reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Kacha no ja też czekałam i jakoś tak słabo wyszło, wszyscy przeżyli :-D. Może to tylko w Stanach miało być, w końcu to oni wymyślili... "mądre" głowy :-D:-D. W każdym razie ja żadnego trzęsienia ziemi nie czułam :-).
Jestem zadowolona, bo dziś Pani z kwiaciarni przywiozła mi osłonki na doniczki dokładnie takie jakie chciałam, są świetne :-), jutro sama jadę na giełdę pobuszować, może jakieś ładne lampiony na balkon znajdę :tak:, a potem planujemy grilla, mam nadzieję, że pogoda nas nie zawiedzie ;-)
 
reklama
Witam słonecznie i weekendowo :-) U mnie pogoda zapowiada się fajna mam nadzieję że troszkę z niej skorzystamy i spędzimy niedziele na świeżym powietrzu.
Życzę wszystkim udanego wypoczynku :-)
 
Witam się wieczorową porą ;O)

Mielismy dziś pojechac na grilla, ale nietstety deszcz padał, a mam tak wielką ochotę że szok, choć wiem, że ponoć w ciąży nie powinno się jesć grillowanych rzeczy . . ..

Dziewczyny jak to jest z ruchami? Czujecie je bez przerwy?

Hej Ja nie czuje ruchów stele ale tak po kilka rano,ok południa i pod wieczór

Dziołszki u Was piękna pogoda, a u nas cały dzień lało :-(
Kurcze miał być dzisiaj ten koniec świata, czekałam, czekałam i lipa ;-) To czekam na następny w grudniu 2012 ;-)
Ja wczoraj byłam na imprezie plenerowej u męża w pracy i nawet nie zauważyłam że 18 minęła:-D bo się dobrze bawiłam

a dziś już z rana zaczyna się robic gorąco i duszno w blokach ech:sorry2:
 
BArdzo dziękuję za słowa otuchy, ja jak zwykle panikuje, ale cóż zrobić taki mój "urok". że wiecznie sobie coś znajduję . . .

Tak różnie piszą na temat tych ruchów, że już sama byłam głupia, 1.06. wizyta więc wszystko się wypytam. Póki co dziś mały daje znać, że jest i chyba wszystko w porządku u niego:)

Miłego dnia dziewczyny
 
Mira nie ma co panikować (łatwo pisać) to moja druga ciąża, 21 tydzień za pasem a ja w sumie małej jeszcze nie czuje tak jak według położnej powinnam. Sporadycznie coś mnie szturchnie raz na kilka dni, i też do końca nie wiem czy to nie moja wybujała fantazja :eek: Też mam wizytę 1.06 i mam nadzieje, że jak wcześniej wszystko będzie ok.

My zaraz zbieramy się do T do ogrodu, bo w bloku raczej nie da rady wytrzymać. Po pierwszym kupujemy klimatyzator do mieszkania to może będzie ciut lepiej.
 
Witam wszystkich niedzielnie. Widzę, że każdy w weekend wypoczywa tudzież griluje na łonie natury :)
My wczoraj z mężem robiliśmy parapetówkę- oj zabawa przeciągła się do 4 rano- jeszcze załapaliśmy się na wschód słońca o podziwialiśmy mgłę, która unosiła się nad ranem. Coś pięknego, jak w magicznej krainie.
Dzidziuś z racji tego, że wczoraj taki harmider to nawet nie kopał, przynajmniej nie czułam.
Życzę wszystkim ślicznej pogody i relaksu.
 
Palissa ja tez czuje takie puknięcia i nie sa jakies bardzo mocne i bolesne więc sie nie martw.Ale jak patrzę na brzuszek to lekko widac te puknięcia
 
reklama
Ja dziś uciekam do wrocławia. Wracam dopiero jutro wieczorem. Jak przyjadę to Was nadrobię. Nie cieszy mnie wcale droga (ponad 4 godziny) ale za to możliwość pobuszowania po mieście już tak.
 
Do góry