reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

Madzik pisałam do Bestyji naszego admina i to grupa która pisze na wątku@ musi zdecydować czy przyjąć kogoś nowego. W związku z tym to któraś z Was tam obecnych musi napisać prośbę o dostęp dla nowej osoby. U nas tez tak było na wątku @ wrzesień 2005. Z tym moderatorem to nie jest zły pomysł.
Moze niech zgłosi sie ktoś kto ma czas i chciałby nim byc.
 
reklama
gratuluję nowej mamusi!!

misiako - to ja zara napiszę do tej adminki, to może w końcu ruszy ten wątek, bo jakoś się tam niewiele dzieje, specjalnie dziś weszłam popatrzeć :)
 
Witam serdecznie!

Jak zwykle niestety mało czasu na zaglądanie na forum mam. Teraz akurat goszczę przyjaciółkę ze studiów. Ma byc u nas do końca tygodnia, zatem mam co robić :-D

Asiu! Gratuluje z całego serducha i dużo szczęścia życzę!:-)

Co do bólów w podbrzuszu to też od kilku dni coś mnie ciągnie i kłuje, ale to jest rozciąganie więzadeł:tak: Przecież mały teraz rośnie jak na drożdżach i gdzieś się musi układać, nie?!:tak:

W piątek 25.02. mam wizytę z badaniem NT, zatem proszę o kciukaski ;-)

Pozdrawiam!
 
Dziuba a może zróbmy listę kto jeszcze nie ma dostępu do zamknietego, i wtedy byś napisała do admina, to może by szybciej byłoKurcze, Paweł przeinstalował system, i jeszcze wszystkiego nie skończył, a kumple do niego na piwko przyszli, ciągle mi się coś zawiesza, ledwo co tego posta napisałam...Majka śpi, ale coś Ja kaszel męczy, pewnie zów nieprzespana noc przede mną
 
Witam:) czy mozna sie dolaczyc?
mam na imie Agnieszka jestem mama 8 miesiecznego Ksawerka przyszlam do Was z czerwcowek 2010
jestem w 9 tyg ciazy 8 lutego bylam na usg i widzialam bijace serduszko termin mam na 24 wrzesnia:)))
pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie!:)
 
hej, tez jestem chętna na dopisanie się do watku zmkniętego.

A jakie tematy tam są? Powiem szczerze jestem zupełnie nowa w tych sprawach, o co chodzi z tym wątkiem zamknietym ?

Witaj agusia44 :-)
 
Wątek zamknięty został stworzony głownie z myślą o zamieszczaniu zdjęć. Ale także mozna tam pisać o bardziej osobistych rzeczach. Chodzi o to ze zamieszcza sie tam wszystko co chcemy ukryć przed gapiami, podgladaczami. Ma on rownież chronić nasza prywatność a przede wszystkim zdjecia naszych pociech.
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale czytam co tam piszecie. I fajnie, że jest takie forum, bo jak dziewczyny piszą, że brzuch boli i się okazuje, że resztę też to stres przynajmniej mija. Ja też miałam dni, że bolał, ale już minęło. Też miałam stresa, bo cała ta sytuacja mnie denerwuje. Ale mdłości wróciły i już jestem spokojna:)
Oby do września.

P.S. A w razie mdłości ratuję się mandarynkami albo wafelkami ryżowymi :)
 
Do góry