reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dzisiaj w nocy dostalam plamienie,nie jest to u mnie w zasadzie nic nowego bo w poprzedniej ciazy tez plamilam do 4 miesiaca,ale stracha troche mam,zaraz godnie do gina bo od 7.30 przyjmuje.Trzymajcie kciuki !!!
 
reklama
Witajcie!

Trixi kciuki mocno zaciśnięte!! Daj nam koniecznie znać zaraz po wizycie!! Będzie dobrze!!:*

Myszeczka ja też Cię widzę :) wiem co to znaczy ból zęba w ciąży, w pierwszej miałam problemy! Z tym, że u mnie to była wciąż rosnąca 8, chodziłam na naświetlania laserowe, pani dr (naciągaczka) powiedziała, że po 7 zabiegach boleć już nigdy nie będzie :) zabieg 80 zł (trwał 3 minuty!) 3 miesiące później było to samo... Idź do dentysty, może coś poradzi!!:)

Magda teraz będzie dobrze :) nie martw się!!:) Witam Cię ciepło wśród nas :)
Natusia :-D rozbawiłaś mnie :-D:-D:-D
Ja male B miałam jeszcze przed ciążą pierwszą... Ehhh... Cudowne czasu :tak::-p

Sawi to weźmiemy się za brzuszki razem ;-):tak:

Mgd witaj!! :) Mam nadzieję, że z nami poczujesz się trochę lepiej... :-) Dokładnie jak pisze Tusienka :-) Jeszcze będziesz się cieszyć, że jesteście dalej od rodziny... ;-)
Gratuluję serdecznie!!:-)


Ranyyy jaka ja spanikowana :-(
Czekam na M. po pracy (i przed praca) ma wstąpić na chwilę do domku, znieść mi wózek i iść do lekarza Adasia na konrole zapisać, a ja skoczę krew dać do badania. Boję się okropnie, ale będzie dobrze :-) musi być :-) jejjjj jak się powtarzam... ;-)
Od 7:30 laboratorium czynne i muszę zadzwonić i zapytać czy jeśli oddam krew do badania tutaj, to cz będę mogła dziś wyniki odebrać tam... :-) Oby się zgodzili!! :)
Spanikowana okropnie jestem... :-)

Miłego dnia Wam zyczę!!:)
 
Cześć, ja już w pracy..po tygodniu lenistwa i chorowania.
trixi daj znac czy wszystko ok..
paula bedzie dobrze, też daj znać, dzisiaj bedziesz miała wyniki??

Kurdę piszecie o tych cyckach..wszystkim urosły tylko nie mi...tzn urosły w ciązy i po..a jak przestałam karmić to zrobiły sie dwie małe skórki:wściekła/y:
teraz tylko pobolewają, nie wiem chyba jeszcze nie urosły, ale jakieś ciut inne się robią.

My powiedzieliśmy tylko moim rodzicom, tzn. mój mąż powiedzial, nie wytrzymał..reakcja dziwna..właściwie zero..chyba mojemu P jakoś sie zrobiło smutno, bo powiedział, ze chyba się nie ciesza..to mama nas uściskała, powiedziala że się cieszy, ale wiadomo martwi się, żeby wszystko było ok. Moja mama nie jest jakaś wylewna, ja ją znam, dlatego jakoś mnie to nie zabolało..ale mój P się zestresował.

Witam nowe mamy:-)

dziuba mi też drętwieją czasem ręce i nogi..
co do spania, to dzisiaj się obudziłam i nie mogłam zasnąć..i zastanawiałam sie co bedzie z dzidzia, jak bede musiała wrócić do pracy...jakbym nie miała o czym mysleć...ale nie spałam ze 2 h..a fakt o 16 czy 17..5 sekund i spię..

