reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam poniedzialkowo popoludniowo :-)
Maly usnal wiec mam chwile dla siebie.
Odnosnie telefonu to ja bylam napalona bardzo na jakiegos androida ale po przemysleniu ze teraz nie korzystam z tych wszystkich bajerow kupilam sobie normalny rozsowany SE i wystarczy.
OLA kciuki za wizyte
Co do komentarzy na temat brzucha to ja po prostu tego nie slucham, nie ma co sie przejmowac ludzmi wazne ze wszystko jest ok. Ja od samego poczatku wygladam jak hipo i coz z tego :-D
Apropo poduszek to jak bylam w ciazy z Christianem to tez rozwazalam zakup poduchy rogala ale po przemysleniu doszlam do wniosku ze nie warto bo pozniej bedzie tylko problem co z nia zrobic i gdzie ja upchac. W ciazy spalam z mala podusia pod brzuchem i jedna podluzna miedzy nogami a pozniej do karmienia malego uzywalam zwinietej w rulon koldry ktora sprawowala sie rewelacyjnie.

Milego dnia
 
reklama
Witam,

Pierwszy dzień w pracy po weekendzie minął szybko. Jeszcze 4 dni i znowu weekend, hehe;)

Wczoraj znowu dostałam plamienia, ale wydaje mi się,że naruszyłam sobie szyjkę przy wkładaniu wielkiej tablety. Dziś też się pojawiły. Mam nadzieję,że to nic groźnego. Naszczęście jutro już wizyta u gina, więc mam nadzieję,że mnie uspokoi i powie,że nie ma się czym martwić.

Co do wielkości brzucha, to ja się cieszę,że już widać i ludzie zwracają już na niego uwagę. W ostatnich 4 tyg przytyło mi się całkiem porządnie bo chyba jakieś 3 kg, więc brzuszek jest już wywalony i porządnie widoczny. Poza tym mówią,że ciąża mi służy bo pięknie wyglądam;).
 
Ja kurcze w zeszlym tygodniu czy jakos poltora tygodnia temu mialam 62,5 a tu dzis mnie polozna wazy i 64, szok w trampkach. A brzuch jest juz absolutnie widoczny i dobrze mi z nim :p
 
witam się i ja :) dla mnie to też szok że to już 6 miesiąc.. choć jak patrze na swój brzuch i już zaczyna widać co nie co to trochę mnie przeraża co będzie dalej... u mnie tak do 5 miesiąca nic nie było widać i wszyscy mnie pytali czy wszystko ok ii czy się, głodzę czy co a teraz z dnia na dzień wszyscy zaczynają mówić "o już co nie co widać" " o jaki brzuszek ci się robi".. i szczerze wam powiem ze mnie to trochę drażni.. wiem że rosnący brzuch to norma ale ja jeszcze nie wyglądam jak kobieta w ciąży tylko jak bym zjadła za dużo i trochę mnie to krępuje ze wszyscy na to uwagę zwracają... też tak macie??

jutro mam trzecią rocznice ślubu chciałabym zrobić jakiś dobry obiadek.. zaproponujecie coś???

czytam sobie o waszych rosnacych brzuszkach :) mam nadzieje ze nie przeszkadza wam ze pisze? (bo mama wrzesniowa nie bede...tylko pazdziernikowa). ja w 15 tyg mialam 95 cm w obwodzie... wprawdzie od tamtej pory nie zwiekszyl sie za duzo (teraz mam jakies 98) ale tez sie nasluchalam uwag: czy to na pewno nie blizniaki, ja w tym miesiacu nie musialam nosic ubran ciazowych, u mnie jeszcze nic nie bylo widac, ale bedziesz duza pod koniec itp. Ja sie nie przejmowalam tym jak wygladam ale dlatego ze wszyscy zwracali uwage na moj brzuch zaczelam sie martwic ze cos jest nie tak i ze mam wielowodzie albo cos :(
Kazda ma brzuch w swoim rozmiarze i tyle :) fajnie byloby zeby inni to poprostu zaakceptowali.
 
