reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

dzięki, może pomogą! bo jak na razie moje charakterne dziecko wystawia na wielką próbę moją cierpliwość, a ta już jest na wyczerpaniu.
 
reklama
Asia współczuję teściowej. Ale tak jak dziewczyny piszą- olej ją. Teraz Ty i mała jesteście najważniejsze, a że ona nie potrafi tego zrozumieć to niech idzie do diabła. Tym bardziej dziwi, że przecież też jest kobietą i powinna wiedzieć, że kobieta po porodzie niekoniecznie musi tryskać energią i wyśmienitym humorem. Obiecaj, że nie będziesz się nią przejmować- Twoja córunia musi mieć teraz mamę ze spokojnym serduszkiem.
 
cześć.... ja dziś raczej mam zły dzień bo rano dzwonili do mnie z przychodni że wyhodowałam sobie jaką infekcję w pochwie... więc jeszcze przed porodem czeka mnie leczenie antybiotykiem.... masakra!!!!

madzia trzymam kciuki żeby wszystko było po twojej myśli:-)
 
Dziuba, Ewelinak, trzymam za Was kciukasy, to juz pewnie kwestia godzin albo dni.
Moze zapomnialam, ale czopy wam odeszly czy nie?
Ja swojego wypatruje i nic...
 
WITAM się jako potrojna mamusią.Bartus urodził się o 12.30 WAGA 2900 apggar 10 i od samego poczatku wielki smakosz cycusia.Poród choć bardzo długo się rozkrecal to do przeżycia bo oxy przyspieszyła sprawę.Calujemy wszystkie cioteczki
 
Magda gratulacje!!!!
Dziuba Ewelina no to teraz Wy do dzieła!!!
Asia współczuję teściowej chyba najlepiej byc samemu po powrocie ze szpitala, bo inni chcą pomóc a często przeszkadzaj
Wrześniowa fajnie, ze tak często jesteś na BB, napawa mnie to optymizmem, ze po uodzeniu znajdę na cokolwiek czas poza dzieckiem

u mnie dużymi krokami zbliża się godzina "0" ale nadal stresa brak, śmieję się do mojego że jak w końcu mnie złapie stresior w piątek pod szpitalem to na siłe mnie tam zaciągnie
 
WITAM się jako potrojna mamusią.Bartus urodził się o 12.30 WAGA 2900 apggar 10 i od samego poczatku wielki smakosz cycusia.Poród choć bardzo długo się rozkrecal to do przeżycia bo oxy przyspieszyła sprawę.Calujemy wszystkie cioteczki
 
dziuba no to mam nadzieje ze fluidy od ewelinak Ci pomoga i obydwie sie rozpakujecie w najblizszym czasie. W kazdym badz razie my wszystkie Wam tutaj kibicujemy :-) Do tego dolacza mejmy nadzieje tofilesia i bebzonik i mamy atrakcje do konca tygodnia zapewnione :-D
Magda gratulacje!!! super ze synus zdrowy i ze masz juz to za soba :-) Szybkiego powrotu do domu!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry