reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

cześć dziewczynki:-)
wiecie co dziś znowu usłyszałam głupotę roku... mianowicie że mam głaskać brzuch tylko w jednym kierunku zgodnie z ruchem wskazówek zegara.... bo jak nie to mojemu dziecku się w głowie poprzewraca!!!!
ja głaszcze najczęściej dwoma rękoma na przemiennie w każdym kierunku.... dajcie znać czy słyszałyście o czymś takim....
 
reklama
Haha, to mój Brzdąc będzie miał niezłego schiza jak się urodzi, bo też głaskany jest na wszystkie możliwe kierunki. A kto Cię raczy takimi historiami??
 
cześć dziewczynki:-)
wiecie co dziś znowu usłyszałam głupotę roku... mianowicie że mam głaskać brzuch tylko w jednym kierunku zgodnie z ruchem wskazówek zegara.... bo jak nie to mojemu dziecku się w głowie poprzewraca!!!!
ja głaszcze najczęściej dwoma rękoma na przemiennie w każdym kierunku.... dajcie znać czy słyszałyście o czymś takim....

Witam i ja:-)
no rzeczywiście śmiechu warte:-D Ale wiecie co....niektóre pogadanki się sprawdzają np o tym, że jak kobieta w ciaży się poparzy to dziecko może mieć po urodzeniu ślad. U mnie tak było, będąc z córką w ciąży coś tam smażyłam i na brzuch prysnęła mi kropla gorącego oleju z patelni, dosłownie kropeczka na bok brzuszka i jak mała sie urodziła to miała identyczną kropeczkę między brwiami, taką małą czerwoną, to znamię ma do dziś ale mało widoczne:-) nie raz słyszałam o takich przypadkach.
 
hehe to tak jak mówią żeby w ciąży nie płakać bo dziecko będzie płaczliwe :-) to moje maleństwo będzie baaaaaardzo płaczliwe bo jak wiadomo hormony w ciąży szaleją i nie raz jest dzień płaczu ;-) ja to się wtedy śmieję i mówię ze oczyszczam oczka :p
 
Witam i ja:-)
no rzeczywiście śmiechu warte:-D Ale wiecie co....niektóre pogadanki się sprawdzają np o tym, że jak kobieta w ciaży się poparzy to dziecko może mieć po urodzeniu ślad. U mnie tak było, będąc z córką w ciąży coś tam smażyłam i na brzuch prysnęła mi kropla gorącego oleju z patelni, dosłownie kropeczka na bok brzuszka i jak mała sie urodziła to miała identyczną kropeczkę między brwiami, taką małą czerwoną, to znamię ma do dziś ale mało widoczne:-) nie raz słyszałam o takich przypadkach.
Tez o tym slyszalam. Nawet ponoc moj M ma takie znamie na nodze wlasnie dlatego, ze jego mama sie oparzyla czy cos w tym stylu.
Moja Lenka tez bedzie totalnie zakrecona, jesli to prawda, bo ja ja ciagle smyram w kazdym kierunku :-D
 
No to będziemy mieć zakręcone maluchy hihihi:-D moje też tak smyrane, pierwsze i drugie:-D

gusiaq to już wiem czemu moja Ewa taka rozhisteryzowana:-D
Oj ale teraz zwłaszcza z rana też mi się zdarza ryczeć z byle powodu.

Igocencja a czemu obejść się smakiem jeśli o śliweczki chodzi??? Przecież je można jeść w ciąży.
Z truskawkami nie można przesadzać bo bardzo uczulają i mogą wywołac alergie u malucha a w pózniejszej ciaży ponoć skurcze wywołują tak nam w szkole rodzenia kiedyś położna mówiła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam i ja:-)
no rzeczywiście śmiechu warte:-D Ale wiecie co....niektóre pogadanki się sprawdzają np o tym, że jak kobieta w ciaży się poparzy to dziecko może mieć po urodzeniu ślad. U mnie tak było, będąc z córką w ciąży coś tam smażyłam i na brzuch prysnęła mi kropla gorącego oleju z patelni, dosłownie kropeczka na bok brzuszka i jak mała sie urodziła to miała identyczną kropeczkę między brwiami, taką małą czerwoną, to znamię ma do dziś ale mało widoczne:-) nie raz słyszałam o takich przypadkach.

MOja mama będąc w ciąży z moim bratem, wylała barszcz, przestraszyła się i złapała się za bok brzucha. Mój brat urodził się ze znamieniem w kształcie dłoni właśnie na boku brzucha. Znamie to rośnie razem z nim:)
 
reklama
sińka ja mam termin na początek września, więc akurat będzie sezon na śliwki, a słyszałam że jak się karmi piersią to pestkowych owoców nie można jeść, ale to też może jakiś zabobon ??
 
Do góry