reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Cześć dziewczyny, witam się porannie ( tzn. porannie jak dla mnie bo dopiero z łóżka wstaję ;) ).

Mycha linkdo tej konkretnej oferty już nie istnieje bo przez to, że z niej skorzystaliśmy to od razu zostaje usunięta ze stronyale wejdź sobie na stronę Używane wózki dziecięce X-Lander - Zabawki dla dzieci - Nextway i wybierz "wózki po renowacji" - my skorzystaliśmy z opcji gotowego zestawu - była to super korzystna cenowo oferta, te z opcją "wózki do konfiguracji" już nie są tak korzystne ale i tak dużo tańsze niż w sklepie. My kupiliśmy model X-A nw170 (3).jpgnw170 (2).jpg
z gondolą X-PRAM.
Warto się przyczaić na jakieś nowe oferty, bo czasem z dnia na dzień coś ciekawego się pojawia, ja długo polowałam i nagle pojawiła się taka oferta jakbym chciała. Tylko jak się zdecydujesz to trzeba działać szybko bo fajne modele znikają z ofert dosłownie w ciągu kilkunastu minut ;) Teraz zobaczyłam, ze jest oferta podobna do tej naszej tylko trochę droższa ale kolor nietrafiony bo do takiego żółtego to wszystkie muszki i komary niestety ciągną :(
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
Bafinka - wierzę z tymi truskawkami!! Ja dzisiaj będąc na zakupach rano kupiłam też kilogram i tak sobie przysiadłam do nich i opyliłam całe hahaah i jeszcze pół kilograma arbuza! Owoce mogłabym jeść tonami jakby mi ktoś donosił:-D
Och do następnej wizyty to pewnie nam się z 3 kg przybierze hahaha i już nie będzie tak kolorowo:))
Ja czasami też miewam takie gorsze chwile z samopoczuciem, tak jak kiedyś pisałam nawet za kierownicą i się przydarzyło - więc teraz już ostrożniej jeżdżę i gdzie mogę to nie prowadzę, tylko oddaję kierownicę...
Ja na zaparcia najpierw jadłam activię z błonnikiem - a teraz po wizycie zapytałam o syrop lactulozę, lekarka zezwoliła i jest zdecydowana poprawa..więc może którejś też to pomoże..?
Idę gotować obiadek i do usłyszenia później
 
Hej
Mnie dopadło przeziebienie i gardło mocno boli.Czuje sie średnio.Dzis jak poszłam na powtórke badania toxoplazmozy to mi sie przy okienku słabo zrobiło.Pierwszy raz w tej ciązy.Widocznie organizm jest osłabiony i duszno do ego w przychodni było.

Co do truskawek to dołączam do klubu,tez moge je jeśc kilogramami :).Czekam jeszcze bardziej na czereśnie:-D
 
agusia_x a mowilas juz o tym lekarzowi? Moze powinnas magnez brac wieczorem bo te Twoje dolegliwosci brzmia mi jakos znajomo.
Mi w tym tygodniu brzuch urosl o 4cm i tak mi pepek rozciaga ze chyba w szwach mi pojdzie. A do tego strasznie to ciagnie i tak malo przyjemnie boli :baffled: No coz, tak to jest. Macica idzie teraz do gory wiec wszystko sie przemieszcza, rozciaga i boli. Mam tez ciekawie ze stopami od kilku dni. Po nocy jak staje na podlodze to mam takie poobijane i stwardniale kosci w stopie ze ledwo ide. Najbardziej boli srodstopie. Musze troche pochodzic zeby to odpuscilo bo inaczej nie da rady. Nie mam pojecia co to moze byc.
 
agusia_x a mowilas juz o tym lekarzowi? Moze powinnas magnez brac wieczorem bo te Twoje dolegliwosci brzmia mi jakos znajomo.

Jeszcze nie mówiłam, bo ostatnią wizytę miałam 13 maja a boli gdzieś od 1,5 tygodnia. Następna wizyta 10 czerwca, ale nie wiem czy tak długo wytrzymam. Może spróbuje z tym magnezem. A mogę łykać taki z witaminą B6? Bo mam całe opakowanie takiego w domu.
 
agusia_x najlepiej to bedzie jak zadzwonisz do lekarza, jesli mozesz i opowiesz mu dokladnie jakie masz te bole, bo na wlasna reke lepiej chyba nic nie brac. Ja magnez biore juz od miesiaca wlasnie dlatego ze mialam od poludnia bole w podbrzuszu i biore go do tej pory ale bez lekarki bym tego sama chyba sie nie odwazyla wziac.
 
