reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Bry dziewczyny!
Mycha -suchego nosa zycze!
ellsi faktycznie ciezkie zycie z tymi chlopami masz. Po Twoim opisie a szczegolnie zganianiu winy na psa za wypastowane budy :eek: to chyba lepiej bedzie jak sie przeniesiesz do swojego M. Jak sie bedzie chcial wyspac, to stopery w uszy i sprawa z glowy. Wszystkie przeciez bedziemy miec nasze maluchy blizko lozka wiec to nie jest kwestia tego, czy jeden pokoj czy nie, tylko organizacji.
czy czujecie jak wasze dzieciątka maja czkawkę??? mnie Gabiś obudził o 5 rano! najpierw mu się czkało a potem zaczął sobie pływać i nici ze spania...

A czym sie rozni czkawka od normalnych ruchow malucha? Bo ja totalnie nie wiem jak to odroznic i moze moja tez czesto ma czkawki tylko ja o tym nic nie wiem :confused:
Witam i niestety Wa nie doczytam plecy mi siadły zupełnie.Mam skolioze i w poprzedniej ciazy tez tak miałam wiec nic nowego.Jeszcze 2-3 dni i powinno sie uspokoic na razie zdrøka i do napisanie.
Motyl - zdrowka zycze!

Cześć,
moje dziecko jedzie dzisiaj, zaraz na pierwsza w swoim życiu wycieczkę bez mamusi:szok: jada do Łeby do parku dinozaurów..kurcze to od nas z 70km..trochę panikuję..ale staram się uspokoić..ale już będe szczęśliwa jak ją odbiorę po...
dziuba niezły festyn...
magda ja jakaś w ciązy niezdecydowana..chodze kombinuję..bo wiadomo figura nie taka, wiec wkurza mnie kupowanie większych rozmiarów, buty nie wiem..wymyslam..ale też chyba skoro nie wydaję na ciuchy zacznę urządzać pokój i już..będe miałą chociaż zajecie:tak:
aniawos to faktycznie bezbolesnie tego chyba nie przejdziesz. Pierwszy raz na wycieczke ja puscic i to tak daleko ale niestety kiedys musi byc ten pierwszy raz. Czas Ci szybko w pracy zleci i nawet nie zauwazysz jak mala wroci do domu :-D
Ja z tymi zakupami tez tak mam, szczegolnie dla malej. Dlatego zrobilam sobie liste ciuchow jakich mam i w jakim rozmiarze i ile i teraz jak do sklepu ide to zawsze z kartka zeby sie nie okazalo ze jednego rozmiaru mam mnostwo rzeczy a innego prawie w ogole. Dla siebie jakos ograniczam sie z kupowaniem i jesli juz, to poluje na takie rzeczy ktore faktycznie sa konieczne.
marta witaj - gratuluje blizniakow i mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy.
ewelinak a jak tam Twoje przeziebienie i kregoslup?
U nas dzisiaj piekna pogoda wiec siedze od rana na balkonie. Mala kopie tradycyjnie wiec jest wesolo :-)
Milego dnia zycze!
 
reklama
Dziękuję Bluetooth - katar nadal trzyma - ale nie przeszkadza tak mocno.
Kręgosłup dzisiaj od rana cicho - tzn - nie boli :szok: Ale duzo w łóżeczku czasu spędzam. W przyszły weekend wracam do pracy - zobaczymy co będzie dalej...
 
Ciesze sie ewelinak ze Cie organizm zmusil do odpoczynku i lezenia w lozku. Chlopcom nic nie zaszkodzi troche samodzielnosci a Tobie i Zosi na pewno pomoze.
Ja wlasnie zapuscilam plytke z chilloutem tak ciuchutko i jedna sluchaweczke przylozylam do brzucha i mi mala fajnie zaczely tanczyc :-) :-) Raz na jakis czas czuje takie smyrniecia :-D
 
Moja córcia już pewnie smiga po parku dinozaurów:-)

bluetooth no właśnie potrzebne rzeczy...ja się zastanawiam czy dla małej będzie mi w ogóle jeszcze coś potrzebne..bo jak poprałam i powkładałam do szafek to widzę, ze chyba nie..ale korci żeby jeszcze coś dokupić, jedyne czego nie mam to chyba półśpiochy..i to pewnie zakupię tylko nie wiem czy 56 czy 62cm..mam dylemat:sorry2:
asia daj znac jak termometr..widziałam go tylko na reklamie..

