reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

kasiula - tym sezonem grillowym mnie zabiłaś!!!! chyba kupię se grilla w Castoramie za 20zł i wystawie na balkon!! mniaaaam, taka karkóweczka albo żeberka w miodzie, piersi z kurczaczka albo szaszłyki... mniaaaaaaam!!!!

agusia - współczuje pogody, niech się szybko poprawi, przedmuchaj ten śnieg, a kysz śnieg!!

aniawos - ja dlatego nie zamawiam takich ubrań na All, teraz takie wyprze że można fajne rzeczy dorwać w sklepach, a że ja uwielbiam shoppingowanie, to łażę i wybieram! ale właśnie też odebralam z poczty przesyłkę, zamówiłam se stanik i majtasy do tego, piękne, ale cholera rekord, 42min w kolejce po odbiór przesyłki ******j, NIENAWIDZĘ POCZTY!!

sińka - dobrze że masz pewność że dzidzia rośnie i ze jest ok, od razu spokojniejsza! też już bym chcała mieć to za sobą...
 
reklama
Witajcie wrześnióweczki po nieobecności. Mój mały szkrab był taki sprytny że zepsuł blueconnecta i przez kilka dni nie miałam neta, i W musiał pojechał kupić nowego. Właśnie zobaczyłam na liście wrześniowych mam, że niektóre z was wiedzą już płeć dziecko to fajnie:tak: mój maluszek wcale nie chciał pokazać na wczorajszej wizycie u gina jak się uda to wrzucę fotkę na odpowiedni wątek. A teraz idę poczytać co u was.
 
dziuba ja też raczej nie zamawiam..sporadycznie mi się zdarza, ale chyba ostatni raz się teraz zdarzylo..wydawało mi sie, że fajna okazja..i jestem wściekła. Dziewczyna się nie odezwała. Ale mam to w nosie, dzisiaj po pracy odsyłam kurtkę i niech spróbuje mi robić problemy..:wściekła/y:
my na szczescie mamy koło domu małą pocztę i tam nie ma takich kolejek..ale wiem, ze potrafią być..kiedyś pracowałam na poczcie...

Coś mi się chce zjeść i nie wiem co? a grill..mniami...ale jeszcze trochę wcześnie..
 
za mną kolejna nie przespana noc... i do tego rano telefon dzwonił jak szalony więc nie miałam okazji odespać!!!! już mnie to z lekka wkurza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam was serdecznie

u mnie noce to koszmar się zrobił, nie mogę zasnąć pomimo tego że jak siedzę to oczy się zamykają, kręce się stękam, męcze okropie, jak już po paru godzinach zasypiam to budze się szybko na siku i odnowa cała szopka a o 5:45 budzik, albo mąż wcześniej obudzi :( za to w dzień mogłabym spać cały czas, a potem mam wyzuty sumienia.

Jak ta pogoda będzie taka śliczna to my chyba też zaczniemy sezon grillowy na działce, no i musze rozplanować sobie grządki pod uprawe :p

Ja się smaruje regularnie odkąd się dowiedziałam o ciąży i różnice nie tylko ja widze, mam o wiele bardziej elastyczną i milutką skóre, więc napewno się to przyda przy rozciąganiu, a smaruje się zwykłymi balsamami, obecie Garnierem białym, ale się kończy i teraz kupie ziajke na rozstepy i kasło kakaowe, uwielbiam je tak ślicznie pachnie że nie zapominam o smarowaniu.
Pytałam też mamy i ona ani jednego rozstępu po 2 ciążach więc mam nadzieje że mnie to też ominie.

U nas słonko za chmurami :( i odrazu jakoś tak smutniej.
 
czesc dziewczyny dzisiaj w nocy nie moglam spac bolal mnie z lewej strony nie wiem czy to jajnik czy co noi ramie zle spalam odrobie dzisiaj po poludniu ide do fryzjera wkoncu zrobie sobie odrosty noi jakies pasemka,,oczywiscie farba bez amoniaku.wy tez macie jakies bole? sama nie wiem wszystko mnie boli chodze jak potuczona!osiniaczona czy to normalne? przedtem byly wymioty teraz bole chyba normalne?
 
