reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Hej Dziewczyny! Ja po ratunek!!!! Krwawię z pochwy!!! Nie dużo i jest to taka żywo czerwona krew, ale jest!!! Nic mnie nie boli raczej, trochę taki odczuwam dyskomfort w dole brzucha. Zaczęło się przed chwilą, jak poszłam do WC. Mam ostatnio bardzo stresujący czas, a dziś ostro pokłóciłam się z mężem. Mam nadzieję, że to tylko stres, ale jestem wystraszona i i jest juz dość późno i nie wiem za bardzo co robić. Czy lecieć do szpitala czy jescze odczekać?
Lina dzwoń do lekarza albo jedź do szpitala, nie ma sensu żebyś się stresowała. Mam nadzieję że to nic poważnego ale lepiej się upewnić, trzymam kciuki

Ja nie mogę swojego przekonać żeby poszedł ze mną na usg...twierdzi że ma uraz po ciąży z Majką jak był na usg dopochwowym..jest typem zazdrośnika, i nie pomagaja tłumaczenia, że teraz chodzę do kobiety...twierdzi, że nie może znieść tego widoku...eh...faceci. Mam nadzieję że przekonam go na połówkowe.
facet nie musi być przecież obecny podczas całej wizyty, może wejść tylko na samo usg przez brzuszek:-)
 
reklama
Hej Dziewczyny! Ja po ratunek!!!! Krwawię z pochwy!!! Nie dużo i jest to taka żywo czerwona krew, ale jest!!! Nic mnie nie boli raczej, trochę taki odczuwam dyskomfort w dole brzucha. Zaczęło się przed chwilą, jak poszłam do WC. Mam ostatnio bardzo stresujący czas, a dziś ostro pokłóciłam się z mężem. Mam nadzieję, że to tylko stres, ale jestem wystraszona i i jest juz dość późno i nie wiem za bardzo co robić. Czy lecieć do szpitala czy jescze odczekać?
kochana migiem do szpitala leć,krwawienie nie jest rzeczą normalną,jeszcze żeby to było delikatne plamienie to rozumiem (chociaż ja i tak bym panikowała przy plamieniu)
ze stresu nie krwawi się! i jeszcze do tego żywa krew,LEĆ MIGUSIEM
 
Hejka:-)
My też na połówkowe czekamy, ale to dopiero 20maja. Mąż oczywiście chce dzidzię w końcu zobaczyć, także idzie ze mną. Mam nadzieję, że poznamy płeć.

Miniaa gratuluje synka. Pozostałym mamom co już wiedzą też:-D

Ja ruchy delikatne odczuwam, ale rzadko i słabiutkie, także nawet boję się mówić, że to na pewno to. Mąż tak się nie może doczekać, że zawsze jak powiem, że chyba coś poczułam, to biegnie i przykłada ucho, że może coś usłyszy:zawstydzona/y: Aż już mu przestałam mówić, bo mi szkoda biedaczka, że nie może tego jeszcze poczuć.

Mam nadzieję, że z liną wszystko w porządku. Musimy na siebie uważać, też mam czasem niezłego stresa i boję się jak to się może na maluszku odbić.

Dużo sił i spokoju wszystkim Mamusiom życzę:tak:
 
Ja nie mogę swojego przekonać żeby poszedł ze mną na usg...twierdzi że ma uraz po ciąży z Majką jak był na usg dopochwowym..jest typem zazdrośnika, i nie pomagaja tłumaczenia, że teraz chodzę do kobiety...twierdzi, że nie może znieść tego widoku...eh...faceci. Mam nadzieję że przekonam go na połówkowe.
mój ma uraz po pierwszej ciąży obumarłej,poszedł ze mną na usg w 12 tyg. i okazało sie że serce nie bije,z Emilką poszedł dopiero na połówkowe,bał sie wczesniej i teraz tak samo był na połówkowym..boi sie chłopak i tyle...ale też zazdrosny był,bo za pierwszym razem gin robił jeszcze dopochwowo i mówi że on nie chce widzieć jak obcy facet mi tam wkłada

jutro robimy ze znajomymi grila i tak zastanawiam sie na pifkiem bezalkholowym czy mogę sobie posiorbać i zobaczcie co znalazłam

kefir zawiera 0,2% alkoholu i ma właściwości przeczyszczające. Po dwóch dniach zawiera 0,4% alkoholu i działa obojętnie a po trzech dniach dojrzewania posiada 0,6% alkoholu i może być podawany osobom cierpiącym na przewlekłe biegunki."