A czkawki w pierwszej ciąży nie czułam..albo nie odróżniałam..teraz też nie czuję..
Ja wczoraj oglądałam x-factora to Ada uskuteczniała jakieś tańce...:happy2:
 
dziuba bo my jesteśmy tacy pokręceni :zawstydzona/y:. Moi rodzice mają duże mieszkanie i teoretycznie jest jeden pokoj wolny więc mogłabym się tam przenieść (z mojego miejszego) tylko tu nie bardzo mógłby mi kto pomóc i jeszcze użeranie się z nimi wszystkimi. Co z przenosinami do M. to niekiedy rozmawiamy tylko tak naprawdę nie wiemy jak to wszystko zrobić. Jak będzie dom wyremontowany to napewno się do niego przeniesiemy (po sąsiedzku z jego rodzicami) ale to potrwa do przyszłego roku. Zobaczymy jak to wyjdzie. Jego rodzina jest też trochę konserwatywna (jeszcze u nich nie było dziecka bez ślubu - a my na ślub to się nie zdecydujemy) chociaż z drugiej strony to myślę że chcieli by mieć od początku blisko wnuczkę lub wnuczka. Zobaczymy. Wiem że jakoś w lipcu lub w sierpniu idziemy do US żeby M. uznał dziecko poczęte (mniejsze problemy później i ja nie będę musiała po szpitalu lecieć sama tylko on już wszystko pozałatwia).

asia to kup 2 :-D jeden dla mnie. Kurczę mi się strasznie spodobał ten termometr tylko że nie mam blisko lidla i fundusze marne. Ja trochę rzeczy kupiłam w lidlu i nie narzekam więc podejrzewam że termometr będzie super. W niemczech jak coś było nowego to ludzie w kolejce ustawiali się przed otwarciem sklepu.

Bluetooth z stoperami to też już myślałam. Rzeczy to myślę że na razie mi wystarczy. Może jeszcze ktoś coś sprezentuje. Teraz to tylko pieluchy jakieś.

Zauważyłyście że już nasze wrześniowe dzieciaczki będą obchodzić studniówki do porodu :-D Ja jeszcze mam trochę ale innym gratuluję. Ale ten czas nam leci.
 
aniawos z reszta zakupow mozesz w takim razie jeszcze poczekac.Ja kupilam na razie na 56 tylko 5 rzeczy i to glownie pajace bo wychodze z zalozenia ze jesli urodzi sie taka to bardzo szybko urosnie do 62 a poza tym, slyszalam ze jednak lepiej zeby dziecko mialo luz w ubrankach ze wzgledu na pieluche i swobode wiec wolalam wiecej w 62 zainwestowac :-)
asia czy to taki wielofunkcyjny termometr ? Jesli tak to daj koniecznie znac czy sie oplaca kupic bo u nas tez jest teraz w lidlu za 12 euro i tez sie zastanawialam czy go kupic czy nie.
 
bluetooth masz rację..coś małego mam, nawet ze 2 pajace na 50..w razie co podjedzie się i kupi. Chociaż u mnie napewno nie pajace, bo tych od 56-62 mam chyba z 15 sztuk:szok: nie wiem skad tego tyle się nazbierało...zastanawiam się jeszcze nad body, bo mam chyba z 8 sztuk, ale jakieś duże mi sie wydają, chociaz to są te 0-3 miesiace z early daysa..moze kupie w smyku ze 2 mniejsze..i po urodzeniu zobacze, które lepsze..
no i sobie jakieś sandały, chociaz po ostatnich przymiarkach w sklepie nie wiem czy nie klapki..wątpie czy w lipcu i sierpniu zapnę sandały:-)a klapka wsunę i juz...
 
jeśli chodzi o czkawkę to ja to czuje jako rytmiczne pukanie w jednym miejscu co pare sekund nawet kilka minut:) śmieszne uczucie:)

u mnie dziś upał no i chyba dłonie mi troche spuchły nie wiem jak to będzie dalej bo nie zbyd dobrze się czuje przy tej pogodzie choć nigdy upały przed ciażą mi nie przeszkadzały...

mam pyt wiem ze w ciąży moze boleć kręgosłup ale mnie boli w odcinku piersiowym a nie lędźwiowym i to raczej nie za sprawą powiększonych piersi.. myślicie ze to normalne???
 
Ja tam czuje rozne regularne pukania mojej malej ale nie mam pojecia czy to czkawka jest zwykla gimnastyka :-D
Nie mam pojecia bafinka czy te bole w klatce sa normalne, moze dziewczyny tak mialy i jakas Ci cos doradzi.
Moja niunia jakby spokojniejsza, moze ja taka muzyka chilloutowa usypia :szok: Mam nadzieje ze na jednej kreseczce glosnosci nie jest jej mimo wszystko za glosno, bo nie mam pojecia jak sie dwieki rozchodza w brzuchu :eek:
 
reklama
ellsi- "Wiem że jakoś w lipcu lub w sierpniu idziemy do US żeby M. uznał dziecko poczęte (mniejsze problemy później i ja nie będę musiała po szpitalu lecieć sama tylko on już wszystko pozałatwia)."
Rozwiń to proszę - my też nie mamy ślubu. US- to Urząd Skarbowy? W ogóle nie orientuję się w tych papierkowych sprawach:-(
Byłam dziś u gina Ziemek -rośnie. Myślałam ,że wizytę mam jutro - mama mnie oświeciła. Spóźniłam się godzinę. Następną mam już 20 czerwca - jestem w szoku - wy teraz tez chodzicie częściej?
 
Do góry