze ze gwarno tu :)
to moja pierwsza ciaza i nie ukrywam ze sie boje doslownie wszystkiego:tak:
wiem o ciazy od 2 dni, test pokazal 2-3 tygodnie od zaplodnienia. jutro bede sie umawiala z polozna na wizyte.
na dodatek mieszkam w holandii gdzie nie mam rodziny...:( maz moj jest z egiptu wiec jego rodzina rowniez daleko buuuu

mam nadzieje ze jakos sie tu zadomowie :)
 
reklama
Myszeczka ja Cię widzę ;-) Współczuję bólu zęba - mój M. też łazi z bólem już jakiś czas, trzy razy był u dentysty z tym i ciągle mu przepisuje jakieś antybiotyki i końskie dawki leków przeciwbólowych i grzebie, poprawia, ale na nic się to nie zdaje niestety:no:

Magda84 witaj wśród nas i serdecznie przyłączam się do Twoich życzeń ;-)

Mgd witaj, zadomawiaj się i nie bój żaby poradzicie sobie:tak: Dosłownie kilka postów wcześniej Kacha_wawa i ja pisałyśmy, że jesteśmy w podobnej sytuacji - na obczyźnie, bez rodziny i dajemy radę:tak: Zobaczysz, jeszcze będziesz się cieszyć, że Ci się nikt nie wtrąca;-)

Miłej, przespanej nocy drogie Panie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry