reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dziś chyba była poruszana tematyka zaparć. No mnie też one dopadły i prawdopodobnie od tego popękała mi ta moja nieszczęśna szyjka. Więc wczoraj zaopatrzyłam się w czopki glicerynowe i dziś w potrzebie zatestowałam:). Na efekty nie musiałam długo czekać:). Polecam, od razu lżej na duszy!:)
 
reklama
Dziuba, Bluetooth - nie wiem - tak sobie rozmyślam i obstawiam, że to może być spowodowane truskawkami...bo jak mam jednak kilkudniową przerwę w ich jedzeniu to jest ok - a teraz wpindalam codziennie i to nie kilka, a pół kilo-kilogram to norma,mogłabym nic innego nie jeść i obawiam się, że to przez to..Zobaczę dzisiaj zjadłam znowu sporo i poczekam na ewentualne efekty..
Już popijam wapno, bo nogi to mnie straszliwie swędzą, ręce jakoś mniej, albo lepiej znoszę to swędzenie..Może to tylko mnie złapało, chociaż nigdy nie miałam takich przypadłości, ale ciąża zmienia:-)
 
Ola - to inaczej może jeszcze próbuj. Nie pij tego wapna, odstaw lepiej truskaweczki na 2-3dni i zobaczysz czy będzie poprawa.

jeny, mała mi tak na wątrobę uciska że zaraz oszaleję!! ani siedzieć ani leżeć nie mogę :(
 
Ostatnia edycja:
U Mnie też dzisiaj się maleństwo tak rozpycha że brak słów ... w niektórych momentach też ani leżeć ani siedzieć nie mogłam a o staniu to już nie wspomnę ... :-( :no:
Miała albo ma może któraś z Was tak, że jak stoi to tak ciężko jest jakby nie wiadomo ilu te maleństwo kg ważyło??
Coś gdzieś czytałam podobnego o tak jakby ciężkim brzuszku, ale już nie pamiętam czy tutaj czy na innym forum ... :no:
 
Ola - to inaczej może jeszcze próbuj. Nie pij tego wapna, odstaw lepiej truskaweczki na 2-3dni i zobaczysz czy będzie poprawa.

jeny, mała mi tak na wątrobę uciska że zaraz oszaleję!! ani siedzieć ani leżeć nie mogę :(

Dziuba - dzięki!! I chyba właśnie tak zrobię, że dzisiaj to był ostatni raz z truskawkami, dopóki nie przekonam się czy to faktycznie od nich mnie wysypało..Wapna od jutra też nie będę piła, tylko dzisiaj na wieczór jeszcze wypiłam co bym mogła spać w nocy...
Oj moja Mała też dzisiaj szaleje, zjadłam wyjątkowo dwie kostki czekolady i to chyba one ją tak ucieszyły bo to u mnie coś nowego heh
 
U mnie też zaparcia koszmarne :-( Nawet laktuloza nie pomaga co w ciąży z Jessicą działało na mnie idealnie :sorry2: Z tego wszystkiego hemoroid jeszcze mi wylazł. Normalnie czuję się jak stara babcia, a nie mam jeszcze 29 lat nawet ;-)
Bluetooth co do tego końca świata to nie uwierzę dopóki nie zobaczę ;-) Już tyle tych końców świata miało być, że szok. A Nostradamus zapowiedział chyba na 12 grudzień 2012?
 
Ostatnia edycja:
U mnie też zaparcia koszmarne :-( Nawet laktuloza nie pomaga co w ciąży z Jessicą działało na mnie idealnie :sorry2: Z tego wszystkiego hemoroid jeszcze mi wylazł. Normalnie czuję się jak stara babcia, a nie mam jeszcze 29 lat nawet ;-)
Bluetooth co do tego końca świata to nie uwierzę dopóki nie zobaczę ;-) Już tyle tych końców świata miało być, że szok. A Nostradamus zapowiedział chyba na 12 grudzień 2012?


oj oj nie pasuje mi ta data z kolejnym końcem świata! Przecież to moje urodziny!!! :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
U Mnie też dzisiaj się maleństwo tak rozpycha że brak słów ... w niektórych momentach też ani leżeć ani siedzieć nie mogłam a o staniu to już nie wspomnę ... :-( :no:
Miała albo ma może któraś z Was tak, że jak stoi to tak ciężko jest jakby nie wiadomo ilu te maleństwo kg ważyło??
Coś gdzieś czytałam podobnego o tak jakby ciężkim brzuszku, ale już nie pamiętam czy tutaj czy na innym forum ... :no:

Mycha ja tak miałam cały zeszły tydzień, aż się zaczęłam martwić - uczucie jakbym wielki kamień w brzuchu nosiła, zadzwoniłam do lekarki i powiedziała, że tak moja macica reaguje na rozciąganie, nakazała leżeć jak najwięcej i brać no spę ( zwykłą, nie forte ) w dawkach 2 tabletki 3 razy dziennie, tak przez dwa - trzy dni, potem zmniejszyć dawkę do 1 tabletki 3 razy dziennie i odstawić - mi to bardzo pomogło, mam już brzuszek miękki i się uspokoiłam ale może sama też zadzwoń do lekarza bo przecież to co było u mnie niekoniecznie może być tym samym u Ciebie - ja byłam u lekarki tak z 1,5 tyg temu to mniej więcej wiedziała w jakim ja jestem stanie, nie były potrzebne "oględziny" na żywo tylko wystarczyła konsultacja tel, ale sama lepiej nie działaj na własną rękę, na pewno będzie wszystko ok, trzymam kciuki!
 
reklama
Mycha może postaraj się więcej leżeć i odpoczywać, to pewnie nic takiego, brzuszek rosnie, wszystko rośnie więc jakieś tam obciążenie zawsze jest.
 
Do góry