reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

dziuba własnie zamówiłam jakieś na all, dwie pary..myśle, ze to bedą te cienkie, ale mam nadzieję, ze nie przeswitujące. Byly jeszcze takie "ocieplane"..ale ja wierzę, ze zaraz się zrobi cieplej..jak będą fajne to dam ci znać.
 
reklama
Witam z nad kubka herbaty :)
Wczoraj miałam wizytę u gin (szczegóły w odpowiednim wątku). Wyliczył mi termin na 2 października. Więc teoretycznie nie jestem wrześniówką :( Ale mogę tu zostać?? Tak mi tu fajnie.

Piszecie o dietach. Ja w rok temu też odchudzałam się z Dukanem. W ciągu 3 miesięcy schudłam 15,5 kg. Ale niestety nie dociągnęłam diety do końca, zbyt sobie pozwalałam, no i efekt jojo w postaci 10 kg. Chciałam zacząć od nowa w tym roku. Nawet zaczęłam, w tydzień zleciało 4 kg, no ale okazało się, że fasolek rośnie, więc dieta poszła w odstawkę. Ale wrócę do niej zaraz jak tylko skończę karmić.
 
agusia pewnie, ze możesz zostać:-)
a z tymi dietami to tak jest, ze jak potem nagle odpuścisz to efekt jojo..całe życie trzeba się pilnować:eek:..ale my kobiety mamy to chyba we krwi..ja na szczęście nie mam tendencji do tycia..ale wiadomo jak sobie pofolguję, to też jakieś kg się robią na plusie, wiec wtedy trochę stopuję i jest ok..właściwie to ciągle trzymam tą samą wagę..no tak 3kg czasmi w przód..ale zaraz potem w tył;-)
 
och, ja niestety mam skłonności do tycia i lekko sobie odpuszczę i od razu widać efekty :wściekła/y: ale też uważam że wystarczą zwykłe ćwiczenia, dużo ruchu w każdej postaci i odpowiednie żywienie, tzn. dużo warzyw i owoców, mało słodyczy i pustych kalorii, i w ten sposob ładnie schudłam i od porodu znowu zaczę się zdrowo odzywiać i jakiś lekki ruch wprowadzać, bo jak słyszę o Dukanie to mną trzęsie.
 
Oj temat diet to ja też dobrze znam. Dobre nawyki żywieniowe oraz ruch robią swoje. A ja mam słabość do słodkości i produktów mącznych - to mnie gubi :)))) A dzisiaj jeszcze tak mroźno, że organizm sam domaga się większej ilości kalorii- i tak poszły już dwie świeżutkie bułeczki z twarożkiem :)
 
Ja dzisiaj wstałam z bólem brzcha i nie wiem co robić... Czy gdzieś iść - sama nie wiem gdzie - do połoznej?
W Polsce po prostu zadzwoniłabym do swojego gina i już...
Mam taki dziwny ból - jakbym miała miesiączkę dostać :(
Może poczekam chwile - i przejdzie... Nie wiem co robić...
 
ewelinak moze weź nospę..na takie bóle lekarze zalecają..i nie przemeczaj sie.

JA też jak jakieś parę miesięcy chciałąm zrzucić swoje nadprogramowe 3 kg..to odstawiłam słodycze i chleb..i idealnie, bez problemu zrzuciłam. Ale teraz w ciązy już jem, wiadomo..
 
Tofilesia - mam tą samą słabość do kluseczek i pierożków, jeszcze okraszone tłuszczykiem i ze szpyrkami... mniaaaaam!!

ja dziś moim zafundowałam talerz kanapeczek, osobno pomidorki i ogórki z cebulką, i jeszcze jajecznica na boczku bo musiałam wykorzystać bocczek... i jak tu nie przytyć... za to rodzinka przeszczęśliwa że dostała pod nos wszystko...

dziewczyny mam do sprzedania torebkę Reserved, mama mi kupiła ale wzięła nie ten kolor co miała i oczywiście zgubiła paragon więc nawet nie mogę chyba wymienić... więc jak by któraś chciała to odsprzedam, jeszcze z metką :) piszcie na priv jak zainteresowane!

1474278057
 
reklama
Do góry