reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ellancz widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji- remontowo- przeprowadzkowej. U mnie ostatnie tygodnie to było malowanie, wybieranie różnych materiałów, umawianie się z dostawcami, mega wysiłek, później sprzątanie tego całego bałaganu remontowego. A dzisiaj szał pakowania- jutro przeprowadzka. Chciałabym mieć to już za sobą- tyle gratów do przewiezienia. Ale pocieszam się faktem, że to wreszcie będzie Nasze wymarzone mieszkanie :)
A w piątek wizyta u gina. Może poznamy płeć :)
 
reklama
cześć Kochane,
dziś czuje się okrutnie, o 3.30 obudziłam się na siku i już nie zasnęłam do rana :szok: jestem wyczerpana i wykończona o 7 rano, to z pewnością wróży cudowny dzień w pracy...

madzik - jeśli dziś mi się te objawy powtórzą to faktycznie zadzwonie do gina i powiem co jest na rzeczy, może coś podpowie bo moja teraz na urlopie, dlatego dopiero 21marca wizyta.

Motyl - gratulacje dla męża, super wieści!! widzisz, wszystko się zaczyna układać :)

Tofilesia, ellancz - powodzenia w wiciu gniazdka, my mamy to za sobą, ale kiedyś trzeba będzie pomyśleć o 3pokojach, bo dwójka dzieci w jednym nie bardzo...!! poradzicie sobie na pewno!

u mnie na termometrze już 2,5stopnia, to jest nadzieja że będzie ładnie ciepło... chyba se kawe zrobię bo zasypiam, a jak tu w pracy w takim hałasie wytrzymać i jeszcze pilnować żeby mi sie moje asy nie pozabijały??
miłego dnia!
 
Dziuba współczuję nocki, a w sumie dzisiejszego dnia!! u mnie spanie niby w normie, ale budzę się w nocy często to na siku, to na piciu no i w ogóle taki sen mam lekki, a jeszcze od tygodnia budzę się juz przed 7, nie mam juz takiej "śpiączki" jak na początku. Sił mam tez więcej, nie wiem czy to przez to słonko...aaaa na niedzielę zapowiadają 15 stopni i słonko, no chyba rozpoczniemy sezon grillowy:-)

Miłego Dnia:-)
 
Hej dziewczyny, wczoraj wieczorem dopadl mnie bol brzucha, tak jakby klucie jajnika, mialam takie bole na owulke kiedys.
Sama nie wiem czy to jajnik czy np jelita.. No ale przestraszylam sie, lekarstw poki co nie bralam, wzielam do pracy nospe jak mi nie przejdzie to ja zaaplikuje. Coraz czesciej tez boli mnie kregoslup, na takiej zasadzie ze mi cos wejdzie i idac spawiam sobie bol.
 
Cześć Dziewczyny!
U nas też się ładna pogoda zapowiada i oby już tak zostało - bo naprawdę mam serdecznie dosyć mrozu, śniegu, ZIMY!!!

Miniaaaa -
ja mam podobnie, po prostu padam na twarz ze zmęczenia, obolała cała jakby czołg po mnie przejechał, a to taki piękny okres - ja żyję nadzieją, że wszystko się poprawi i faktycznie będę mogła zapomnieć o tych " nieprzyjemnościach "

Dziuba127 - pocieszające, że nie jestem sama z chodzeniem spać z kurami;-) Po całym dniu na nogach wieczorem jak się wykąpię, kładę się do łóżka, głowa do poduszki i nie ma mnie w minutę..Dla mnie dzień kończy się o 20:30 no ewentualnie o 21;-)
A to kłucie, ściąfanie to moja lekarka powiedziała, że to macica się rozciąga i dlatego uczucie takiego ciągnięcia, że potem jeszcze dojdą pachwiny, bo więzadła się będą wyciągały..
Ale jak będzie Cię to mocno niepokoiło to zadzwoń do lekarza i zapytaj co to może być..?

