reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

OLA jesli to swedzenie to nie jest alergia to polecam AVENE TRIXERA+ SELECTIOSE zmiękczający żel oczyszczający 400 ml Mi polecila go moja ginka. Nie wiem dlaczego na tej stronie pisza ze to zel, bo u mnie ma on konsystencje kremu. Jestem z niego bardzo zadowolona a stosowalam przed nim olejki dla kobiet w ciazy i jeszcze bardziej sie po nich drapalam, szczegolnie po lydkach :baffled: a po tym jak reka odjal.
 
reklama
Hej
Mi tez ginek wrazie napinania sie brzuszka zlecił no-spe.
A ja dziś miałam egzamin na prawo jazdy i niestety kolejna porażka.Kurna nie wiem czy mi sie kiedys uda.Ciągle mam jakies niedociągnięcia które musiałabym wycwiczyc a kurcze nie mam az tyle kasy by wykupywac godziny bo jedna kosztuje w mojej szkole 40 zł(to i tak mało) a ja potrzebowalabym chyba z 10 conajmniej ech :( Zobaczymy może jakoś to będzie.
 
Hej
Mi tez ginek wrazie napinania sie brzuszka zlecił no-spe.
A ja dziś miałam egzamin na prawo jazdy i niestety kolejna porażka.Kurna nie wiem czy mi sie kiedys uda.Ciągle mam jakies niedociągnięcia które musiałabym wycwiczyc a kurcze nie mam az tyle kasy by wykupywac godziny bo jedna kosztuje w mojej szkole 40 zł(to i tak mało) a ja potrzebowalabym chyba z 10 conajmniej ech :( Zobaczymy może jakoś to będzie.
Kurcze magda mialas nam powiedziec kiedy bedziesz zdawac zebysmy kciuki za Ciebie trzymaly a tak to widzisz... Przykro mi ze znowu nie wyszlo.
 
Chyba gdzies wspomniałam ale juz sama nie wiem
Mysle że i tak było by jak było.Były moje dziewczynki i tez szczęscia mi nie przyniosly.No to moje umiejętności jeszcze nie wystarczaja na to by mi posżło jak po maśle,niestety :-(
Najfajniej by było jakby nie było na drogach żadnych samochodów bo zmiana trzech pasów ruchu przed skrzyzowaniem gdzie jest sznur samochodów to dla mnie nie lada wyczyn by zrobic to płynnie i dynamicznie.Włąsnie tej dynamiki i zdecydowania mi brakuje i w tym chyba tkwi sęk:dry:.Dla mnie najlepsze by było ciagłe jeżdżenie i szlifowanie jazdy a to nie możliwe
 
Prawda dlatego ja nikomu nie życzę maluszka ze skazą białkową. Ok rok czasu byłam na tak drastycznej diecie, że schudłam ze 20kg w kilka miesięcy. A ileż można jeść marchewke i kurczaka gotowanego:wściekła/y:
Oczywiście, że zawsze wszystko w praniu wychodzi, trzeba sprawdzać i obserwować dziecko jak jest ok to jeść normalnie ale z umiarem.

Ja się strasznie boję że mała po mnie odziedziczy skaze i AZS, nawet mążostatnio coś o tym bąnał że ma nadzieje że nie przekaże małej moich problemów skórnych :( ja jako niemowle miałam całą bużke i rączki aż do łokci wysypane. Mały potworek. Mam nadzieje że moją córcie to ominie

Cześć Dziewczyny! Ja dzisiaj diabelnie niewyspana, moje nogi mnie tak swędziały, że masakra, spać nie mogłam pół nocy, a co mi się udało przysnąć to mój szanowny małżonek, albo chrapał, albo sapał więc i tak się budziłam...ostatecznie włożyła stopery do uszu to troszkę nad ranem przysnęłam, ale to znowu musiałam wstawać bo mi się siusiu chciało ehh...

