reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

O ja cie :szok: Znowu porodówka na live ;-)
Sylwiczka, Bebzonik mocno zaciskam za Was kciuki :-)
Asiu co do Twojej teściowej to brak mi słów :-( U nas było podobnie jak się Jessiczka urodziła, tyle że to moja rodzona matka zepsuła nam pierwsze wspólne chwile. Życzę Ci wytrwałości i żebyście się z mężem dogadali :tak:
 
reklama
wow, genialne jesteście... ze skurczami jeszcze przed kompem :D teraz to pewnie już z dzidziusiami w szpitalu ;)
nie czytałam, co naskrobałyście... wpadłam na chwilę tylko zerknąć do was. Wzięłam się za pisanie pracy mgr (mam oddać do końca września, a praca na etapie 15 stron), młody chory po dwóch dniach przedszkola a i robota w domu jakoś się dziwnie piętrzy...
Asencja mnie czasem tak kłuje, dycham jak staruszka wtedy ;) a co do leżenia... jak pomyślę, że mam się położyć to aż mi się słabo robi. Ale jeszcze trochę ;)
 
hej.... widzę że dziś się dzieje i że może jutro będziemy ciociami dla nowych bobasków.... życzę szybkich porodów!!!!:-):-):-):-):-)

ja mam jutro na 7 40 wizytę u lekarza w związku z tą bakterią. jest 2 o spaniu nie ma mowy przynajmniej do 4
 
ja jeszcze w domu, nawet nie wiem co napisać ? poprostu boli ...
Najkrótsze odstępy między skórczami 6 min. Są i dłuższe. Patrze na zegarek i strach ogarnia że 5 minuta się kończy

Chyba czas się zbierać do szpitala... juz chciałabym utulić moją kruszynkę. Trzymajcie kciuki, mam wrażenie że będą mi bardzo potrzebne.
 
Witam :)
Ciekawe co u dziewczyn....
Ja jestem w szoku - pierwsza noc od kilku dni cała przespana i to w ogóle bez bóli (nie pamietam kiedy ostatnio tak było).
Ufff....ale fajnie :)
Milego dnia!!
 
ja jeszcze jestem w domu, ale już się powolutku zbieramy
niespałam całą noc, ale mąż mi bardzo pomaga i wolę być w domu.
skurcze mam co 5 min.
 
Bry dziewczyny! :-)
Widze ze teraz to najlepiej przesiadywac na BB 24/7 zeby byc na biezaco :-)
sylwiczka mam nadzieje ze juz urodzilas :-)
bebzonik, trzymam kciuki zebys juz tak nie cierpiala i akcja rozwinela sie blyskawicznie!
minaaaa oby udalo Ci sie szybko zwalczyc to chorobsko.
kachasek super czas na pisanie magisterki :-D Mam nadzieje ze uda Ci sie cos napisac przed porodem bo ja to bym na pewno nie dala rady. Od niespania i innych atrakcji mozg mi sie lasuje i na pewno ostatnia rzeczy jaka bym byla w stanie zrobic to napisac magisterke.
asnecja mnie jedyne co meczy miedzy brzuchem a piersiami to moje dziecko ktore permanentnie kopie z calej sily w moje zebra. Mam taki nieustajacy bol od dluzszego czasu, ktory sie nasila gdy mala wyciagnie nogi na maxa i wypinajac sie opiera sie o zebra. Wtedy to jest takie klocie ze oddychac nie moge. Staram sie wtedy jakos przesunac jej ta noge bo doslownie nie moge sie ruszyc na milimetr taki to jest bol.
U mnie dzisiaj deszczowo, zimno, ponuro ale ponoc po poludniu ma wyjsc jakies slonce.
Ide zrobic sobie sniadanie i sie troche ogarnac.
Milego dnia dziewczyny!
 
reklama
Witajcie dziewczynki!

Już Was raczej nie nadgonię...ale naskrobałyście hihi

Przepraszam, że dopiero teraz wpadłam ale wyszliśmy ze szpitala w poniedziałek więc dopiero się ogarnęłam ;)
Dziękuję za pozytywne fluidy. Jak widać pomogły bo Kamiś jest zdrowy i miewa się świetnie. Niestety odstawia arie miedzy 23:00 - 2:00 więc sąsiedzi pewnie niedługo nie wytrzymają hehe. Nie dosypiam więc z tego powodu i uczymy się siebie nawzajem. Kocham Go ponad wszystko!
U mnie CC przebiegło planowo tzn. 01.09.2011. Kamiś urodził się o 12:48, mierzył 48 cm i miał 3280g. Apgar 10.
Jestem bardzo zadowolona z opieki w Strzelcach Bytomskich. Personel I klasa. Polecam wszystkim bardzo gorąco! ;)
Rana troszkę jeszcze boli, ale jak ma nie boleć skoro ruszyłam do boju ogarniania mieszkanka z impetem hehe. Zresztą co nas nie zabije to nas wzmocni prawda? ;)
Cmokam mocniuteńko ;)


p.s.
Opowieści z porodówki i fotki Kamisia w innych wątkach ;)
 
Do góry