Blokerka - pewnie nie miałaś bliskich spotkań w toalecie;-) Ja wisiałam nad kibelkiem kilka razy na dobę, niezależnie od pory, dzień, noc..Początkowo zgubiłam 5 kg - teraz wymioty powoli ustają, więc już odrobiłam kilogram - póki co mój bilans jest -4 kg - ale zaczyna mi wszystko smakować - w odróżnieniu od tego, że na początku po prostu nic nie mogłam jeść i musiałam się zmuszać do posiłków - więc teraz szybko odrobię straty;-)

Miłego dnia Wam życzę i pozdrawiam
 
Cześć kobitki,
dziuba współczuję nocki, ja się co prawda budziłam, ale jakoś potem zasypiałam. Wkurzałam się, bo zamówiłam na all kurtkę i wczoraj przyszła i kompletnie mi się nie podoba, źle w niej wyglądam. Mam nadzieje, że nie bedzie problemu ze zwrotem, juz pisałam do babki. Zobaczymy..ale w nocy o tym myślałam i chyba przez to nie mogłam spać..
A z tymi bólami jak się powtórzy to pytaj się ginki..
Wczoraj też o 21 padłam tak, ze nawet nie wiem kiedy..
agusia współczuję..snieg..brrr..u nas też 2,5 stopnia, w ciągu dnia ma być cieplej. Wczoraj było bardzo sympatycznie, mam nadzieje, ze dzisiaj będzie podobnie. Najważniejsze żeby weekend był ciepły.

Ja też kupiłam ziajkę, ale jakoś systematyczne smarowanie mi nie wychodzi..muszę się zmobilizować.
natusiaMA ja biorę falvit dla kobiet w ciąży.
 
Hej dziewczyny:-)
Ale dajecie czadu na forum, tyle stronek zapisanych hihi:)
Byłam wczoraj na USG, którego okropnie się bałam:( na szczęście z dzidziusiem wszystko ok, rośnie zdrowo ma już 7cm i fikał cąłe badanie aż czułam ruchy:-)
Moja córcia z M byli zachwyceni a mała zapytała czy już dziś dzidziuś będzie:-D
Wszystkie badania wyszły ok a najważniejsze, że przezierność karkowa jest prawidłowa. Pani dr nawet powiedziała, że według niej będzie dziewczynka:-) no ale wiadomo na tym etapie ciąży to 50/50 więc na razie podchodzimy do tego z uśmiechem. Za tydzień musze jeszcze raz iść na USG bo nie dało się pęcherza zbadać,był za mało wypełniony.
Tak mi ulżyło po wczorajszej wizycie uffffffffffffffff:-)
Dziś jeszcze wizyta u pediatry z córcią i się okaże czy mozemy na dworek śmigac bo mam już dość siedzenia w domu:wściekła/y:

Tofilesia życzę miłej, szybkiej i sprawnej przeprowadzki:-) wiem ile z tym zachodu bo rok temu przez to przechodziliśmy.

Dziewczynki duzo zdróweczka dla Was i Waszych pociech, mniej dolegliwości ciążowych i samych radości z tego cudownego stanu:tak:
Nie mam kiedy zbytnio się udzielać bo mała do połowy kwietnia w domku będzie ale od czasu do czasu zajrzę do Was.

Papa i miłego dzioneczka:blink:
 
OLA368
no faktycznie nic. zadnych wymiotów ani mdłośći ani niczego takiego. wogole zero objawów . od czego to zależy w sumie?
u mnie tez pada snieg...
 
reklama
witajcie:)
dziuba wspołczuje nocy...ja w sumie tez non stop sie budze, ale zasypiam zaraz...tylko tak jakos jakbym sie czegos wystraszyła sie budze...sny nadal beznadziejne..same głupoty,no cóż:)

sinka super ze wszystko ok:)duza juz dzidzia:)

BigChild mnie tez tak pobolewa wlasnie często ale gin powiedział ze to normalne, bo sie wszystko rozciąga:)

aniawos z allegro tak już jest czasem:)ale mysle ze bez problemu powinni przyjąć zwrot, bo masz do tego prawo chyba 10 dni jest na zwrot jak sie niemyle:) trzymam kciuki:)

u nas dzis za oknem troche deszczowo:/ naszczęście śniegu niema.oby juz było coraz cieplej:) miłego i słonecznego dnia:*:*:*:*
 
Do góry