reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

lol, gratulacje!! ja 38-40 mam na co dzień, właściwie 38, ale często gęsto przez cycki muszę brać 40 :wściekła/y: najgorszy brzuch odstający, taki sflaczały, to jeszcze po pierwszej ciąży, a już też schudłam 6kilo na wakacje i jakoś po wakacjach znowu zaczęłam przybierać na wadze... no i dupa. Ale po porodzie na pewno się zgłoszę do Ciebie!
 
reklama
chciałam wam powiedzieć że już mnie chipsy nie męczą.... zostały w toalecie!!! tak mnie męczyło że je zwróciłam.... masakra... jest mi dużoooo dużoooooo lepiej!!!!
 
co do odchudzania to mi tez udało się schudnąć 10kg przed ciążą, całe szczęście bo teraz bym się zamieniła w małego smoka:-) u nie generalnie obyło się bez diety tylko intensywne treningi, tak więc od września "powtórka z rozrywki".

u mnie brzucio juz coraz okraglejszy, a wieczorm to faktycznie już jest wielki:)

co do ciuszków to ja troszkę kupuję zwłaszcze, że przeceny kuszą np.w Smyku komplet 3x body 15zł!!! i cudny kombinezon na jesień 25zł!!!! no to jak nie kupić???
a zresztą to moja pierwsza Dzidzia więc bardzo mnie cieszy kupowanie i oglądanie wszystkiego, pewnie przy drugim dziecku juz bedzie inaczej

na razie nie moge się doczekać wizyty w środę:-)

a i jeszcze jedno, tak mi przyszedł smaczek na rosołek, ale z takiej wiejskiej kurki.....tylko skąd taką wziąść
 
Witam sie wieczorową porą

Maja śpi, wiec mam luz, ale zaraz też lece do wyrka, bo chyba i mnie coś rozkłada

Byliśmy dziś u lekarza z Mają, dostała jakiś lek wykrztuśny i antybiotyk, ale jest tak strasznie nie dobry że młoda nie chce go pić pod żadną postacią, wymieszałam jej z mlekiem to wszystko wypluła, a jak wzięłam na język spróbować, to myślałam że do toalety zaraz polece, i jak to ma dziecko wypić...
Wyczytałam w necie, że maści rozgrzewające są dobre, więc męża w samochód i jedziemy 20 km w jedną stronę do apteki, na szczęście była tam mega miła Pani magister i dała nam Olejek pichtowy, wysmarowałam Majke, i teraz śpi jak niemowlaczek, oby noc była taka sama, bo po ostatniej mam dość wszystkiego

Miniaa o matko, to co Ty robiłaś że tyle schudłaś???
Kasiula ja mam taką w zamrażalce, więc mogę Ci podrzucić:-)
 
madzik1388 nooooo cóż dużooooooo sportu, zmiana nawyków żywieniowych ( nie mylić z dietą) przestrzeganie zasad... schudłam tyle w 6 miesięcy!!! bardzo zależało mi żeby komuś dokopać i udowodnić samej przed sobą że jestem w stanie!!!! ;-) udało się;-)
 
miniaaaa - od dnia porodu dajesz mi receptę jak te 17kilo się pozbyć!!!
mi też, mi też!!!
a i jeszcze jedno, tak mi przyszedł smaczek na rosołek, ale z takiej wiejskiej kurki.....tylko skąd taką wziąść

to jak miadzik ci tą kurę podeśle, wpraszam się :D

u mnie po wizycie, dzidzia rozwija się prawidłowo, wszystko jest ok :D termin ustalony na 26 września :D
 
kasica kciuki oczywiscie są..
miniaaa ladnie zleciałaś..moja kumpela odchudzała sie na dukanie, ale nie tak rygorystycznie, bo dodawała sobie właściwie ciągle warzyw. i od lutego do sierpnia schudła 30 kg..ale miala z czego, bo ważyła ponad 100 kg..
dziuba po dzisiejszym poranku to też się obawiam czy w marcu nie będziemy jeszcze w zimowych zasuwać:wściekła/y:-18 stopni..brrr..jakaś masakra.

Ja dzisiaj rano położyłam sie na płasko i też wyczułam w brzuchu, tak nisko taką kulkę:-) super..bo tak to tłuszczyk..
madzik a co za antybiotyk dostała mała? ja nigdy nie próbowałam, ale większość jest paskudna..włacznie z tymi syropami wykrztusnymi..ale u nas zawsze jakos udało się wcisnąć. Często na siłę plastikową strzykawką..ale jak nie ma wyjścia to trzeba.

Musze sobie kupić jakieś getry, bo te co miałam mają dosyć ciasną gumę i ciśnie mnie brzuchol..a mam dwie pary takich grubszych..ale doopa już w ich nie chodzę. Ciekawe czy są jakieś ciążowe getry? musze poszukać. Bo mam jedne spodnie takie ala getry jeansowe z h&m, ale luźne w pasie, takze w nich smigam, ale wkurza mnie łażenie w jednych spodniach..a rajstopy też jakos dziwnie zaczynają mi się wbijać:-p
 
reklama
ania - jak będziesz kupować te getry, to bierz dwie pary, ja też potrzebuję jakieś zwykłe czarne nie prześwitujące!!

kasica - trzymamy kciuki i pisz koniecznie co tam wyszło u lekarza!
 
Do góry