Ale mi sie imprezowy tydzien zaczyna :-) Jakbym nie byla w ciazy to bym chyba codziennie pila :-D
Dzisiaj moj M dostal awans i lekka podwyzke ale teraz to kazdy grosz sie liczy wiec i te kilka groszy tez dobre. Jutro mamy polowkowe wiec tez bedzie co swietowac a w srode rocznice slubu wiec znowu trzeba sie stuknac kieliszkiem :-D Na szczescie mam na to sposob bezalkoholowy - caipirinha bezalkoholowa. Smakuje praktyczne tak samo tylko bez alkoholu. Jesli ktos jest zainteresowany przepisem to dajcie znac a napisze na watku o gotowaniu :-)

Moj brzuchol od jakis 2 tygodni sie podniosl a od wczoraj zdecydowanie niunka wedruje ku gorze, bo boli mnie tez troche po bokach na wysokosci pepka brzuch wiec chyba sie macica w gore rosnie :-D

A propos komentarzy na temat brzucha to wlasnie wrocilam od okulistki. Po pierwszym wywiadzie ktory zrobila pielegniarka, wchodze do lekarki a ona na wejsciu do mnie... no trudno nie zauwazyc ze pani w ciazy....hmmmm tylko sie usmiechnelam i powiedzialam ze faktycznie trudno. A co tu komentowac....ludzie dziwni sa i tyle.....

Odnosnie poduszki, to ja sie tez zastanawialam nad jej zakupem chociaz teraz tez spie miedzy nogami z taka piankowa poduszka i nie narzekam. Ale okazalo sie ze w ramach gratisu dostane do tej dostawki-lozeczka, co je uzywane kupilam, nowa jeszcze zapakowana taka wlasnie poduszke bo kobitka w ogole jej nie uzawala. Przyjedzie do mnie dopiero w lipcu wiec teraz bede spala z poduszka piankowa.

Co do telefonu, to ja mam androida tatoo i smsy to dla mnie jeden wielki koszmar :wściekła/y: niby mam drobne palce a trafiam zawsze w litere obok... normalnie nerwy mi puszczaja za kazdym razem jak mam cos napisac :wściekła/y: Osobiscie wolalam taki z rysikiem, duzo latwiej i szybciej sie pisalo. Mialam taki wczesniej ale mi zdechl a szkoda bo choc stary to fajny byl.
Pogoda beznadziejna - zimno i pada :-( ale wlasnie moja niunia chyba aerobik sobie strzela albo porzadki robi w swoim krolestwie bo mi tylko pepek lata :-D Uwielbiam to uczucie :-)
Milego wieczora dziewczyny, ja spadam do kuchni, bo zaraz moj M przyjdzie to juz nie bede miala ani chwili zeby do Was zajrzec.
 
Ostatnia edycja:
dziewiczyny, stuknęła nam magiczna 500 strona głównego wątku:)

cytryna masz zupełną rację, każda ma inny brzuszek i już, nie ma sie co sugerować kimkolwiek...
 
Kurcze, chyba się przeziębiłam. Zwykle nie gorączkuję, a teraz zmierzyłam temp. i mam 37C, a dla mnie to już bardzo dużo. Łzy z oczu mi lecą. Dziewczyny poradzcie co mogę wziąźć za lek? Paracetamol?
 
nanusia82, z tego co wiem to mozna zazyc apap i chyba paracetamol ale nie wiem tego z dosiwadczenia

jesli chodzi o poduche rogala to mam taka - pozyczyla mi szwagierka , fajna sprawa, wygodna choc sama na pewno nie dalabym 140 zl, spalam przez pewien czas , teraz wrocilam to tradycyjnych poduszek, rogal po pewnym czasie zaczal mnie uwierac w uszy;-), na pweno do niej jeszcze wroce
minusem jest to ze przy przwracaniu sie z boku na bok trzeba się troche nagimnastykowac,
 
MAMUSIE DZIĘKUJĘ ZA KCIUKI POSKUTKOWAŁY!!!!
Po wizycie wszystko ok, napiszę na wątku o wizytach..
No i Wasze wsparcie słowne i kciuki sprawiły, że mam w brzuchu DZIEWCZYNUSIĘ!!!! Jejuś jak superaśnie!!!! Niby Pani doktor nie zapewniała na 100%, ale sama widziałam na usg, że między nóżkami nic, a nic nie ma!!! Więc ja jestem przekonana, że Pani doktor się nie myli i będzie NADIA!:)
no niektórzy nie mają wyczucia.
Pojechałam do koleżanki i pożyczyłam taką poduchę rogala do spania, moze będzie lepiej. Bo po dzisiejszej nocy mam dosyć. Zobaczymy, nigdy z takiego wynalazku nie korzystałam, jak się sprawdzi dam Wam znać.
Aniawos - ja właśnie mam taką poduszkę i jestem z niej zadowolona..mam ją już jakiś spory czas i w moim przypadku się sprawdza...czy do spania, czy do siedzenia fajna "podkładka" pod plecy...potem będę używała jej do karmienia i jeszcze jako taki kojec dla Maleńkiej, zegnę wpół i fajna sprawa do ułożenia Maleństwa jak już podrośnie...Ale każda musiałaby sprawdzić na własnej skórze..
 
reklama
Do góry