reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Ale przynajmniej juz sie widziałas z położna dziwne to troche tu nas :( Fajnie ,ze masz ta klinikę blisko siebie ja w sumie mieszkam blisko Londynu wiec moge sie wybrac do pl gina ale jakos nie mam ochoty bo słyszałm ,ze sa drodzy a czasami nawet usg nie robia wiec czekam cierpliwie ;)Ja na przeziebie pije miód z cytryna i jakos sie trzymam a próbowałas jakies kanapeczki z czosnkiem ? ai jeszcze jest dobra herbatka imbirowa z cytryna bardzo rozgrzewa tylko ,ze ja nie lubie imbiru i ciezko jest mi ja pić
Ella gratulcje z zakupu mieszkanka , znam to uczucie :tak:
zaszlysmy w tym amym dniu jak milo jak sie czujesz?bede czesciej pisac
 
Witam wieczornie :) Wlasnie wrocilismy od gina ,moja szczescie ma juz 2 cm dlugosci :) Wszystko wyglada ok ! i co najwazniejsze nie musze juz lezec plackiem :)
 
Witam wieczorową porą!

Ja to tak rzadko na orum zagladać będę raczej, bo zalatana jestem w ciągu dnia. Póki mam siły to to wykorzystuję:-p

Dziuba127, dzięki bardzo. Staram się myśleć pozytywnie i cieszę się z każdego objawu ciąży, nawet z tych porannych nudności:baffled:

Palissa, chyba każda z nas znosi ciążę inaczej. Tolerancja receptorów hormonalnych jest indywidualna. Na nudności rano ja sobie pomagam małą suchą przekąską, a dopiero za jakiś czas w miarę normalnym śniadaniem. trzeba jeść często małe posiłki. I wiem, że woda na czczo po nocy w moim przypadku to bardzo zły pomysł :cool: ...

Kasica, gratulacje!

Sawi &&&&&, ale daj koniecznie znać!

Aniawos, to dlatego ja taka mądra :zawstydzona/y:;-) Moja mama wymiotowała jak kot, nawet sucharki nie pomagały. A ja mam tylko straszne nudności, że mnie ciągnie do wymiotów, ale są "puste". Ale to też dobrze, nie???:confused:

Ellancz, gratulacje mieszkanka! teraz macie gniazdko :-D

Trixi, super wieści. Oby tak dalej!

Pozdarwiam Babeczki
 
Ostatnia edycja:
Hej Mamuśki :-)
Sawi daj znać jak po usg?
BigChild Ty się ciesz, że nie masz mdłości ;-) Ja już ledwo żyję :sorry2:
Ellancz gratuluję własnego gniazdka :-)
Fleur mnie w żadnej ciąży położna nie prowadziła :-) Moje ciąże prowadziła GP plus miałam wizyty w szpitalu i położną dopiero na porodówce zobaczyłam :-) Byłam już u GP i czekam na pierwszy scan, pewnie będzie jakoś na początku marca dopiero.
Dopiero wtedy powiem o ciąży moim rodzicom, chociaż matce najchętniej bym w ogóle nie mówiła, bo mi tyłek tylko obrabia wśród rodziny.
Dajcie mi babeczki troszkę słońca i wiosny, bo normalnie chodzę jak zombie :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Palissa my chyba sie znamy ze staraczek 2011?
Trixi ja ja bym chciała miec takie wiesci gratki:)
kacha u mnie ciąże prowadzi połozna nawet sie nie musiałam umawiac do GP co miasto to inny ustrój :) jesli chodzi o słonce to u mnie dzis cały dzien pochmurno nteraz to chyba nawet leje deszcz ale do wiosny juz nie daleko :) musimy przetrwac te najgorsze dni :)
 
sawi TP 02.09.2011
Fleur
Kasia_P'85 TP 05.09.2011
NatusiaMa 06.09.2011
dziuba127 TP 8. 09. 2011
Dora_m
asia* TP 07.09.2011
aniawos
dosia82 TP 10.09.2011
Magada*** TP 17.09.2011
Mononoke TP 09.09.2011
Tusienka TP 10.09.2011
kacha_wawa TP 11.09.2011
Kinga85
Madzik1388 TP 20.09.2011
Fenulka TP 06.09.2011
Trixi TP 01.09.2011
BachSY
kasiula11
Szarka
dzoana82 TP 24.09.2011
katezbb TP 19.09.2011
Asnecja
magic290 TP 04.09.2011
ellancz TP 17.09.2011
BigChild TP 30.09.2011
Paula_zg TP 11.09.2011 r
Bafinka TP 11.09.2011r
mi_mi TP 10.09.2011r
Motylla TP 01.09.2011r
Lina82 TP 04.09.2011r
megi.82 TP 18.09.2011r
aneli TP 04.09.2011r
Motyl 12 TP 24.09.2011r
Magda84 TP 8.09.2011
Ollutek TP 8.09.2011
ewelinak1 24.09.2011
Kasica212 TP 27.09.2011
wakako TP 20.09.2011

byłam dziś na pierwszej wizycie u lekarza.. bączek ma 4mm i serduszko bije :) następna wizyta 22.02.. już nie mogę się doczekać :)
pozdrawiam! :*
 
Fleur generalnie w Belfaście też ciążę położne prowadzą, ale jak tu przyjechałam w 29tc z Olisiem to pierwsze co to do GP poleciałam ;-) On poprowadził moją ciążę do końca i w ciąży z Jessicą też najpierw do GP uderzyłam i na podstawie obeserwacji innych koleżanek jak im położne ciąże prowadzą stwierdziłam, że dla mnie położna jest zbędna ;-) Zawsze w razie wątpliwości mogę iść do położnej do przychodni :tak:
 
reklama
czesc,
lina ja też nie wymiotuję, tylko mam mdłosci..takie "puste" jak to ładnie napisałaś..
trixi, wakako super wiesci..
ja wczoraj też miałam mieć wizytę, pojechałam na 21.30..i wiecie ile przede mną bylo jeszcze kobiet? 6..byłam 7..nakażdą policzcie po min 30 min..zajeb$%^ byłabym w domu chyba o 1 nocy jak nie dalej. Idę dzisiaj na 21, podobno ma być luźniej..ale wczsniej zadzwonię. Wkurzyłam się, bo jest to prywatny gabinet, a czeka sie jak na książeczkę albo gorzej. Jednocześnie jest to moim zdaniem najlepszy lekarz u nas, pracujący w szpitalu, wiec wiadomo poród czy coś jest na miejscu. Ale to czekanie jest dobijające. Nawalą po 20 bab dziennie co 20minut, jak wiadomo, ze zawsze jest dłużej. i potem 3h opóźnienia..dobra pomarudziłam..
Takze nie widziałam dzidzi..mam nadzieje, ze zobaczę dzisiaj.
Dzisiaj w ogóle zostałąm sobie w domu, wezmę zwolnienie do końca tygodnia, posiedzę, poleniu****ę w domu, poczytam:-) bo jakoś ostatnio nigdy nie miałam kiedy..
Wczoraj ojciec kupił mi korzeń imbiru..nie ma tragedii, wypiłam wczoraj jedną herbatkę, zaraz wypiję kolejny raz..zobaczymy czy bdzie lepiej.
kacha o pogodzi nic nie mów..u mnie tez tragedia..jeszcze dzisiaj zrobiło się biało:eek:i ciągle coś pada..
 
Do góry