reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

No ja chce karmic piersia i oby maluszek nie był takim cycocholikiem jak moja młodsza córka.Wogóle miala awers do butli i smoczka.No i nie wiem jak to bedzie z powrotem do rpacy.Bo podobno teraz nie ma płatnych urlopów wychowawczych i mój kierwonik mi napomknał że jak pójde na wychwawczy to moge sie spodziewac wymówienia.A mnie sw głowie się nie mieści że oddam takie maleńswto do żłobka.
 
reklama
Dla tych, ktore sie konca swiata nie mogla doczekac, onet donosi ze koniec swiata bedzie 21 pazdziernika 2011 :confused::rofl2:
I to ponoc ten sam gostek to oglosil, co stwierdzil ze koniec swiata bedzie 21 maja 2011.Ciekawe jak oni to licza ...:eek: Jak dla mnie to gosciu jest spalony. Pomylil sie juz raz to dlaczego mialabym mu uwierzyc :-D

Co sadzicie dziewczyny, wierzyc mu czy nie wierzyc? :confused2::confused2:
 
Ostatnia edycja:
Dla tych, ktore sie konca swiata nie mogla doczekac, onet donosi ze koniec swiata bedzie 21 pazdziernika 2011 :confused::rofl2:
I to ponoc ten sam gostek to oglosil, co stwierdzil ze koniec swiata bedzie 21 maja 2011.Ciekawe jak oni to licza ...:eek: Jak dla mnie to gosciu jest spalony. Pomylil sie juz raz to dlaczego mialabym mu uwierzyc :-D

Co sadzicie dziewczyny, wierzyc mu czy nie wierzyc? :confused2::confused2:

Czytałam.Podobno ten kaznodziej interpretuje tak to co w pismie świetym jest napisane.

Wierzyć tak samo jak we wszystkie poprzednie końce świata.

Gościu sam nie wie co gada. Nagle gdy okazało się, że świat się nie skończył to stwierdził, że się pomylił. W październiku znowu stwierdzi, że upss, ale to jednak będzie za kolejne 5 miesięcy. Paranoja.
 
Dla tych, ktore sie konca swiata nie mogla doczekac, onet donosi ze koniec swiata bedzie 21 pazdziernika 2011 :confused::rofl2:
I to ponoc ten sam gostek to oglosil, co stwierdzil ze koniec swiata bedzie 21 maja 2011.Ciekawe jak oni to licza ...:eek: Jak dla mnie to gosciu jest spalony. Pomylil sie juz raz to dlaczego mialabym mu uwierzyc :-D

Co sadzicie dziewczyny, wierzyc mu czy nie wierzyc? :confused2::confused2:

ooo, to wiadomość!! przynajmniej nasze maleństwa już będą na świecie, zobaczymy nasze dzieci!! :-D
 
Witam i ja:-)
no rzeczywiście śmiechu warte:-D Ale wiecie co....niektóre pogadanki się sprawdzają np o tym, że jak kobieta w ciaży się poparzy to dziecko może mieć po urodzeniu ślad. U mnie tak było, będąc z córką w ciąży coś tam smażyłam i na brzuch prysnęła mi kropla gorącego oleju z patelni, dosłownie kropeczka na bok brzuszka i jak mała sie urodziła to miała identyczną kropeczkę między brwiami, taką małą czerwoną, to znamię ma do dziś ale mało widoczne:-) nie raz słyszałam o takich przypadkach.
No to ja sprawdzę na swoim przykładzie, niedawno się przecież poparzyłam - więc po porodzie obejrzę sobie Nadię i ocenię jak to jest z tymi przesądami heh...
no to przynajmniej córkę zobaczę przed końcem świata ehh....:-)
 
ale wiecie co, moja mama się oparzyła żelazkiem, właściwie nie sama, ojciec zapatrzył sie na tv i postawił jej zelazko na ręce :sorry2: i ja też mam znamię na ręce w tym samym miejscu co mama się oparzyła.
 
No to dobrze, że ja się w palec oparzyłam i to tak z boku - przynajmniej w razie co nie będzie się rzucało w oczy u Małej...
Chyba mi uczulenie ostatnio wychodzi i obawiam się, że to od truskawek niestety...bo ostatnio jadłam i na nogach i rękach mi się coś zaczęło pojawiać, ale dzisiaj znowu się najadłam truskawek i zobaczymy czy to faktycznie po nich..ochhhh ciężko będzie zrezygnować..
 
Ola - nie strasz, myśmy z Tysią właśnie wciągnęły prawie cały kg!! :wściekła/y: weź coś wapniowego może w razie gdyby faktycznie to było uczulenie!
 
reklama
Ja sie troszke uspokoilam teraz z truskawkami bo potrafilam rowniez codziennie z pol kilo zjesc. Lepiej nie przesadzac.
Ola, mam nadzieje ze to jednak nie uczulenie na truskawki tylko jakis jednorazowy wybryk.
 
Do góry