reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

witajcie :) jezeli chodzi o wizyty to ja płace 100 zł z usg. moj lekarz ma jeszcze usg 4d które kosztuje 200zl z płytka wiec napewno sie wybiore w odpowiednim czasie i na takie:) co do samopoczucia to dzis średnio...zwlaszcza ze dołki mnie lapią...no cóz...ale nie bede was zanudzac moimi problemami!milego dnia
 
reklama
ja kefiru piję bardzo dużo na przemian z maślanką (nawet litr dziennie) mam bardzo duże zaparcia (nie tylko w ciąży) więc to jest jeden ze sposobów .... mało skuteczy dla mnie ale przyjemny ;-)))

jeśli chodzi o zabobony nic nie czytałam i nic nie mam zamiaru czytać... bo po co się nakręcać;-))) przeciesz to bezsensu
 
miniaaaa ja też cierpie na zaparcia..w kibelku ostatni raz byłam tydzień temu..:baffled: mam nadzieję, ze w najbliższym czasie tam się udam;-)

Właśnie mój meżuś zadzwonił, ze może sprzedamy małą i wyjdziemy gdzieś na kolacje..super..tylko teraz trzeba opchnąć dziecko:tak: zobaczymy czy babcia będzie chętna..
katezbb po to jest forum żeby smęcić..gdzie masz sobie ponarzekać jak nie tu?

Wymyśliłam obiad będą kotlety sojowe:-)
 
Natusia nie ma to jak byc sobie szefem:-) robisz ile chcesz, kiedy chcesz i nikt Ci nie stoi nad glowa:-)
Katezebb pisz szybciutko co sie dzieje
Aniawos fajnie tak sobie wyskoczyc we dwoje raz na jakis czas...a te kotlety dobre sa??? ja nigdy sojowych nie jadlam, ale jak jestem w sklepie to mam chec zawsze kupic
 
madzik mi smakują, ja lubię już takie ugotowane, a mój mąż smażone normalnie w jajku i bułce..smakują jak smażone pieczarki..moim zdaniem są dobre i szybko się robi..
 
Witam was w ten smutny deszczowy dzień.

Byłam dzisiaj na badaniach pobrali mi 4 szczykawki krwi i jakoś kiepsko się czuje, wogóle nie najlepiej znosze pobieranie krwi, a ta pogoda dzisiaj to wogóle koszmar :(

Co do lekarki to nie wiem czy naciąga bo w sumei nic z tego nei ma, ale jakoś mi się wydaje że może za mało się przykłada, sama nie wiem, mi ciężko dopasować się z lakarzami więc dam jej jeszcze szanse i najwyżej będe szukać dalej.

A na badania prenatalne już sie umówiłam więc pójde, 200 zł to nie majątek a wolę żeby były dobrze zrobione. A tego lekarza wszyscy polecają więc się zdecydowałąm

Narazie muszę szukać chirurga i to chyab prywatnie bo inaczej to miesiącami bym czekała. No ale musze przed kolejną wizytą u gin to załatwię więc wyjścia nie ma.

Od wczoraj okropne mdlości mnie męczą :( koszmar

Pozdrawiam
 
aniawos mi dziś udało się coś z siebie wydusić... ale tak to też ostatni raz byłam na toalecie tydzień temu... mogę ci polecić (można pić w ciąży) syrop laktulozum... mi pomoaga jak wypiję całą butelkę
 
Ja przed ciaza mialam problemy z wyproznianiem sie.... a odkad jestem w ciazy moj maz o mnie troche przesadnie dba ale zawsze na noc dostaje pokrojone jabluszko... no i codziennie kupa :Djablko najlepsze na te sprawy !:p
 
reklama
Mononoke nooooo niesety ja jabłek zjadam 3-4 dziennie i popijam litrem maślanki i nic.... niesety taki mam proble od urodzenia. jak nie byłam w ciąży to jechałam na środkach przeczyszczających teraz nie mogę więc mam problem ;-(((
 
Do góry