Co do porodu to ja miałam cesarkę i teraz tez chce..i tak pewnie bedzie..
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za kciukasy ,z fasolka wszystko OK ma juz 5 mm i bijace serducho :) Dostalam progesteron 2x dziennie prawdopodobnie do konca 18 tygodnia ,czyli tak jak poprzednio ;) pozatym mam sie oszczedzac :) :) :),ale ta opcja bedzie dopiero mozliwa od polowy lutego ,bo wtedy moj M idzie na 2 miesiace taciezynskiego urlopu :) Milego dnia wszystkim !
 
Aniawos, tak dziś mam wyniki, już dałam krew do badania, wyniki będą ok 16!
Piersi Ci urosną jeszcze :) nie martw się ;)
I niech nie będzie smutno Mężowi :)
Ehh... Zazdroszczę Ci mieszkania nad morzem :)

e: Trixi cieszę się, że wszystko ok!! :)
Wspaniale że serduszko pięknie bije... Gratuluję!!:)
 
Witam z rana ;-)

Trixi cieszę się razem z Tobą z dobrych wieści:-)

Paula trzymam kciuki za wyniki.

A ja miałabym cudną noc... gdyby nie to, że nie mogłam zasnąć:wściekła/y: i wierciłam się po łóżku, jak opętana. A jak już w końcu zasnęłam, to się co chwila przebudzałam:-( Za to moje dziecię spało aż do 8.30 bez przerwy!:szok: Nawet nie zakwiliło! Co dziwniejsze, wieczorem udało mi się zostawić Go samego w pokoju, żeby zasypiał - wstyd się przyznać, ale trochę Go z tym spaniem rozpieściliśmy i musi ktoś z nim siedzieć, żeby zasnął. A wczoraj M. przeczytał Mu bajkę, Młody zasnął w połowie, ale po jakiejś pół godziny się przebudził, więc poszłam do Niego, posiedziałam, aż mi się siusiać zachciało. Powiedziałam Młodemu, że idę do wc, zaraz wrócę, a On ma grzecznie leżeć i nie płakać. O dziwo tak było. No to postanowiłam, że spróbuję wyjść na dłużej - powiedziałam, że będę za drzwiami i jeszcze do Niego zajrzę i skubaniec zasnął, a ja nie musiałam zaglądać:-D Pierwszy raz mi się taki numer udał. Dziś spróbuję tego fortelu ponownie:tak:

Miłego dzionka Panie:-)
 
Witajcie dziewczyny dziś noc była okropna pierworodny budził się z cztery razy i ostatecznie go wzięłam do naszego łóżka żebym mogła się wyspać a wczoraj całą noc przespał w swoim łóżku i nie obudził się nawet na cysia.
Nesme witaj!! :))


Motylla a co mówił lekarz? Nie ma usg w gabinecie??

Dziuba pamiętam jak miałam rozmiar piersi B... Ranyyyy jak marzyłam o większym biuście :) chociaż C :) teraz mam D i marzę o moim małym B ;))

Dziękuję za ciepłe słowa!!:)
Będzie dobrze - musi być!!:) Nie dopuszczam złych myśli do siebie :)
Nie wiem tylko jak to zrobie...
Bo mam przychodnię na osiedlu, tu jest punkt pobrań... Jutro z Adasiem będę szła do lekarza na kontrolę, bo oskrzela ma chore i bym zrobiła badanie tutaj...
Ale ja potrzebuję wynik jutro mieć, a nie wiem czy mi dadzą, bo tutaj wyniki odsyłają na następny dzień... Nie mam jak jechać, iść z chorym dzieckiem do laboratorium 3 km :( ehh... mam nadzieję, że się zgodzą, żebym dała próbkę tu, a odebrała wyniki tam... :((

e: Mononoke przestań czytać i myśleć!! Teraz nie można tak robić!! Wyłącz komputer, idź przytul się do męża i cieszcie się sobą (póki możecie ;))!! A złe myśli precz!!
Lekarz powiedział że po co robiłam test ciążowy przecież powinnam wiedzieć że jestem w ciąży, nie ma swoim gabinecie usg, kazał zrobić cytologie którą też nie robi jakoś dziwnie wyglądał, nigdy bym nie powiedziała że to lekarz i nie miał fartucha lekarskiego, więc rozglądam się za innym.

