reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ola oby złapala na wyjeździe neta bo na bank nie odrobisz zaległości:-D
Aniawos ja tez jak ide na zakupy to najczęściej mało kupuje bo dla mnie to za duzy wybór w sklepach jesti poprostu zawrotu glowy dostaje.Przydała by mi się taka Trini czy Susanah przy zakupach hehe
Ewelinka no widzisz organizm chyba sie upomniał o odpoczynek;-)
Biedronko z tym piecem to zabrzmialo jak bys miała cos jak kominek?czy tak?
A ja mam spokój po południu w domu bo młodsza właśnie wyemigrowała na noc do dziadków i chociaż troszkę spokoju będzie i córcie nie będą dzisiaj przeprowadzać jak co dzień wojaży i kłótni:-D
 
reklama
dziewczyny!!!! nosz toć wklejam foto bo nie uwierzycie!!
byłam z Martyną na festynie DLA DZIECI Z OKAZJI DNIA DZIECKA. Jedyne atrakcje to lody na gałki, muzyka w tle, trampolina i strzały z pistoletu takiego do paintballa żeby trafić butelki (całe szczęście chociaż butelki po Nacie były...)
20110528019.jpg


dla niedowidzących:
5zł - 7strzałów
nagrody:
2piwa (za karteczką stoi zgrzewka Okocim) :szok::szok::szok:
trampolina
wata cukrowa
3gałki loda

ŻENADAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! średnia wieku oczywiście lat ok. 4, potem długo długo nic i takie chłopaki 11-12latki co to sie chcą popisać jak tańczą do "Jesteś szalona". Co najlepsze, stoisko prowadził chłopak w wieku lat 16 (gadałam z nim, pytałam się). MASAKRAAAAAAAA!!

aniawos - my lepsze, wpadłyśmy mega głodne, szybko obiad i położyłyśmy sie, czytałam małej bajkę i zasnęła!!!!!

Magda - mnie tylko ta awantura męża powstrzymuje od przemeblowania, bo jak mam go słuchać to mi sie odechciewa... ale sam też nie zrobi... ehhh, faceci...
 
Ostatnia edycja:
SPÓŁDZIELNIA ORGANIZOWAŁA. Może dla tatusiów, ale to nagłośnione w internecie w radiu było, że to dla dzieci festyn i z okazji dnia dziecka. To gdzie tam tatusiowie? zresztą tatusiom piwo miał dawać niepełnoletni koleś?? nosz kurde...

Boshhh ale jestem padnięta normalnie, idę se zrobić jakąś aromatyczną herbatkę i pod prysznic to może zacznę funkcjonować, bo najchętniej bym się położyła obok małej i też pospała...
 
Hej,

My dopiero z działeczki wróciliśmy, bylo przyjemnie, ale jak zawiało to nawet chłodno było.
Ale grill był ;).
Mały wczoraj nie dał mi spać, od 23ej do około 1wszej ciagle kopał niezależnie od przybranej pozycji, a do tego latałam co 10 minut do wc sikać;). No i dziś zaczęłam znowu plamić. No cóż zobaczymy na następnej wizycie co tam dzieje się z moja szyjka.
Podejrzewam,ze mam dzis plamienia od tego ciaglego wstawania do wc, bo wtedy bardzo ciagnie mnie krocze i pewnie ktoras rana sie otworzyla.
 
A szczególnie np. z Sanoka?
Chciałabym rodzić w szpitalu w Sanoku i chciałabym się dowiedzieć czy dają tam na życzenie znieczulenie?
 
ja z mężusiem byłam dziś na festynie w Pile,co prawda impreza odbywała się pod hasłem "zawody balonowe" nie widziałam tam ani jednego balona,z wyjątkiem może takich dla dzieci z postaciami z bajek.Ogólnie impreza dosyć atrakcyjna z wesołym miasteczkiem w tle,pokazami lotniczymi-samoloty,paralotnie...miło.szkoda tylko ,że musieliśmy dość szybko stamtąd się zawinąć,bo mężuś do pracy na 14-stą...
coraz częściej myślę o porodzie...zaczynam się bać,zastanawiać czy damy sobie radę ze wszystkim,jaki będzie ten mój Jasiu...?ehhh,mały dołek...chyba coś upiekę na osłodę wieczoru...
 
och, martela, nie zadręczaj się, już za późno żeby się wycofać więc musi być dobrze i będzie!! ehh, a coś słodkiego mogłabyś podesłać...

mnie coraz poważniej nachodzi wizja przemeblowania i przemalowania pokoju dziewczynek, dokupiłabym lampkę nocną z Ikei w kształcie kwiatka, półki wiszące też z Ikei, ze 2-3poduszki na łóżko Martyny żeby tak ładniej było... szkoda mi tylko jej kwiatków na ścianie, teraz ma takie kolorowe, długo je przyklejałyśmy... ehhh.... już sama nie wiem. S pewnie się nie zgodzi na remont, zwłaszcza że zaraz mu też powiem ze chcę karnisz do dużego pokoju i firanki, bo mieszkamy od roku ponad na swoim i jakoś sie nie zmobilizowaliśmy żeby kupić...
 
SPÓŁDZIELNIA ORGANIZOWAŁA. Może dla tatusiów, ale to nagłośnione w internecie w radiu było, że to dla dzieci festyn i z okazji dnia dziecka. To gdzie tam tatusiowie? zresztą tatusiom piwo miał dawać niepełnoletni koleś?? nosz kurde...
O kurde to faktycznie nieźle.Jacy tam w spłódzielni ludzie pracują:angry:.Chyba tylko z tyłkami za biurkiem siedzą i kawke spijaja i calą robotę zwalili na byle kogo:wściekła/y:
Martela co do porodu to nie taki dziabeł straszny jak go malują.Naprwdę nie mas co panikować bo wszystko do rpzeżycia,jeśli oczywiście nic się nie dzieje i poród sprawnie rpzebiega.
 
reklama
dzięki za słowa otuchy :-)
co do ciasta,przepis podeślę,ale wydaje mi się,że już gdzieś ktoś dawał na pleśniaka-proszkowca,nazwa może mylić bo Nie jest z proszku,tylko z naturalnych produktów :-)przepis mam od teściowej robiłam go już kilka razy i za każdym się udaje:-)dziś już mi się nie chce,bo się wyskakałam trochę po kuchni,ale jutro dam Wam podam co i jak.
pozdrawiam sobotnio
 
Do góry