reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witajcie. A ja mam przeczucie że będę mieć chłopaka, ale może będzie dziewczynka:confused: żeby była parka. Mój W chce chłopaka ,a za 3 razem może być dziewczynka. Wiecie co ja to się wdałam w moją mamę bo ona też nas miała rok po roku, (1,7 różnicy) a rocznikowo to 2 lata i jest nas 5 a ja tak myślę góra o 3 dzieci. A jak to będzie to zobaczymy.
i będą jaja:-D

Poprzednio płeć poznałam dopiero w 34tyg :tak:
Jakoś mnie nie korci za bardzo, żeby wiedzieć, jaka jest płeć dzidziusia. Jak się dowiem, to fajnie, jak nie, też dobrze
Koleżanka opowiadała o jej znajomych, którzy mieli na 100% mieć dziewczynkę. Nakupowali mnóstwo sukieneczek, pokoik cukierkowy... a przy przy porodzie okazało się, że to jednak chłopczyk :-D
Moja znajoma miała tak samo miała być dziewczynka i na każdym usg wychodziła a urodziła chłopaka.

Wiecie co ja w rodzinie miałam przypadek, że na 100% miała być dziewczynka, a na porodówce się okazało, że parka :-D

Ja jestem ciekawa, ale kiedy dzidzi pokaże to zależy od niej/jego. Dziś mam wizytę o 17.

Ja nie patrze na ubrania ciążowe, mam dużą rozbieżność numeracji - góra 44/46, dół 40, więc na razie upatrzyłam sobie kilka sukienek/tunik dokupię getry ciążowe i będzie w sam raz.
To nieźle podwójne szczęście:-), ale ten co robił usg, że nie zobaczył drugiego dziecka?:confused:
 
reklama
Mei ogórki małosolne... Pyyyycha!!!!!!!!!
My dziś po 9-tej byłyśmy już na spacerku, a właściwie poszłyśmy z małą do lidla po piżamki, mają teraz fajne 100% bawełny. Kupiłam dwie na zmianę i dwa komplety bielizny dziecięcej. Zaszłyśmy jeszcze po mięsiwo, bo teść do nas w czwartek przyjeżdża i na weekend zostaje, także trzeba zapas mieć :tak:. Oczywiście najważniejszy zakup to kredki i bańki mydlane, no i wróciłyśmy obładowane tonami zakupów, całe szczęście windę mamy ;-). A teraz zabieram się do robienia pierogów, farsz już mam, ale za cholerę nie chce mi się robić ciasta... Nienawidzę wałkowania!!!!!
U mnie cera niefajna :-(, jak byłam z Nelką w ciąży miałam gładziutką i piękniutką jak nigdy (a mówią, że dziewczynka urodę odbiera), a teraz brzyyydko, może u mnie to na odwrót działa i to oznaka na chłopaczka ;-)
Bebzonik witaj, fajny nick :tak:
Kasica dziwna sprawa, przez całą ciążę na żadnym usg nie było widać drugiego płodu? Albo ten lekarz jakiś nie taki, albo aparatura do bani ;-)
 
Moja mama wczoraj opowiadała, że to chłopiec matce urodę zabiera. Mówiła, że jak była w ciąży z obudwoma moimi braćmi to wyglądała jak postrach. A tak sobie teraz przypominam, że gdy moja siostra była z pierwszym synem w ciąży to też strasznie zbrzydła. Więc to chyba nie tak do końca z tą urodą i płcią dziecka.
 
Dziewczyny po
1 to było 18 lat temu
2 nawet na ostatnim USG wychodziło 1

Wiadomo jak to było kiedyś, przeświadczenie, że USG to samo zło. A jak ciotka chodziła na NFZ to było rzadko.
 
mam pyt od jakiegoś tyg cały czas jestem głodna zjem obiad i pękam z przejedzenia a za pół godz znów bym coś zjadła... cały czas mysle o jedzeniu.. też tak macie???

oczywiście:-D mogę albo cały dzień nie jeść, albo jadłabym co chwilę:baffled:

byliśmy u dentysty i Michaś dał zajrzeć sobie do buźki, pozwolił plastelinką (fleczerem) dziurki zalepić, żeby jedzenie nie wchodziło, a za tydzień idziemy zarazki wykurzać. Mam nadzieję, że będzie tak samo dzielny jak dzisiaj:-)

miniaaaa świetnie, że wyniki masz idealne:tak: A co to za test?
 
ja po pracy, jedziemy z małżem do centrumm handl., generalnie do Rossmana, jakąś chemię do domu pokupować, wszystko nagle się kończy...

miniaaa- dobrze że wyniki dobre masz, cieszy wiadomość!!

ellancz - widziałam ta promocje w Lidlu, tzn. w gazetce, może też się skuszę na te piżamki dla Martyny...

Bafinka - ja generalnie też ciągle głodna chodzę, w dodatku ciągle bym mogła wszamać kanapki, takie z pomidorkiem i sałatą, albo zupy - kremy: z brokułów, pomidorów... mniaaaaam!!
 
reklama
mam pyt od jakiegoś tyg cały czas jestem głodna zjem obiad i pękam z przejedzenia a za pół godz znów bym coś zjadła... cały czas mysle o jedzeniu.. też tak macie???
ja tak miałam na początku ciąży, teraz już jakoś mniej. Jadłam ciagle jogurty i owoce :-)
A dziś łeb mi pęka, chyba pójdę spać :-(
 
Do góry