To miałam identyczną noc :) tlyko mnie ręce swędziały i brzuch bolał, ale cała reszta ta sama. A od spania w stoperach to mnie jeszcze ucho zaczeło teraz bolec :(

Ja nospe łykam prawie od początku ciąży. mam nadzieje że nie zaszkodzi dziecku, ale lekarka nastraszyła że bez tego może być kiepsko skoro mi brzuch twardnieje więc wole nie ryzykować. Wole już ta nospe niz fenoteral :( mam nadzieje że mi go odstawi na kolejnej wizycie, bo okropnie sie po tym czuje i chyba bardziej niebezpieczny jest.

Ja się szykuje do remontu, pakuje rzeczy po woli i wynosimy do rodziców. Przeraża mnie ten remont, ale z drugiej strony się ciesze że będziemy mieć ładne mieszkanko.
 
Witajcie. Wczoraj jak wróciłam z popołudniowego spacerku z synkiem , to na termometrze, który wisi u nas za oknem w kuchni było aż 50 stopni :szok:, tak się termometr na słońcu na grzał, dziś już chyba takiej temperatury nie pokaże bo jest o wiele chłodniej na dworze. Miałam dziś jechać do swojej mamy z Krystkiem ,ale niestety ma dziś przyjechać kurier i muszę czekać na niego, jestem bardzo ciekawa czy w ogóle dziś przyjedzie?
 
OLA jesli to swedzenie to nie jest alergia to polecam AVENE TRIXERA+ SELECTIOSE zmiękczający żel oczyszczający 400 ml Mi polecila go moja ginka. Nie wiem dlaczego na tej stronie pisza ze to zel, bo u mnie ma on konsystencje kremu. Jestem z niego bardzo zadowolona a stosowalam przed nim olejki dla kobiet w ciazy i jeszcze bardziej sie po nich drapalam, szczegolnie po lydkach :baffled: a po tym jak reka odjal.
Bluetooth - dzięki, właśnie teraz będę sprawdzała, czy to uczulenie, bo mam to tylko na nogach znaczy się do kolan i na przedramionach...Odstawię na kilka dni jedzenie truskawek buuuu i zobaczę jak organizm na to zareaguje, jak nie będzie schodziło to spróbuję z tym Twoim kremem który polecasz bo to naprawdę uciążliwe jest...
Magda - dokładnie, miałaś napisać o kolejnym terminie egzaminu i z naszym kciukowym i myślowym wsparciem byłoby Ci łatwiej...To faktycznie jak na Łódź to godziny są stosunkowo tanie, to u nas w małej miejscowości ale bez przesady z tą małą:) to godzina kosztuje 50 zł na miasto Piła... A mąż nie może Cię troszku podszkolić w jeździe? Gdzieś na bocznych uliczkach? Czy na parkingu, żebyś miała jak najwięcej okazji do obycia się z samochodem? Ważne żebyś poczuła się pewnie za kierownicą, to potem będzie łatwiej nawet przed skrzyżowaniem z trzech pasów ruchu...
Asia - to witam:-) bo ja też mam wrażenie, że mnie ucho pobolewa, jakbym miała je rozciągnięte po tym stoperze i takie wypchane...ale to była jedyna rada na zdrzemnięcie się bo o spaniu to nie może tu być mowy...:(
 
Ostatnia edycja:
He sek w tym że mój mąż nie ma prawka i raczej kierowca nie będzie już.A jeżdżenie po małych uliczkach to raczej mi nic nie da jja potrzebuje jeżdzic tak codziennie w ciąglym ruchu.Teraz chyba sobie w czerwcu odpuszcze i jakoś sobie uzbieram na jazdy i w lipcu sie zapisze na egzamin ;)
No a zaraz zabieram sie za robienie lazanii ze szpinakiem bo mąż sobie zażyczył a i ma przyjechać do nas nasz dobry kolega z Zabrza więc ugoszcze ich tym daniem bo oboje lubia włoską kuchnię ;-)
 
Ostatnia edycja:
magda miałaś napisać o egzaminie :confused: na pewno byśmy trzymały:-)
Szkoda że się nie udało, przed następnym egzaminem poproś męża o lekcje może trochę pomoże
 
reklama
Do góry