reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

kachasek jego wada jest chyba to, że miała to być kurtka Zary, a jest to tania podróba z rynku, źle uszyta..a za samo sprzedawanie podrób można ponieść jakieś konsekwencje..nie było napisane "jak zara"..tylko ZARA...no zobaczymy...
 
reklama
kachasek jego wada jest chyba to, że miała to być kurtka Zary, a jest to tania podróba z rynku, źle uszyta..a za samo sprzedawanie podrób można ponieść jakieś konsekwencje..nie było napisane "jak zara"..tylko ZARA...no zobaczymy...
hehe, zawsze, jak się nie zgodzi, możesz jej zasugerować doniesienie do odpowiednich urzędów :-D
 
hehe, zawsze, jak się nie zgodzi, możesz jej zasugerować doniesienie do odpowiednich urzędów :-D

dokładnie :-) to jest chyba jedyny hak..
iza pewnie, ze mozesz..


dobra, babka odpisała, nie ma problemu..kamień z serca:-)

Przed chwilą pożarłam całą paczkę bekonowych chipsów:-p:-pdobre były
 
Ostatnia edycja:
Witam w piekny wiosenny dzien u nas sloneczko i +15 stopni :)
aniawos a ja bym swoja droga zameldowala All.. o sprzedawaniu podrob,napewno bedzie wiele osob ktore mimo rozczarowania przymkna oko na to ze dostaly podrobe.Lachy nie robi ze przyjmie z powrotem kurtke i zwroci kase,za sprzedawanie podrob mozna naprawde miec duuuuuuze problemy.
Kasiula ,ale mi smaka tym grillem narobilas oh.......
Dolaczam do tych co dzisiaj mialy nocke do d..y, Kasce chyba zeby ida do budzi sie w nocy co godzina i marudzi ,ale coz trzeba przetrwac....
Chorujacym duzo zdrowka a wszystkim milego dnia !
 
Dziewczyny nadal nie mogę stworzyć suwaczka fasolkowego:-( ciągle wychodzi niewyrazny, dlaczego???? z córcią wyszedł od razu normalny a ten drugi za nic nie chce wyjść:wściekła/y:
 
Iza - witaj!

ja się zwolniłam z pracy, brzuchol straszliwie kłuje :wściekła/y: całe szczęście dyrektorka nie robiła problemów, co więcej, powiedziała że mam jutro se odpocząć nie przychodzić do pracy, napisałam jej podanie o 1dzień urlopu bezpłatnego, który powiedziała że w pon zniszczy, ale na jutro musi mieć podkładkę jakąś... więc ogólnie miło sie zachowała. Ale i tak tydzień jeszcze będę chodzić do szkoły a potem L4 wraz z nadhodzącą wiosną, w mojej klasie dwie osoby chore na szkarlatyne, a w przedszkolu małej dwie dziewczynki z różyczką w domach więc nie będę ryzykować!
 
dziuba - no masakra - "chore na szkarlatynę"... dobrze, żewzięłaś wolne...

aniawos - na all - jak wszędzie, gdzie kupujesz towar nie oglądając go masz prawo przez 14 dni do zwrotu towaru bez podania przyczyny, a jakby się sprzedającej nie podobało, to zgłaszasz sprawę do all i się toczy

piszecie o tych kłuciach i bólach - ja też tak mam ciągle jeszcze pobolewa mnie brzuch, jak nagle wstaję, albo długo siedzę w jakiejś pozycji to też mnie tak ostro kuje w okolicach podbrzusza... skoro tyle z nas ma takie problemy, to są chyba normalne i poprostu trzeba na siebie uważać i się oszczędzać...

u nas rano padał deszcz, potem się w miarę wypogodziło...

a moze też Wam zrobię smaka - byłam dziś u teściowej na ruskich pierogach - mniam :)
 
Witam,
Daaawno nie pisałam, ale cały dzień zajmuje mi opieka nad moim ciekawskim - stającym przy wszystkim synku, a jak już mam wolne, to najchetniej ide spać :) Takie te uroki ciaży...no, ale wyczytałam, że już niedługo ta senność minie :)

Kto mnie nie spotyka ze znajomych, to dziwią się, że mam taki wielki brzuchal :/ Naprawde nie da sie ukryć, że jestem w ciąży. Do tego mąż się cieszy, bo piersi mi się sporo powiększyły :)

We wtorek wybieramy sie na USG i zobaczymy naszą fasolkę - kosmitę :)

Miłogo wieczorku wszystkim przyszłym mamusiom :)
 
reklama
Motyl naprawdę piękny prezent od mężusia :-)
Tofilesia u mnie też jedyne pocieszenie, to że mieszkanko będzie zrobione w naszym klimacie i w końcu nasze nasze nasze! Ale wybieranie kolorów farb mnie dobija, nie jestem przekonana, czy dobrze zgram to wszystko, chyba za bardzo się tym przejmuję, ale chciałabym żeby wyszło tak jak sobie wymarzyłam ;-)
Agusia śnieg??????? U nas było wiosennie słonecznie i miluchno, aż ze spacerku nie chciało się do domu wracać :tak:
Dziuba, tak to z tą naszą pocztą jest, ja staram się nie denerwować na te biedne panie w okienkach, moja mama pracowała całe zycie na poczcie, teraz siostra, więc wiem, jaki te kobitki mają zap...rz, to się tak nam tylko wydaje, że one tak się obijają, a prawda jest taka, że pracują jak roboty za marne pieniądze.
Kachasek ja też raczej ogniskowa, się ubabrać pieczonymi trochę przypalonymi ziemniakami, mmmm, ale grillem też bym nie pogardziła, jak tylko taka ładna pogoda sie utrzyma to chyba się wybierzemy na działeczkę na jakieś szaszłyki :-) jakby co to zapraszam!
Trixi a próbujesz smarować dziąsełka jakimś żelem, u nas sprawdzał się bobodent :tak:
Asencja mój S też ma radochę z moich powiększonych wdzięków, bo przed ciążą 70A, a teraz takie porządne B, nie może się opanować i codziennie chociaż krótki masażyk musi być :-D:-D
 
Do góry