Witajcie. Ja już z synkiem zaliczyłam plac zabaw, na którym trochę się pobawił w piaskownicy a potem biegał od huśtawki do karuzeli potem do drugiej huśtawki i bujaka. A teraz śpi mój malec i dzisiaj sam przyniósł nocniczek:-) żeby go posadzić i bardzo ładnie zrobił siku, a przed jego pójściem spać założyłam mu z powrotem pieluszkę bo śpi w naszym łóżku ,a nie chciałabym się wieczorem dowiedzieć o mokrej niespodziance zostawionej przez syna.

dziewczyny czy teraz w ciąży możemy używać czegoś na komary? Coś w rodzaju offa albo jakiegos innego środka? Wiem że na ulotce fenistilu piszą że nie zalecany w trzech pierwszych miesiącach ciąży a poza tym trzeba skonsultować z lekarzem ale fenistil to już po ugryzieniu a przed?
Może w aptece coś Ci polecą do stosowania na komary.

Mi niestety gorączka dokucza, duszno Mi i słabo się robi, jak jesteśmy w jakimś markecie to w kolejce nie mogę stać bo w głowie Mi się kręcić zaczyna i w ogóle ... Więc przed mocnym słońcem się chowam bo gorączka dokazuje ...
Powinnaś się w sklepie upominać o swoje ,bo kobieta w ciąży powinna być obsługiwana poza kolejnością, a zwłaszcza jak się źle czujesz.

Hej
Mnie dopadło przeziebienie i gardło mocno boli.Czuje sie średnio.Dzis jak poszłam na powtórke badania toxoplazmozy to mi sie przy okienku słabo zrobiło.Pierwszy raz w tej ciązy.Widocznie organizm jest osłabiony i duszno do ego w przychodni było.

Co do truskawek to dołączam do klubu,tez moge je jeśc kilogramami :).Czekam jeszcze bardziej na czereśnie:-D
Zdrówka podsyłam.:tak:

Jeszcze nie mówiłam, bo ostatnią wizytę miałam 13 maja a boli gdzieś od 1,5 tygodnia. Następna wizyta 10 czerwca, ale nie wiem czy tak długo wytrzymam. Może spróbuje z tym magnezem. A mogę łykać taki z witaminą B6? Bo mam całe opakowanie takiego w domu.
Ja właśnie taki magnez łykam
 
Ja nic nie pomoge bo mnie żaddne bóle nie doskieraja.Ale dzis sie kipsko czuje a mam jeszcze tyle sprzatania bo jutro mam gościa na obiedzie i musze ogarnąć ten chaos.

Witajcie. Ja już z synkiem zaliczyłam plac zabaw, na którym trochę się pobawił w piaskownicy a potem biegał od huśtawki do karuzeli potem do drugiej huśtawki i bujaka. A teraz śpi mój malec i dzisiaj sam przyniósł nocniczek:-) żeby go posadzić i bardzo ładnie zrobił siku, a przed jego pójściem spać założyłam mu z powrotem pieluszkę bo śpi w naszym łóżku ,a nie chciałabym się wieczorem dowiedzieć o mokrej niespodziance zostawionej przez syna.
Wooow to gartuluje takiego psotepu bo dzieci w tym wieku raczej jeszcze nie kontroluja same pecherza:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam

Za oknem skwar i duszno ale jakoś daję radę, zaraz rozłożę krzesełko na balkonie, porozwiązuję sudoku i popałaszuję truskaweczki. Ja też owoce mogłabym jeść tonami ostanio : truskawki, arbuza, winogrona , banany , czekam z utęsknieniem jeszcze na czereśnie i maliny a najbardziej to mi się chce śliwek węgierek ale trzeba będzie obejść się smakiem niestety jak już będą:-)

paula zg ja kupiłam ostanio tą wodę z jodem , ale jakoś mi nie smakuje, może dlatego że ja mam ogólnie wstręt do wody mineralnej, ale zawsze jak na dłużej z domu wychodzę to buteleczkę na wszelki wypadek biorę. W lipcu nad morze jedziemy to się nawdycham jodu :-p

atomówka ja mam podobnie z chodzeniem do wc ostanio, do tej pory załatwiałam się co 3 dni a od kilku dni codziennie po kilka razy, ale ostanio znowu mam wenę na jogurty i owoce więc może dlatego .

Magda zdrówka życzę !!

Lecę na balkonik, a potem obiadek - dziś pizzę robię :-)
 
Do góry