paula trzymam kciuki z jutrzejsze wyniki! będzie dobrze, musi być!!

dziewczyny nie przejmujcie się że ktoś w rodzinie będzie źle o Was gadać że w ciąży jesteście, przecież Wy się cieszycie, Wasi małżowie też i to jest najważniejsze!!!!
a co do piersi, ja chętnie oddam trochę swoich (ja "z natury" mam 75E i generalnie to mój największy problem i największy komplex :eek:), uwierzcie z dużym biustem ma się same problemy!!

ja idę jutro do lekarza i przypuszczam że zrobi usg od razu to będzie wszystko wiadomo, ale póki co w ogóle się nie martwię swoim brakiem objawów :-D
Ja obecnie mam 80E i obawiam się że jeszcze mi urośnie a przed pierwszą ciążą miałam 75B i byłam zadowolona z tego rozmiaru.

Dzieki za kciukasy ,z fasolka wszystko OK ma juz 5 mm i bijace serducho :) Dostalam progesteron 2x dziennie prawdopodobnie do konca 18 tygodnia ,czyli tak jak poprzednio ;) pozatym mam sie oszczedzac :) :) :),ale ta opcja bedzie dopiero mozliwa od polowy lutego ,bo wtedy moj M idzie na 2 miesiace taciezynskiego urlopu :) Milego dnia wszystkim !
Cieszę się że wszystko wporządku:tak:
 
tusienka my z Iga do dzisiaj zasypiamy. Nie umie sama..ale jakoś nie chce mi się jej uczyć. Jest dobrze jak jest..kiedyś bedzie zasypiać sama..

Podejrzewam, ze młoda ma jakieś robaki..pewnie owsiki..źle spi, zero apetytu, ciągle się kizia po cipce i tyłku..coś się dzieje. Musze jutro wysłać męża do lekarza, zeby wziął skierowanie na badanie..
 
reklama
Myszeczka ja Cię widzę ;-) Współczuję bólu zęba - mój M. też łazi z bólem już jakiś czas, trzy razy był u dentysty z tym i ciągle mu przepisuje jakieś antybiotyki i końskie dawki leków przeciwbólowych i grzebie, poprawia, ale na nic się to nie zdaje niestety:no:

Witajcie!

Trixi kciuki mocno zaciśnięte!! Daj nam koniecznie znać zaraz po wizycie!! Będzie dobrze!!:*

Myszeczka ja też Cię widzę :) wiem co to znaczy ból zęba w ciąży, w pierwszej miałam problemy! Z tym, że u mnie to była wciąż rosnąca 8, chodziłam na naświetlania laserowe, pani dr (naciągaczka) powiedziała, że po 7 zabiegach boleć już nigdy nie będzie :) zabieg 80 zł (trwał 3 minuty!) 3 miesiące później było to samo... Idź do dentysty, może coś poradzi!!:)

Umówiłam się już dzisiaj na wizytę bo spałam może ze 3 godziny i wyglądam jak zombie:growl: Do tego od niewyspania jestem rozstrojona i zaliczyłam pierwszą ciążową huśtawkę nastrojów czyli zaczęłam dzień od płaczu o to ze mamy za ciepło w domu:errr: A do tego mnie mdli i ogólnie jest do bani

Dzieki za kciukasy ,z fasolka wszystko OK ma juz 5 mm i bijace serducho :) Dostalam progesteron 2x dziennie prawdopodobnie do konca 18 tygodnia ,czyli tak jak poprzednio ;) pozatym mam sie oszczedzac :) :) :),ale ta opcja bedzie dopiero mozliwa od polowy lutego ,bo wtedy moj M idzie na 2 miesiace taciezynskiego urlopu :) Milego dnia wszystkim !

Dobrze, że wszystko dobrze:tak:
 
Do góry