reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

miniaaa wszystkiego najlepszego:-)

mira właściwie to nie wiadomo kiedy dobrze rodzić;-)ja rodziłam w pażdzierniku, pod koniec i bylo ok..latem był brzuch, ale nie wielki, a jak zrobił się wielki to jeszcze nie było tak bardzo zimno, zebym musiała nie wiadomo jak się ubierać..teraz jakoś damy radę..oby tylko nie było tych 40 stopni:no: ale w cieniu, nad wodą..bedzie dobrze..szkoda tylko, ze się nie poopalamy- bo ja osobiście bardzo lubię..
 
reklama
Minaaa wszystkiego najlepszego:):)

ja osobiscie mam nadzieje ze wielkich upałów nie bedzie tego lata:) lubie ciepełko ale bez przesady czyli z 40 stopniami:) oczywiscie jak bedzie tak bedzie:) bedziemy musialy wytrzymać :):):) w kazdym bądz razie to juz bedzie końcówka wiec coraz blizej spotkania z dzieciątkiem wiec pewno tylko o tym bedziemy myslały:):):)
 
Ja planuję zakupić duży basen i postawić go na działce. Małż będzie budował nasz domek, a ja będę z basenu kierować robotami :-D:-D:-D Taka opcja mi odpowiada.
 
aniawos masz rację, tak naprawdę, to nie nigdy nie ma dobrej pogody na duże brzuchy :) Choć ja odnajduję plusy, jak urodzimy we wrześniu, to jeszcze będzie pogoda na tyle ciepła, że dziecka nie trzeba będzie ubierac grubo, w kombinezony itd. I na spacery będzie fajna pogoda. Ja staram się nie myśleć w kategoriach, że lato i nie dam rady, jest jak jest i trzeba to przetrwać :)

miniaaa wszystkiego dobrego :happy:

agusia_x dobry pomysl, dobry kierownik na budowie to skarb ;-)
 
miniaaaa 100 lat 100 lat, i oczywiście ślicznego, zdrowego bobaska:-D

aniawos nie przejmuj się snami, myślę, że to Twoje obawy się mogą tak ujawniać, mózg sobie nieraz różne sprawy w nocy próbuje poukładać i czasem takie dziwne rzeczy nam się przyśnią. Ja tez czasem miewam niepokojące sny, ale na szczęście ostatnio śpię dość twardo i wiele nie pamiętam jak się obudzę:tak:

agusia_x ja mam nadzieję, że lato nie będzie aż tak upalne, bo już w tamtym roku nie wyrabiałam a nie byłam w ciąży. Trzeba się na zapas zaopatrzyć w przenośny wentylator. A pomysł z basenem super:tak:
 
Hej:-)

U nas dzis zima w pełni, ale słoneczko grzeje. Po pracy uwarzę pomidorówkę, bo jakoś mi się zachciało. Mdłości chyba powoli odpuszczają. Kupiłam wczoraj cała pake migdałów ale na razie większą część wrąbał moj A.:dry:
Dostałam też fajną niespodziankę, bo zamówiłam na necie spódnicę i bluzke, a gratis dostałam dwie duże butelki Aventu i wkładki do stanika dla matek karmiących. Zakupy udane, punkt G zaspokojony:-D:-D

Minia Sto lat i spełnienia marzen:-)

Agusia plan zajefajny i tylko sie go tzrymaj;-)

Katezb i Mira ja rodziłam córę 30.09 i uważam żeto był super termin. Ja kocham ciepło, w dniu porodu bylo ciepło bez kurtki chodziłam. Pogoda na spacery też długo była. Także spoko damy radę:tak::-)

Aniawos mi sie też pierdoły śnią z dziećmi, ale to chyba dlatego, że ciągle myslimy o dziecku, ciąży, porodzie i podświadomość ma co robić.;-):-D
Co do opalania... To ja zamierzam sie opalać, oczywiście w granicach rozsądku. W poprzedniej ciąży stosowałam wysoki filtr i zasłaniałam brzuszek. Chociaz to jeszcze odległy czas i nie wiadomo jak będe znosić upały. Ale wit. D jest jak najbardziej wskazana w ciąży.

Sawi dzięki za zaproszenie na wątek@:-) Postaram się w najbliższym czasie zamieścić fotki naszej rodzinki.

Miłego dnia :-)
 
Witam mamusie

Ja dziś umieram...Majka mnie zaraziła, wszystko mnie boli, a brzuch to już lepiej nie mówić... a żeby tego było mało do całego zestawu dołączył ból zęba...Na szczęście Majka już prawie zdrowa, dzisiejsza noc była o niebo lepsza od ostatniej, a dzis już ma tylko lekki katar i kaszel od czasu do czasu, więc chociaż jeden problem z głowy

Miniaa 100 lak Kochana, o oby maluszek rósł zdrowo
Aniawos współczuje tych snów, ale podobno sny sprawdzają się na odwrót:-)


Co do lata, to ja już się boję jak to będzie, nie nawidzę upałow, ale trudno jakoś trzeba będzie dać radę
 
dziękuję wam wszystkim za szczere życzenia!!! zaprosiłabym was na ciasteczko, ale nie da się, a szkoda;-(
miło jest od rana dostawać życzenia!!!!
muszę posprzątać mieszkanie i postanowiłam upiec 3 ciasta;-) hehehehe;-) dziś przyjeżdża do mnie mojego S rodzina a jutro znajomi!!!! więc dużo mnie pracy czeka!!!!
 
Witam wszystkie Mamy :-) Mam pytanie, jestem w10 tyg ciąży, miałam wielki apetyt, ale zatrułam się czymś i 4 dni leżałam w łóżku i prawie nic nie mogłam zjeśc ...:szok: Martwię się o swojego malucha... Czy to jest bardzo szkodliwe ? chodzi mi o taki stan zdrowia ..
 
reklama
Hej Dziewczyny - dzisiaj czuję się lepiej - wczoraj poleżałam trochę i pom południu ból ustąpił.
Miniaa - wszystkiego dobrego :):):)
Ale mam dzisiaj lenia - ostatnio wydaje mi się, że zamiast coraz lepiej - jest gorzej - z tym spaniem i wiecznym zmęczeniem. Nie moge do niczego się zmobilizować.
Miłego dnia Wszystkim życzę :)
 
Do góry