reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

A ja posprzatalam sobie mieszkanko i teraz odpoczywam. Zaraz mezus bedzie i obiadek zjemy.
Wogole tak mi wydelo brzuchacz, ze szok :D
No i nadal zero objawow ciazowych,.... Tylko piersi mi sie powiekszyly, nie mam mdlosci. Czy to dobrzE?
 
reklama
A ja posprzatalam sobie mieszkanko i teraz odpoczywam. Zaraz mezus bedzie i obiadek zjemy.
Wogole tak mi wydelo brzuchacz, ze szok :D
No i nadal zero objawow ciazowych,.... Tylko piersi mi sie powiekszyly, nie mam mdlosci. Czy to dobrzE?
Ja też nie mam mdłosci czasami mi cos zakreci w żołądku ale podobnie jak i ty mam tylko powiekszone piersi i sennosc .
 
Aha znaczy nie ma sie co martwic. Ogolnie jak nie bedzie mdlosci, to ja plakac nie bede, tylko chce zeby bylo dobrze.
Choc np okropne skoki nastrojow juz sa. Marudze, placze, pozniej sie smieje i ciesze. Ogolnie czuje sie jak mala dziewczynka ktorej brakuje milosci :-D Hahahah takze jest dobrze.
 
Dzisiaj się czuję jakby mi ktoś czymś metalowym w głowę walnął :( Ale chyba to przez ciśnienie, a nie objaw ciążowy...na nic nie mam siły, tylko bym leżała w łóżku :(
 
Fleur - mi połozna powiedziała, że skontaktuje sie ze mna pomiędzy 10 a 14 tygodniem :(
Ale znalazłam fajna klinikę, która zajmuje się specjalistycznym usg i chcę tam się wybrać - ode mnie to tylko 40 minut drogi.
Pierwsze usg robia pomiędzy 6 a 12 tygodniem :
Early Dating Scan | Pregnancy | Ultrasound
Chcę wiedziec czy wszystko jest ok i pojadę w 7 tygodniu.
Mnie potwornie mdli. Staram się leczyć przeziębienie naturalnymi sposobami, ale kaszel plus mdłości - mieszanka wybuchowa. Ciężko pić mleko z miodem kiedy sam zapach wywołuje torsje :(:(:(
Nie wiem co jeszcze mogę zrobić...
 
Dziewczyny, ale się cieszę, podpisaliśmy w końcu umowę i mamy już mieszkanko. Jakoś to do mnie nie dociera, taki zakręcony był ten dzień, trzeba było tysiąc papierzysków podpisywać i z tego wszystkiego jak już kończyliśmy zorientowałam się, że popijam sobie u doradcy kawę, a ja mam przecież mega wstręt do kawy :-D, nie pamiętam nawet jak o nią poprosiłam, szok, co to się z człowiekiem dzieje w stresie :-D. Najważniejsze, że kupiliśmy to mieszkanko i będziemy mieli w końcu własny kącik :-).

U mnie ciąg dalszy nudności, ledwo obiad dziś zrobiłam, źle mi się robiło za każdym razem jak patrzyłam na jedzenie, a już zapach surowej piersi z kurczaka...fuuuuu, nawet teraz mi słabo jak przypomnę. Muszę jutro lecieć do biblioteki, bo mi się książki pokończyły do czytania, macie może jakieś swoje ulubione czytadła?
 
Dziewczyny, ale się cieszę, podpisaliśmy w końcu umowę i mamy już mieszkanko. Jakoś to do mnie nie dociera, taki zakręcony był ten dzień, trzeba było tysiąc papierzysków podpisywać i z tego wszystkiego jak już kończyliśmy zorientowałam się, że popijam sobie u doradcy kawę, a ja mam przecież mega wstręt do kawy :-D, nie pamiętam nawet jak o nią poprosiłam, szok, co to się z człowiekiem dzieje w stresie :-D. Najważniejsze, że kupiliśmy to mieszkanko i będziemy mieli w końcu własny kącik :-).

U mnie ciąg dalszy nudności, ledwo obiad dziś zrobiłam, źle mi się robiło za każdym razem jak patrzyłam na jedzenie, a już zapach surowej piersi z kurczaka...fuuuuu, nawet teraz mi słabo jak przypomnę. Muszę jutro lecieć do biblioteki, bo mi się książki pokończyły do czytania, macie może jakieś swoje ulubione czytadła?

Czytałaś Terakowską Tam gdzie spadają Anioły ? Polecam naprawdę super książka.
 
reklama
Fleur - mi połozna powiedziała, że skontaktuje sie ze mna pomiędzy 10 a 14 tygodniem :(
Ale znalazłam fajna klinikę, która zajmuje się specjalistycznym usg i chcę tam się wybrać - ode mnie to tylko 40 minut drogi.
Pierwsze usg robia pomiędzy 6 a 12 tygodniem :
Early Dating Scan | Pregnancy | Ultrasound
Chcę wiedziec czy wszystko jest ok i pojadę w 7 tygodniu.
Mnie potwornie mdli. Staram się leczyć przeziębienie naturalnymi sposobami, ale kaszel plus mdłości - mieszanka wybuchowa. Ciężko pić mleko z miodem kiedy sam zapach wywołuje torsje :(:(:(
Nie wiem co jeszcze mogę zrobić...
Ale przynajmniej juz sie widziałas z położna dziwne to troche tu nas :( Fajnie ,ze masz ta klinikę blisko siebie ja w sumie mieszkam blisko Londynu wiec moge sie wybrac do pl gina ale jakos nie mam ochoty bo słyszałm ,ze sa drodzy a czasami nawet usg nie robia wiec czekam cierpliwie ;)Ja na przeziebie pije miód z cytryna i jakos sie trzymam a próbowałas jakies kanapeczki z czosnkiem ? ai jeszcze jest dobra herbatka imbirowa z cytryna bardzo rozgrzewa tylko ,ze ja nie lubie imbiru i ciezko jest mi ja pić
Ella gratulcje z zakupu mieszkanka , znam to uczucie :tak:
 
Do góry