reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

I ja witam się z rana:)

U nas w nocy też była burza i lało, ale teraz z rana jest już piękna pogoda, więc napewno śmigamy znowu na działeczkę.
Jeszcze tylko zaliczymy zakupy i błogi relaks;)

Miłego dnia Wam życzę.
 
reklama
Dzień dobry! Ja po wczorajszym podnieść z łóżka się nie mogę - ale przynajmniej wiem, że przesadziłam i więcej takich numerów nie zrobię...Właśnie wysłałam męża do piekarni bo już głodne się robimy z Nadią, jak wróci to dopiero wstanę, to mam jeszcze chwilę na leżenie...
U nas od samiutkiego rana robi się parnota i gorąco...W nocy spać nie mogłam tak duszno było..Znowu przesiedzę dzień w domu, najwyżej po południu przeniosę się do altanki w ogrodzie...
Ehhh ale Mała szaleje, chyba daje znać, że głodna jest hehe, a tata coś się nie spieszy bo słyszę, że z bramą walczy..
Miłego i leniuchowatego weekendu życzymy
 
A to dla was, żebyście od rana miały dobry humor:
YouTube - ‪Baby's first whistle‬‏
YouTube - ‪Pregnant Bellybutton song LOL‬‏
YouTube - ‪Big-Mama Belly Whistle‬‏

Ściskam was mocno i mam nadzieję, ze u wszystkich wszystko w porządku :-)
Uśmiałam się że hej:-)
U nas też wczoraj przeszła burza i nawet gdzieś nie daleko od nas uderzył piorun bo huk był straaaszny.A dzis już od rana słoneczko i mocno już przygrzewa.Młodsza już od rana na dwór pognała a starsza jeszcze śpi z mężem.Synek tez mnie obudził na wcześniejsze śniadanko hihihi.
A później wyszłam z psem i zafundowałam sobie big milka toffi :-D
 
Witam

Pogoda dopisuje, słoneczko świeci, mam nadzieje że tylko duszno nie będzie. Ja za to dziś dłużej pospałam do 9 :-D śniadanko zjedzone, zakupy zrobione, na rynek się z mężem wybieram, może truskaweczki kupię, a potem śmigamy na grillunia :-D


Magda fakt spory kawałek mamy od siebie, ale zawsze w połowie drogi można się na spacerek spotkać .

Miłego i słonecznego weeknedu Wam życzę.
 
elancz dzięki za filmiki. Nie ma jak trochę śmiechu na śniadanie.

Ja właśnie sobie szykuję pstrąga na grilla. Zastanawiam się czy może jeszcze kurczaka ale chyba dam spokój. Zabieram też produkty do drinka Bluetooth :-D 3 karmi, sos czosnkowy itp. Mam nadzieję że pogoda dopisze. Wczoraj to dla mnie było za ciepło a jeszcze miałam adidasy i jakoś jestem przewrażliwiona co do za dużej temperatury stóp. W ciągu roku to nie mogę się doczekać sezonu uwalniania stóp - czyli sandałów, japonek itp.

Miłego weekendu wszystkim życzę.

ewelinak ty to tam się oszczędzaj. Zdrowie najważniejsze.
 
....
A później wyszłam z psem i zafundowałam sobie big milka toffi :-D
Magda - ja też ostatnio mam mega pociąg do big milków toffi tylko je mogłabym jeść..wczoraj dwa wciągnęłam, a dzisiaj od rana już za mną chodzi, zaraz wyślę męża do sklepu po ogórka do obiadu i oczywiście big milka toffi na deser po obiedni:)))
No nic ja się biorę za podłogi i mam labę
 
Witam się wieczorową porą ;O)

Mielismy dziś pojechac na grilla, ale nietstety deszcz padał, a mam tak wielką ochotę że szok, choć wiem, że ponoć w ciąży nie powinno się jesć grillowanych rzeczy . . ..

Dziewczyny jak to jest z ruchami? Czujecie je bez przerwy?
 
Oj to szkoda tego grilla. U mnie zanosiło się na burze ale jak zwykle tylko postraszyło z reszta bardzo dobrze bo nie lubię burz :no:
Ja swojego synusia czuję dosyć często, ale nie bez przerwy :-) Nasze dzieciątka śpią ok 20 godz dziennie więc mamy prawo ich nie czuć stale :-)
Dziś jakoś bardzo mało kopniaczków dostałam, ale może to przez ten upał i ogólne zmęczenie. Mam nadzieje że to taki powód...
 
u mnie z ruchami jest różnie, bywają dni że Dzidzia fika cały dzień i co chwilę mnie kopie (ale to rzadziej) a czasmi kopnie 3-4 razy w ciągu całego dnia, zazwyczaj Synuś robi sie bardziej aktywny wieczorem, ale to tez nie zawsze, więc się Mira niczym nie stresuj, jak widać dzieciaczki nasze tez mają lepsze i gorsze dni
 
reklama
Dziołszki u Was piękna pogoda, a u nas cały dzień lało :-(
Kurcze miał być dzisiaj ten koniec świata, czekałam, czekałam i lipa ;-) To czekam na następny w grudniu 2012 ;-)
 
Do góry