dziuba nie zazdroszczę nocki:no: ja na szczęście jak już zasnę, to raczej do rana bez pobudek śpię:tak: przynajmniej na razie;-)
sinka super, że wszystko dobrze:tak:
blokerka też się zastanawiam, od czego zależą te wymioty:confused: ja ani w poprzedniej, ani w tej ciąży nie wymiotowałam. Troszkę mnie muliło, ale o cofaniu mowy nie było i nie ma. Jedynie senność paskudna z osłabieniem i rozbicie jakieś takie psychiczne, ale powoli jest lepiej:tak:
aniawos oby z kurtką się udało:tak: jak aukcja prywatna, to babka ma prawo się nie zgodzić na zwrot, jak firma, to do 10 dni zwracasz bez powodu i mają obowiązek przyjąć:tak:
kasiula za mną chodzi nie tyle grill, co ognisko:-) jeny, jak mi się marzy kiełbasa z ognicha, ziemniaczki pieczone... ale żarełkiem z grilla nie pogardziłabym:-)

u nas deszczowo:dry: na toxo nie polazłam, zaspałam... tzn budzik wyłączyłam i spałam dalej:sorry2: Mam nadzieję, że jak jutro pójdę, to w poniedziałek wyniki będą. Wizyta w poniedziałek, doczekać się nie mogę. Nic gin nie mówił, czy będzie USG robił, ale jak to będzie 12 tydzień, to pewnie zrobi, bo na kolejnej wizycie już chyba za późno na pomiary będzie:confused: a nie ukrywam, że po tym półpaścu ciekawa jestem, co i jak (tzn ogólnie też jestem ciekawa:tak:), jestem spokojna, ale wiecie jak to jest, człowiek zawsze chciałby wiedzieć...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:-)
Ale dajecie czadu na forum, tyle stronek zapisanych hihi:)
Byłam wczoraj na USG, którego okropnie się bałam:( na szczęście z dzidziusiem wszystko ok, rośnie zdrowo ma już 7cm i fikał cąłe badanie aż czułam ruchy:-)
Moja córcia z M byli zachwyceni a mała zapytała czy już dziś dzidziuś będzie:-D
Wszystkie badania wyszły ok a najważniejsze, że przezierność karkowa jest prawidłowa. Pani dr nawet powiedziała, że według niej będzie dziewczynka:-) no ale wiadomo na tym etapie ciąży to 50/50 więc na razie podchodzimy do tego z uśmiechem. Za tydzień musze jeszcze raz iść na USG bo nie dało się pęcherza zbadać,był za mało wypełniony.
Tak mi ulżyło po wczorajszej wizycie uffffffffffffffff:-)
Dziś jeszcze wizyta u pediatry z córcią i się okaże czy mozemy na dworek śmigac bo mam już dość siedzenia w domu:wściekła/y:

Tofilesia życzę miłej, szybkiej i sprawnej przeprowadzki:-) wiem ile z tym zachodu bo rok temu przez to przechodziliśmy.

Dziewczynki duzo zdróweczka dla Was i Waszych pociech, mniej dolegliwości ciążowych i samych radości z tego cudownego stanu:tak:
Nie mam kiedy zbytnio się udzielać bo mała do połowy kwietnia w domku będzie ale od czasu do czasu zajrzę do Was.

Papa i miłego dzioneczka:blink:
Fajnie że z dzidzią wszystko ok:tak:, a córeczka rozbrajająca:-)
 
kachasek no właśnie to nie firma..i chyba tylko dlatego się wczoraj stresowałam. Nie ma napisane, że zwrotów nie przyjmuje. Po 2-gie towar jest niezgodny z opisem..chciałabym załatwić to ładnie i grzecznie, ale jak się nie da..to nie odpuszczę..
palissa nie wiem, każda inaczej przechodzi.. a jajnik może boleć czy kłuc..to akurat wiele dziewczyn o tym pisze..
 
reklama
aniawos w tym przypadku masz do dyspozycji rękojmię za wady, jeśli towar ma wady, o których nie wiedziałaś kupując. Co za tym idzie, obniżenie ceny, wymiana na towar jaki zamawiałaś i dopiero jak sprzedający nie da rady spełnić tych warunków - zwrot gotówki. Ale dziewczyna o ile wiem (zwłaszcza jeśli była licytacja), prawnie nie ma żadnego obowiązku przyjęcia towaru i zwrotu gotówki...

pallissa jak mi się fryzjer marzy... ale kasę dentysta łoi, gin też i fryzjer chyba musi poczekać:baffled: a zaczynam się czuć okropnie bez zmiany fryzury. Mam w domu farbę (co prawda z amoniakiem i nadtlenkiem wodoru), ale najzwyczajniej mi się nie chce farbować, a odrosty straszą

a co do bóli, też łażę jak potłuczona, tu boli, tam strzyka (a to dopiero trzeci miesiąc:szok:)
za to łapie mnie kilka razy dziennie coś na kształt kolki jelitowej:wściekła/y: wtedy ból masakryczny. Myślicie, że można w ciąży coś z symetikonem brać? (espumisan itp.) bo skoro mogą noworodki:confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry