reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

jeny, jeszcze pleśniaaaaakk?? idę szukać w przepisowym watku, jak nie znajdę to poproszę, zrobię na dzień dziecka :)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim.
Spać nie mogę, to złapałam za komputer, ale długo bez budzenia domowników nie wytrzymam, bo głodna się robię:-)
Dziuba, bardzo ciekawy Festyn dla dzieci:-D
My też wczoraj na chwilę się wybraliśmy na takowy osiedlowy, bo policja miała znakować rowery, niestety nie uświadczyliśmy żadnego stróża prawa:wściekła/y:
Magda, to nie do końca kominek, bo te zajmują bardzo dużo miejsca. Mamy taki piecyk wolnostojący - http://http://www.jotul.com/content/products/ProductArticle.aspx?id=47217&epslanguage=pl
W czerwcu montaż i pierwsze testy:-)
Miłego dnia zyczę!!
 
Hej
Ja też już wstałąm.Mąż w pracy a starsza córa jeszcze spi to sobie wskoczyłam do Was :-)
Biedronko fajny ten piecyk,mi przypomina taki mini kominek tyle że stojący.
 
witam się i ja wczoraj nie dałam rady wpaść taki zalatany dzień miałam.. najpierw szkoła po tem sprawy na mieście wiecie że w całym mieście tylko jeden bank pko był otwarty??? a jest ich chyba z dziesięć!!! paranoja.. musze zmienić bank..

w końcu doszła tapeta którą zamówiliśmy dla Gabisia i mąz wziął się za przygotowanie ścian a ja uczyłam się na dziś do szkoły miałam 3 egzaminy i 3 piąteczki wyrwałam:):)
czy wy też macie taką chcice na truskawki?? ja znów wczoraj całą łubiankę zjadłam aż mi wstyd przed mężem było a jeszcze takk mnie wzdeły ze myślałam ze mi brzuch pęknie.....

czy czujecie jak wasze dzieciątka maja czkawkę??? mnie Gabiś obudził o 5 rano! najpierw mu się czkało a potem zaczął sobie pływać i nici ze spania...
 
Bafinka ja też bym mogła truskawki wcinać bez przerwy. Jak jeszcze troche stanieją to nie wiem jak się opanuję ;-)

Kuzynka wczoraj w nocy urodziła synka 53 cm i 3240 waży, zdrowiutki, wszystko jest ok i ogólnie jest słodki :-)
 
Witam i niestety Wa nie doczytam plecy mi siadły zupełnie.Mam skolioze i w poprzedniej ciazy tez tak miałam wiec nic nowego.Jeszcze 2-3 dni i powinno sie uspokoic na razie zdrøka i do napisanie.
 
Hej dziewczyny,

Ja wiem na 99% jak to jest z tym ZUSem - nalka, oni nie płacą Ci za cały miesiąc tylko biorą średnią dzienną i liczą dni robocze w miesiącu (jakoś tak). Czyli np. w lutym mogłaś mieć mniejszą wypłatę, ale w innym "długim" miesiącu będziesz miała więcej - to zależy od ilości dni. I koniecznie trzeba podać im numer konta, jak najszybciej od rozpoczęcia L4, bo ci wynagrodzenie przez pocztę puszczą :)

ellsi - z brzuchem nie bagatelizuj objawów. Twardnienia mogą pojawiać się raz na jakiś czas, kilka dziennie, powinny być bezbolesne i trwać nie dłużej niż 20-30 sekund. Jeśli jest inaczej- marsz do lekarza! Ja mam z tym problem i biorę oprócz leków na receptę także właśnie No-spę forte i magnez 3x1. Najważniejsze zasady to DUŻO odpoczynku i nie masowac sobie brzucholka (bo to wzmaga skurcze). Jakikolwiek lek zawsze musi przepisać Ci lekarz- nie bierz raczej nic na własną rękę. Powodzenia :)
 
czy wy też macie taką chcice na truskawki?? ja znów wczoraj całą łubiankę zjadłam aż mi wstyd przed mężem było a jeszcze takk mnie wzdeły ze myślałam ze mi brzuch pęknie.....

czy czujecie jak wasze dzieciątka maja czkawkę??? mnie Gabiś obudził o 5 rano! najpierw mu się czkało a potem zaczął sobie pływać i nici ze spania...
ja tez mam popęd na truskawki no ale całej łubianki raczej nie dalabym rady zjęść.Ale po kilo dziennie czemu nie ;-)
Czkawki jeszcze u maleństwa nie czuje.Ale wiem jak to jest bo młodsza córcia często miała jak byla w brzuszku.
 
Witajcie!!
Jestem tu po raz pierwszy ak jak i wy mam termin na wrzesien 2011 to moja pierwsza ciąża w dodatku bliźniacza:)Wszystko było poprostu cudownie do momentu usg połówkowego w którym dowiedziałam się ,że jeden dzieciaczek ma dysplazje wieloterbielowata nerki (to pewnie geny)sama mam jedna a drugi stope końsko szpotawą od tego momentu wariuje i zupłnie sobie nie radze:(
 
reklama
Martusia, spokojnie, pamietaj ze Twoje wariactwo w niczym tu nie pomoże, choć wiem ze to łatwo się mówi... jesteś pod stałą opieką ginekologa, któremu ufasz, który dobrze sie Tobą zajmuje... na pewno on nie pozwoli żeby Twoim dzieciom coś złego się stało i będzie się starał jak najlepiej pomóc Tobie i dzieciaczkom... gratuluję przede wszystkim bliźniaków, też marzyłam o trójce dzieci, no ale skoro mam jedno tylko w brzuszku to na trzecie się już nie zdecyduję, norma wyrobiona :) znasz płeć dzieci?
 
Do góry