nieźle co?? to kefir po 3 dniach ma tyle samo % co Lech bez alkoholowy

a jakie pifko polecacie? myślicie że karmi lub lecha bez % mogę sobie posączyć
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny ;) mozna sie przylaczyc?
jeslem obecnie w ciazy blizniaczej- dwie dziewczynki,, i termin mam na 30 wrzesnia, ale juz wiem od lekarza ze nie pozwola mi przekroczyc 37 tyg, tak wiec dziewczynki beda z nami na poczatku wrzesnia:-) Mam juz 2,5 letnia coreczke Juliet a takze w czerwcu zeszlego roku poronilam w 12 tyg naszego Aniolka... ;( niestety cala ciaze jestem w strachu. kazdy bol, skurcz cokolwiek i juz panikuje... na ale staram sie miec glowe podniesiona do gory i isc do przodu;) pozdrawiam wszytskie wrzesniowe mamusie ;-)
 
milena witaj!!!! jak super, że bedą z nami bliźniaczki:-) ale fajnie dwie malutkie dziewczynki na raz!

mam nadzieję, że z nami bedzie Ci raźniej i jakoś nam zleci:-)
 
Minia gratuluję synusia:)

Lina daj znać co i jak...trzymam kciuki aby wszystko ok było:*

Milena witaj:) gratuluje Ci dwóch kruszynek pod serduszkiem:)


Jakos ostatnio niemam weny do pisania...wybaczcie:) oczywiscie podczytuje Was moje drogie prawie codziennie:) od wczoraj mam na weekend mojego siostrzeńca...Nikola ma przynajmniej kompana do zabaw:):) dziś wybieramy się z dzieciakami do Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu:)bo niema co w domu robić i jeszcze tak ładnie slonko świeci:)

Miłego weekendu wszystkim :*:*:*:*
 
sawi ja miałam podobna sytuację jak Ty z usg, przy pierwszej ciazy maz poszedl ze mna na usg w 10 tyg. i okazalo sie ze ciaza obumarla, przy obecnej ciazy z blixniakami :happy: jeszcze nie byl ze mna u lekarza, nie ukrywam ze ja tez sie troszeczke boje ale chce go wyciagnac na najblizsza wizyte w przyszlym tygodniu, wydaje mi sie ze jak zobaczy malenstwa to calkiem inaczej zacznie do ciazy podchodzic:-)
sawi w ktorym tygodniu mialas polowkowe usg? ja mialam miec w 20 tyg. ale przesunelam wizyte tydzien wczesniej bo mi jakas bakteria wyszla:wściekła/y:

czy moge w ciązy zażywac magnez bez wiedzy lekarza?? (do najblizszej wizyty) rano czuje ze mam niedobory-napiete mieśnie skurcze w nogach, a do gina dopiero za tydzień
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziendobry:))

pisałam tutaj dość dawnnno ,bo jakos czasu niemam a ni weny twórczej :-(
Mam pytanie odnoscie witamin,wczoraj zakupiłam sobie prenatal classic spodobało mi sie to ze zmienili opakowanie,w sensie ze nie są luzem w słoiku tylko w blistrach,bynajmniej bede wiedziała czy łyknęłam ;-),ale chodzi oto czy łykacie je jak reagujecie na te witaminy?dotychczas łykałam tylo folik,ale zaczynają mi włosy wypadac i nieprzepadam za zdrową zywnoscia ostatnio ,lekarz mi te polecił ale czy łykac czy nie??
 
Do góry